reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochane dziszius u mnie nadal WALCZY!!! jestem w szoku. Krwawilam tydzien obficie ze skrzepami. A dzis na kontrolnym usg pojawil sie maluszek z bijacym sercem!!!
Wierzyłam ze wszystko będzie dobrze[emoji173] modliłam się za Was kochana, po ostatnim Twoim wpisie szok i smutek ale teraz znowu nadzieja[emoji173] trzymam kciuki!

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Kochane dziszius u mnie nadal WALCZY!!! jestem w szoku. Krwawilam tydzien obficie ze skrzepami. A dzis na kontrolnym usg pojawil sie maluszek z bijacym sercem!!!
Aż mnie zamurowało, cudownie! Odpoczywaj, leż i dbaj o was. Nawet sobie nie wyobrażam jaki to musiał być dla Ciebie szok i szczęście [emoji173]
 
Skrajne emocje dziś na forum.
@kari21 Twoja wiadomość zbiła mnie z nóg! To niezwykła niespodzianka!
@Sesil przykro mi, nie wiem, jakie są opcje leczenia takiego przypadku ale pewnie parę jest. Razem z lekarzami będziecie je sprawdzać i trzymam kciuki, że uda się mieć własne dziecko. Ale adopcja też jest piękną rzeczą. Mój mąż zaczął mówić o adopcji, zanim zaczęliśmy się w ogóle starać. :)

A teraz coś ode mnie. Znowu nie mam śluzu płodnego. Znowu po antybiotykach. Rok temu pierwszy raz złapałam gdzieś grzybicę i po leczeniu przez 3 cykle nie miałam śluzu płodnego. Gdy tylko pierwszy raz pojawił się w grudniu, od razu zaszłam. 2 następne cykle też był piękny książkowy. A na wizycie kontrolnej 2 tygodnie temu gin zauważył, że grzybica zaczęła się nawracać i dał znów antybiotyk, o wiele łagodniejszy, ale śluzu i tak nie ma! Że też ta głupia infekcja dopadła mnie akurat, jak zaczęłam się starać! Wcześniej zawsze miałam piękny śluz płodny... A teraz infekcja będzie się nawracać co parę miesięcy i obniżać i tak już bardzo niskie szanse na zajście...
 
Skrajne emocje dziś na forum.
@kari21 Twoja wiadomość zbiła mnie z nóg! To niezwykła niespodzianka!
@Sesil przykro mi, nie wiem, jakie są opcje leczenia takiego przypadku ale pewnie parę jest. Razem z lekarzami będziecie je sprawdzać i trzymam kciuki, że uda się mieć własne dziecko. Ale adopcja też jest piękną rzeczą. Mój mąż zaczął mówić o adopcji, zanim zaczęliśmy się w ogóle starać. :)

A teraz coś ode mnie. Znowu nie mam śluzu płodnego. Znowu po antybiotykach. Rok temu pierwszy raz złapałam gdzieś grzybicę i po leczeniu przez 3 cykle nie miałam śluzu płodnego. Gdy tylko pierwszy raz pojawił się w grudniu, od razu zaszłam. 2 następne cykle też był piękny książkowy. A na wizycie kontrolnej 2 tygodnie temu gin zauważył, że grzybica zaczęła się nawracać i dał znów antybiotyk, o wiele łagodniejszy, ale śluzu i tak nie ma! Że też ta głupia infekcja dopadła mnie akurat, jak zaczęłam się starać! Wcześniej zawsze miałam piękny śluz płodny... A teraz infekcja będzie się nawracać co parę miesięcy i obniżać i tak już bardzo niskie szanse na zajście...
Mi na grzybica dr przepisywała globulki dopochwowe po których zaszłam od razu z pierwszą ciążą.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi na grzybica dr przepisywała globulki dopochwowe po których zaszłam od razu z pierwszą ciążą.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Teraz też dostałam glubulki. Brałam je przez 5 dni, jeszcze przed okresem. Raczej nic innego nie mogłoby wpłynąć na brak śluzu.
 
reklama
Do góry