reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Monia nie. Zero staran. Znaczy, jeden stosunek bez zabezpieczenia w okolicach dni plodnych, bez nastawiania sie, w dodatku wakacje na 3 marzec nam kupilam z mysla ze na pewno kilka miesiecy potrwa zanim zaskoczy. Poprzednio mijalo od 6 miesiecy do 2 lat zanim po poronieniu znow widzialam 2 kreski. Tak ze jestem w trakcie badan ale jeszcze nie stymulowali. Jedynie co to zazywam kwasy omega 3 na odbudowe endometrium. Biore na klate cokolwiek ma nie byc, nawet jesli to kolejne poronienie. Jestem z tego dziwnego typu... proby do skutku pomimo wszystko. I tak prawda to, test pozytywny nie cieszy juz wcale :( dodaje strachu, pierwsze 2 miesiace to jest koszmar wrecz.

Dzieki mala.wiedzma... oczywiscie bede dawala znac na bierzaco co sie dzieje :) jestescie moja jedyna odskocznia i wsparciem bo nikomu innemu z wyjatkiem meza nic nie mowie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej proszę o poradę. Już jakiś czas się staramy o dzidziusia. Jestem po zastrzyku ovitrelle. 16 dnia po (2 dni przed planowanym terminem okresu) nie wytrzymał i zrobiłam test wyszła prawie niewidoczna 2 kreseczka, nie wytrzymalam i poleciała na betaHCG wyszło 7,17. Po dwóch dniach kolejny test i kreseczka wyraźniejsza. Mogło się udać? Poczekać kilka dni i powtórzyć betaHCG. Boję się że teraz było za niskie ale może za wcześnie.
Nie wiem co robić i zaraz oszaleje.
 
Hej proszę o poradę. Już jakiś czas się staramy o dzidziusia. Jestem po zastrzyku ovitrelle. 16 dnia po (2 dni przed planowanym terminem okresu) nie wytrzymał i zrobiłam test wyszła prawie niewidoczna 2 kreseczka, nie wytrzymalam i poleciała na betaHCG wyszło 7,17. Po dwóch dniach kolejny test i kreseczka wyraźniejsza. Mogło się udać? Poczekać kilka dni i powtórzyć betaHCG. Boję się że teraz było za niskie ale może za wcześnie.
Nie wiem co robić i zaraz oszaleje.
Beta powyżej 5 jest jak najbardziej ciążowa. Zrób betę po dwóch lub trzech dniach i idź do lekarza z wynikiem.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
Monia nie. Zero staran. Znaczy, jeden stosunek bez zabezpieczenia w okolicach dni plodnych, bez nastawiania sie, w dodatku wakacje na 3 marzec nam kupilam z mysla ze na pewno kilka miesiecy potrwa zanim zaskoczy. Poprzednio mijalo od 6 miesiecy do 2 lat zanim po poronieniu znow widzialam 2 kreski. Tak ze jestem w trakcie badan ale jeszcze nie stymulowali. Jedynie co to zazywam kwasy omega 3 na odbudowe endometrium. Biore na klate cokolwiek ma nie byc, nawet jesli to kolejne poronienie. Jestem z tego dziwnego typu... proby do skutku pomimo wszystko. I tak prawda to, test pozytywny nie cieszy juz wcale :( dodaje strachu, pierwsze 2 miesiace to jest koszmar wrecz.

Dzieki mala.wiedzma... oczywiscie bede dawala znac na bierzaco co sie dzieje :) jestescie moja jedyna odskocznia i wsparciem bo nikomu innemu z wyjatkiem meza nic nie mowie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia, trzymam kciuki i po cichu gratuluję i tak mimo wszystko! Trzeba wierzyć, że tym razem będzie dobrze!

U mnie 21 dc, nie mam zielonego pojęcia, czy i kiedy była owulacja. Aplikacja pokazuje, że dziś, test nie wyszedł pozytywny ani razu. Najciemniejsza (ale i tak słabiutka) krecha była w czwartek. Nie mam już nerwów do tych testów z allegro. Poza tym dziś już sahara. Starania cały czas pełną parą, tzn. codziennie. Ale nie wiem, doła podłapałam chyba, pewnie bardzo dobrze wiecie co mam na myśli...
I jeszcze ostatnio cały czas, notorycznie i wręcz masowo rodzina, znajomi zagadują do nas, że to już najwyższy czas i czemu jeszcze nic u nas nie słychać o ciąży i w ogóle kiedy, kiedy, bo czas leci, a u nas dalej nic i żebyśmy coś zadziałali. Ej no... Ludzie taktu nie mają...
 
Ja bym raczej na miejscu zrobiła bo w niektórych mscach nie przyjmują próbki pobranej w domu.
Zadzwon i sie upewnij ile min i ile max nie powinno się współżyc przed oddaniem próbki bo z tego co rozmawiałyśmy to w każdym laboratorium sa inne wytyczne (różnią sie o parę godz czy nawet dni).

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Czytalam o tym ostatnio @Sesil 2 dni przed nie mozna wspolzyc i w ciagu 60 min musi byc ta probka zbadana inaczej traci na wartosci.
 
Powodzenia, trzymam kciuki i po cichu gratuluję i tak mimo wszystko! Trzeba wierzyć, że tym razem będzie dobrze!

U mnie 21 dc, nie mam zielonego pojęcia, czy i kiedy była owulacja. Aplikacja podkazuje, że dziś, test nie wyszedł pozytywny ani razu. Najciemniejsza (ale i tak słabiutka) krecha była w czwartek. Nie mam już nerwów do tych testów z allegro. Poza tym dziś już sahara. Starania cały czas pełną parą, tzn. codziennie. Ale nie wiem, doła podłapałam chyba, pewnie bardzo dobrze wiecie co mam na myśli...
I jeszcze ostatnio cały czas, notorycznie i wręcz masowo rodzina, znajomi zagadują do nas, że to już najwyższy czas i czemu jeszcze nic u nas nie słychać o ciąży i w ogóle kiedy, kiedy, bo czas leci, a u nas dalej nic i żebyśmy coś zadziałali. Ej no... Ludzie taktu nie mają...
Mam to samo wszyscy wkolo pytaja kiedy drugie i ze by sie rodzenstwo przydalo. Tez juz lapie mnie doł.. a ciagle ktos zachodzi w ciaze i jeszcze bardziej dobija
 
reklama
Do góry