reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam w 10 dc u mnie dzisiaj kreska na teście owu jaśniejsza niż ta wczoraj... nie wiem co myśleć, zobaczymy co będzie jutro...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
hejka, dzisiaj 31dc 2 dni do @ a jajniki kluja a nigdy tak nie mialam, do tego sa to leciutkie bole ktore zaraz znikaja czuje lekkie ciagniecia w dole brzusza tak po srodku, wiec czekam a piersi bola i sa takie napiete jakos:)oby nie przyszla@
 
U mnie cien z wczoraj pociemnial, wiec nie ma watpliwosci. Rozpoczynamy kolejna walke.
1517737516-f2119d63583d9ea7-aaaaaa.jpeg

Objawy calkiem inne niz w poprzednich 3 ciazach ktore pamietam.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
No pięknie, gratuluję i trzymam kciuki za Was :)
 
Cześć, cześć:)
Nie wiem, czy ktoś mnie tu pamięta. Nie pisałam jakiś czas, bo przeszkodziły mi sprawy rodzinne. U nas dalej cicho, ciąży brak. 6cs, 19 dc, owulacji chyba jeszcze nie było, bo testy wyszły negatywne, ale płodny okres już czuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie że jesteś znowu z nami :)
Przykro mi z powodu Twojego taty... :( to niestety zawsze będzie bolało bardziej lub mniej....
 
Monia a jak tam u ciebie? To nie ten cykl szlysmy leb w leb?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze szlysmy leb w leb zarowno z ciazami jak i z poronieniami niestety :(
Ja teraz 2-3 miesiace na czas badan mam zakaz staran wiec czekam poki co na wyniki, mam nadzieje ze cos znajda i beda leczyc a nie znowu powiedza,ze wszystko ok tylko tak jakos wychodzi
 
U mnie cien z wczoraj pociemnial, wiec nie ma watpliwosci. Rozpoczynamy kolejna walke.
1517737516-f2119d63583d9ea7-aaaaaa.jpeg

Objawy calkiem inne niz w poprzednich 3 ciazach ktore pamietam.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Super, trzymam kciuki,zeby tym razem w koncu Ci sie udalo dotrwac do konca, pewnie masz juz w tym momencie takie same uczucia jak ja,ze sam test pozytywny juz nas nie cieszy niestety
(taki los dziewczyn ktora wczesniej poronila). Mysle,ze juz limit nieszczesc wyczerpalas i teraz sie uda - musi :)
Bylas teraz stymulowana lekami?
 
reklama
@kari21 kurcze, ale wiadomość! Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. Daj koniecznie znać, co powie lekarz. Bardzo dużo zdrowka.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry