reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A jakiego drinka pijesz? Tak z ciekawości, żebym wiedziała po czym tak się odlatuje ;) ;)

Oharka te Twoje teksty .... dobra byś była w stand up-ie [emoji57]
Twój małż to szczęściarz . Inteligencji i polotu pewnie Ci nie brak nooooooo a właśnie jak zareagował na czerwone widzianko ????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teraz to już nic nie wiem.... wino pije o słucham z mężem muzyki z młodych lat[emoji18] 90’ te były boskie[emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tego Ci trochę zazdroszczę ... wina z mężem .
Mój mąż w ogóle nie pije alkoholu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam tsh 3,350 a norma jest do 4,200 to niby złe mam???


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja miałam powyżej 3,500 poszłam do rodzinnego po skierowanie do endykronologa ale nie chciała mi przepisać bo mieszczę się w normie powiedziała żebym powtórzyła TSH więc tak zrobiłam Ft3 ,Ft4 i anty -TPO sobie przy okazji bo fajna promocja była i takie miałam TSH 1,381 Ft3 2,75 Ft4 1,05
TPO 0,00.Spadło bez leków i od czego to nie wiem.Teraz w ciąży mam 2,040

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moje wyniki hormonow wyszly tragicznie... 13 ide do ginekologa, narazie potrzebuje "urlopu" od forum, bo niestey czuje sie jakbym dostała z otwartej w twarz. Z takimi wynikami moge robic maratony 10dniowe a i tak nie zajde ;) odezwe sie jak bede po wizycie, tzrymam za wszystkie kciuki :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny moje wyniki hormonow wyszly tragicznie... 13 ide do ginekologa, narazie potrzebuje "urlopu" od forum, bo niestey czuje sie jakbym dostała z otwartej w twarz. Z takimi wynikami moge robic maratony 10dniowe a i tak nie zajde ;) odezwe sie jak bede po wizycie, tzrymam za wszystkie kciuki :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Popraw je i wracaj do nas [emoji173] dobrze, ze już wiesz co i jak [emoji123] czekamy Na Ciebie!

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Do góry