reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A tam wykrusza, regeneruja sily! :)
Ja tutaj zostaje tak długo, az zobaczę u wszystkich piękne kreseczki [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ja odebralam wyniki i wszystko mam chyba w normie tzn. Prolaktyna 12,5; anty-TG <10; progesteron 0,16

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak robiłaś prolaktynę? Byłas trzy godziny na nogach i na czczo? Gin kazał mi własnie tego się trzymac jak będę miała ją robic
 
Ja odebralam wyniki i wszystko mam chyba w normie tzn. Prolaktyna 12,5; anty-TG <10; progesteron 0,16

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

To chyba Ok :)
Ja jutro badania robię .

Czuje , ze nas jakoś mniej . Ja tez jakoś na wstrzymanie sobie wzięłam chyba . Ale to pewnie dlatego , ze jeszcze daleko do godziny 0 i głowa nie fiksuje jeszcze .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak robiłaś prolaktynę? Byłas trzy godziny na nogach i na czczo? Gin kazał mi własnie tego się trzymac jak będę miała ją robic
Bylam na czczo i trzy godziny na nogach chociaz nie mialam pojecia , ze tak trzeba[emoji14]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To chyba Ok :)
Ja jutro badania robię .

Czuje , ze nas jakoś mniej . Ja tez jakoś na wstrzymanie sobie wzięłam chyba . Ale to pewnie dlatego , ze jeszcze daleko do godziny 0 i głowa nie fiksuje jeszcze .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moze ten progesteron troche niski... Ale norma u zdrowej kobiety wynosi 0,057-0,893 czyli znowu taki chyba nie jest...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To chyba Ok :)
Ja jutro badania robię .

Czuje , ze nas jakoś mniej . Ja tez jakoś na wstrzymanie sobie wzięłam chyba . Ale to pewnie dlatego , ze jeszcze daleko do godziny 0 i głowa nie fiksuje jeszcze .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja caly czas tu jestem, ale malo sie udzielam, bo staram sie nie popadac w paranoje. Dzisiaj, najpozniej jutro termin @, narazie nic sie nie dzieje. Testu nie robie, czekam i staram sie nie ześwirować ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry