reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Też miałam usg z taką kropeczki 5t3d był A i cb?

m3sxskjoy7l8ehmb.png
Dokładnie tak samo.5t3d :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja kuzynka miała 1 ciążę pozamaciczna potem usunięty jajnik drugi ponoc niedziałający lekarz powiedział że nigdy nie będzie miała dzieci, urodziła 2 zdrowych dzieci, chciała iść z nimi do tego lekarza i je przedstawić.
 
Dostałam zaświadczenie o byciu w ciąży. Taki świstek, na którym mam napisany tydzień ciąży, przewidywany poród i jeśli firma jest mi w stanie zagwarantować stanowisko zgodne z wytycznymi dla kobiet w ciąży, to termin do którego mogę pracować.

Termin porodu na 28.09 :)
Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Aha a jest w stanie coś zagwarantować? Czy przez następne 8 miesięcy będziesz się nudzić jak mops i jak ja
 
Aha a jest w stanie coś zagwarantować? Czy przez następne 8 miesięcy będziesz się nudzić jak mops i jak ja
Jak z nim rozmawiałam to mówił, że będzie szukał, żeby mnie gdzieś w jakieś biuro upchać, bo w sumie nic innego robić nie mogę, ale zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Na samą myśl o siedzeniu w domu robi mi się słabo :D i dla mnie byłoby super i dla nich, bo nie musieliby mi płacić za siedzenie w domu :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No więc jestem po wizycie u Pana doktora. Jestem bardzo zadowolona. Powiedział że jeśli się okaże że w tym cyklu nici (bo oczywiście może być za wcześnie) to w następnym cyklu jak tylko owulacja się będzie zbliżać to mam się stawić u niego w szpitalu potwierdzenie owulacji i później czy pękają. I tak trzy cykle jeśli będzie taka potrzeba. To po pierwsze. Po drugie w tym czasie mam wyrobić męża na badanie nasienia. I jeśli te dwie rzeczy będą ok to po trzecie badanie drożności jajowodu. A jeśli to wszystko będzie ok to zajmie się typowo niepłodnością, ale dopiero po roku typowych starań. Stwierdził jednak że w większości przypadków nie jest to konieczne. W moim przypadku mamy się bzykać minimum trzy razy w tygodniu i w każdym cyklu, bo to że się nie ma jednego jajowodu nie ma znaczenia. Ma pacjentkę która nie ma jajowodu z jednej, a jajnika z drugiej strony i dwoje ślicznych zdrowych dzieci. Także nawet jeśli teraz się nie uda to jestem pod dobrą opieką.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
Mogę spytać jak dlugo się staracie? To super ze jesteś zadowolona po wizycie bo bycie w ,, dobrych rękach " to połowa sukcesu i daje komfort psychiczny.
 
Jak z nim rozmawiałam to mówił, że będzie szukał, żeby mnie gdzieś w jakieś biuro upchać, bo w sumie nic innego robić nie mogę, ale zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Na samą myśl o siedzeniu w domu robi mi się słabo :D i dla mnie byłoby super i dla nich, bo nie musieliby mi płacić za siedzenie w domu :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Im się chyba jednak bardziej opłaca jak siedzisz w domu
 
@Velvetka trzymam kciuki, żeby ten cykl był Twój. A jeśli nie, to super że znalazłaś lekarza, który podszedł do tego w taki sposób, bo to też duży komfort psychiczny, jak masz świadomość, że jesteś w dobrych rękach. Jeszcze raz trzymam kciuki i wszystkiego dobrego! :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Velvetka trzymam kciuki, żeby ten cykl był Twój. A jeśli nie, to super że znalazłaś lekarza, który podszedł do tego w taki sposób, bo to też duży komfort psychiczny, jak masz świadomość, że jesteś w dobrych rękach. Jeszcze raz trzymam kciuki i wszystkiego dobrego! :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Napisaliśmy prawie to samo
 
Do góry