reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochana pappa to test z krwi. I rozmiar dziecka nie ma z tym nic wspólnego. Ja nie robię pappa :)
Tylko USG prenatalne. Mój gin powiedział że w 12tc będziemy robić. To jakoś od wizyty 5 lutego bedzie 1,5-2 tygodnie do prenatalnych. To nasz dzieć na ostatnim USG starczy był o 4 dni w porównaniu do om. Zobaczymy jak teraz będzie :)
Daj znać po wizycie 2 lutego bo będziesz miała wcześniej :)
A jak też masz 9t3d to na kiedy Ty masz termin ? Bo ja na 29 sierpnia. A dobra nie doczytalam. Ja ostatnia miesiączka 32 listopada i termin z om 29 sierpnia. A z ostatniego USG by wychodziło na 25 sierpnia. Zobaczymy na prenatalnych jak tam wyjdzie

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Mi lekarz powiedział, żeby pobranie krwi zrobić w odstępie max. 24h od usg. A dzieciątko musi mieć min. 45 mm. Tak też pojawia się na skierowaniu, dzieciaczek w 11t5d już tyle powinien mieć, ale nie wiem na 100%. Dopytam 02.02.

fa9fc92457edd07a2d83316bdc55752b.jpg


Ja ostatnia miesiączka 25.11, termin z OM 01.09 a po ostatnim usg 30.08.

Dziewczyny-Staraczki, jak wam tu przeszkadzamy z tymi ciążowym tematami, to krzyczeć nam tu głośno [emoji8].
 
reklama
Kuzynowi wlasnie sie drugie dziecko urodzilo...w pol godziny!!!![emoji16][emoji16][emoji16] ciesze sie bardzo a z drugiej strony smutno mi, ze ja to sie chyba juz nie doczekam...[emoji22]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kuzynowi wlasnie sie drugie dziecko urodzilo...w pol godziny!!!![emoji16][emoji16][emoji16] ciesze sie bardzo a z drugiej strony smutno mi, ze ja to sie chyba juz nie doczekam...[emoji22]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje dla kuzyna. A Ty nie pieprz, bo się doczekasz na 100%! A jak szczęście dopisze to może i nawet bliźniaków!
 
Dzieki Kochane ale moze juz faktycznie przegapiłam swoj czas[emoji53]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki Kochane ale moze juz faktycznie przegapiłam swoj czas[emoji53]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Zamiast się dołować, idź do lekarza, zadaj trudne pytania, poród badania i będziesz wiedzieć na czym stoisz. I nie zadręczaj się tekstami że " jestem stara i brzydka i nie będę mieć dzieci" bo jesteś młoda, piękna, wysportowna, a jak coś nie wychodzi to trzeba może trochę farmakologiczne pomoc i tyle. Kiedyś O'Harze napisałam że ma wstać, otrzepać się, podnieść koronę i dalej zapi...lać!!!

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
Zamiast się dołować, idź do lekarza, zadaj trudne pytania, poród badania i będziesz wiedzieć na czym stoisz. I nie zadręczaj się tekstami że " jestem stara i brzydka i nie będę mieć dzieci" bo jesteś młoda, piękna, wysportowna, a jak coś nie wychodzi to trzeba może trochę farmakologiczne pomoc i tyle. Kiedyś O'Harze napisałam że ma wstać, otrzepać się, podnieść koronę i dalej zapi...lać!!!

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
Tak zrobie...co ma byc to bedzie... Nie lubie byc taka bździągwa placzliwa...[emoji51][emoji51][emoji51]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny no muszę się Wam czymś pochwalić![emoji7] właśnie wróciłam ze spodka [emoji7]
Tydz temu rocznicowy wypad, dzisiaj z mamą, mężem i treściami - świąteczny prezent od nas, 89 zl za os i bylo na prawdę czadersko [emoji7]
Muzyka filmowa Hansa Zimmera - komu nieznane nszwisko to pewnie skojarzy filmy, do których skomponował muzykę: Piraci z Karaibów, Król Lew, Gladiator, Incepjca, Interstelar, Kod da Vinci, Pearl Harbour, Batman, Sherlock Holmes i wieeeele wiele innych, ale nie o tym chciałam.
Na Królu Lwie młody tak zaczął fikać, że sama nie mogłam w to uwierzyć! Podwójne emocje - cudowna muzyka na żywo i młody w brzuchu (to pierwsze TAK WYRAŹNE akrobacje) [emoji16][emoji7][emoji173]
No zapamiętam ten koncert chyba na całe życie [emoji7]
Cały dzień zakręcony więc jutro Was nadrabiam. Dobrej nocki Kochane [emoji7]
1517094433-cb7427336741c3e0-aaaaaa.jpeg

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Do góry