reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Cześć dziewczyny :) witam się wieczornie :) dziś miałam lepszy dzień, a że leki na wymioty się kończą to póki jeszcze je mam to przerobiłam dziś 1,5kg mięsa mielonego.
Zrobiłam mielone, pulpety i sos do spaghetti. Podzieliłam na porcje i zamroziłam żeby moi Panowie mieli co jeść jak ja się znów będę źle czuć. Leków mam do poniedziałku, a wizyta u ginekologa w poniedziałek tydzień później.. już się boję.
Która teraz testuje w najbliższych dniach ?
Trzymam kciuki bardzo mocno ! I wysyłam ciążowe fluidy :* :*
@zośkaTośka piękny mały ludek :*
@lili78 a ja byłam pewna że do Ciebie @ nie zagladnie :(
@AgaRS90 wszystko co z aloesem jest super ! Ja piłam sok z aloesa ale niestety w ciąży nie można.
@Kasienka3b wracaj do zfrowoa i przede wszystkim wracaj do Nas :* trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak trzeba :*
@pol99 ja tak miałam i przed @ i teraz w ciąży. W pierwszej nie pamiętam jak to było że śluzem

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Cześć dziewczyny :) witam się wieczornie :) dziś miałam lepszy dzień, a że leki na wymioty się kończą to póki jeszcze je mam to przerobiłam dziś 1,5kg mięsa mielonego.
Zrobiłam mielone, pulpety i sos do spaghetti. Podzieliłam na porcje i zamroziłam żeby moi Panowie mieli co jeść jak ja się znów będę źle czuć. Leków mam do poniedziałku, a wizyta u ginekologa w poniedziałek tydzień później.. już się boję.
Która teraz testuje w najbliższych dniach ?
Trzymam kciuki bardzo mocno ! I wysyłam ciążowe fluidy :* :*
@zośkaTośka piękny mały ludek :*
@lili78 a ja byłam pewna że do Ciebie @ nie zagladnie :(
@AgaRS90 wszystko co z aloesem jest super ! Ja piłam sok z aloesa ale niestety w ciąży nie można.
@Kasienka3b wracaj do zfrowoa i przede wszystkim wracaj do Nas :* trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak trzeba :*
@pol99 ja tak miałam i przed @ i teraz w ciąży. W pierwszej nie pamiętam jak to było że śluzem

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Kati kiedys wreszcie moze wredna @ nie zajrzy do mnie i mam nadzieje, ze przed menopauza to bedzie[emoji3] Dzisiaj jednak mialam sredni dzien... Z mezem ostra wymiana zdan byla... Poczulam sie smutna, samotna i odpuscilam sobie[emoji53] Wzielam bety i poszlam spac na dol... Smutno jest kiedy druga osoba ma cie w d... i tyle... Ale z chlopem czy bez daje rade[emoji123][emoji123][emoji123] Dziewczyny!!! Jakkolwiek zycie nam sie uklada ,kochajmy same siebie i czasami warto byc troszke egoistkami!!! Myslmy o sobie bo kto jak nie my to zrobi....







Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kati kiedys wreszcie moze wredna @ nie zajrzy do mnie i mam nadzieje, ze przed menopauza to bedzie[emoji3] Dzisiaj jednak mialam sredni dzien... Z mezem ostra wymiana zdan byla... Poczulam sie smutna, samotna i odpuscilam sobie[emoji53] Wzielam bety i poszlam spac na dol... Smutno jest kiedy druga osoba ma cie w d... i tyle... Ale z chlopem czy bez daje rade[emoji123][emoji123][emoji123] Dziewczyny!!! Jakkolwiek zycie nam sie uklada ,kochajmy same siebie i czasami warto byc troszke egoistkami!!! Myslmy o sobie bo kto jak nie my to zrobi....







Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Lili
Święte słowa !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kati kiedys wreszcie moze wredna @ nie zajrzy do mnie i mam nadzieje, ze przed menopauza to bedzie[emoji3] Dzisiaj jednak mialam sredni dzien... Z mezem ostra wymiana zdan byla... Poczulam sie smutna, samotna i odpuscilam sobie[emoji53] Wzielam bety i poszlam spac na dol... Smutno jest kiedy druga osoba ma cie w d... i tyle... Ale z chlopem czy bez daje rade[emoji123][emoji123][emoji123] Dziewczyny!!! Jakkolwiek zycie nam sie uklada ,kochajmy same siebie i czasami warto byc troszke egoistkami!!! Myslmy o sobie bo kto jak nie my to zrobi....







Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ano smutno. Mi jeszcze gorzej smutno w takich sytuacjach, bo nie mam dokąd iść (mamy u mojej mamci jeden pokój póki nie wykończymy swojego domu). Zostaje mi odwrócić się dupą i iść spać.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
@lili78 w samo sedno ! A mąż jeszcze przemyśli i przeprosi!
@Velvetka ja też tak kilka razy robiłam [emoji23] następnego dnia się nie odzywałam słowem do mojego i przychodził z przeprosinami [emoji23] okropna jestem, ale z Niego taki uparciuch, że nie dałoby się inaczej

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Witam w 3 dc :D

@lili78 jak samopoczucie?
Jesli chodzi o sprawy damsko- meskie to juz ok ale choroba rozlozyla mnie strasznie...[emoji22][emoji22][emoji22] do wczoraj lalo mi sie z nosa okropnie, wczesniej gardlo bolalo a teraz oslabienie i kaszel... Dziewczyny jak myslicie jakie moga byc przyczyny, ze cycki mnie caly czas bola??? Prolaktyna?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry