reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jesli chodzi o sprawy damsko- meskie to juz ok ale choroba rozlozyla mnie strasznie...[emoji22][emoji22][emoji22] do wczoraj lalo mi sie z nosa okropnie, wczesniej gardlo bolalo a teraz oslabienie i kaszel... Dziewczyny jak myslicie jakie moga byc przyczyny, ze cycki mnie caly czas bola??? Prolaktyna?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie ostatnio bolaly do 3dnia @

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
reklama
Jesli chodzi o sprawy damsko- meskie to juz ok ale choroba rozlozyla mnie strasznie...[emoji22][emoji22][emoji22] do wczoraj lalo mi sie z nosa okropnie, wczesniej gardlo bolalo a teraz oslabienie i kaszel... Dziewczyny jak myslicie jakie moga byc przyczyny, ze cycki mnie caly czas bola??? Prolaktyna?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm... Też tak kilka razy miałam, że pomimo @ cycki nadal bolały i przestawały koło 3-4 dc dopiero, ale nie sądzę że to za sprawą prolaktyny (przynajmniej u mnie) bo ją badałam i była w normie, sama nie wiem czemu tak się dzieje, ale może kiedyś też tak miałam tylko nie zwracałam na to uwagi
 
@KatiNails, masz już termin usg 11-14t? Idziemy łeb w łeb, ja dziś też 9t3d.

Dziewczyny-Staraczki, niebawem do nas dołączycie [emoji256][emoji256][emoji256][emoji256][emoji256].
Kochana nie. 5 lutego idę do mojego na NFZ, a na prenatalne idę prywatnie do Niego to termin będę miała z dnia na dzień. Tzn już 5 lutego ustalimy. Ja mam to szczęście że mój prowadzący ma certyfikat FMF i to on będzie robił mi prenatalne, połówkowe i jeszcze to co jest w 32tc. Także ja pełny Luz :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Kochana nie. 5 lutego idę do mojego na NFZ, a na prenatalne idę prywatnie do Niego to termin będę miała z dnia na dzień. Tzn już 5 lutego ustalimy. Ja mam to szczęście że mój prowadzący ma certyfikat FMF i to on będzie robił mi prenatalne, połówkowe i jeszcze to co jest w 32tc. Także ja pełny Luz :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

A to faktycznie super, że jeden lekarz [emoji4]. Ja się umówiłam na 12 lutego, to będzie 11t5d i właśnie naszły mnie wątpliwości, czy to aby nie za wcześnie. Bąbelek - tak mój M. nazwał potomka [emoji3] - musi mieć min. 45 mm do PAPP-a. Jak Ty myślisz?

2 lutego mam lekarza, to jeszcze dopytam.

Chyba wbiję się do Was sierpniówek, bo termin na 30 i bliżej mi do Was. Wy pewnie już ten temat macie przewałkowany. A na wrześniówkach kolejna dziewczyna się żegna... [emoji17].
 
A to faktycznie super, że jeden lekarz [emoji4]. Ja się umówiłam na 12 lutego, to będzie 11t5d i właśnie naszły mnie wątpliwości, czy to aby nie za wcześnie. Bąbelek - tak mój M. nazwał potomka [emoji3] - musi mieć min. 45 mm do PAPP-a. Jak Ty myślisz?

2 lutego mam lekarza, to jeszcze dopytam.

Chyba wbiję się do Was sierpniówek, bo termin na 30 i bliżej mi do Was. Wy pewnie już ten temat macie przewałkowany. A na wrześniówkach kolejna dziewczyna się żegna... [emoji17].
Kochana pappa to test z krwi. I rozmiar dziecka nie ma z tym nic wspólnego. Ja nie robię pappa :)
Tylko USG prenatalne. Mój gin powiedział że w 12tc będziemy robić. To jakoś od wizyty 5 lutego bedzie 1,5-2 tygodnie do prenatalnych. To nasz dzieć na ostatnim USG starczy był o 4 dni w porównaniu do om. Zobaczymy jak teraz będzie :)
Daj znać po wizycie 2 lutego bo będziesz miała wcześniej :)
A jak też masz 9t3d to na kiedy Ty masz termin ? Bo ja na 29 sierpnia. A dobra nie doczytalam. Ja ostatnia miesiączka 32 listopada i termin z om 29 sierpnia. A z ostatniego USG by wychodziło na 25 sierpnia. Zobaczymy na prenatalnych jak tam wyjdzie

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
A to faktycznie super, że jeden lekarz [emoji4]. Ja się umówiłam na 12 lutego, to będzie 11t5d i właśnie naszły mnie wątpliwości, czy to aby nie za wcześnie. Bąbelek - tak mój M. nazwał potomka [emoji3] - musi mieć min. 45 mm do PAPP-a. Jak Ty myślisz?

2 lutego mam lekarza, to jeszcze dopytam.

Chyba wbiję się do Was sierpniówek, bo termin na 30 i bliżej mi do Was. Wy pewnie już ten temat macie przewałkowany. A na wrześniówkach kolejna dziewczyna się żegna... [emoji17].
Na sierpniowkach co chwilę ktoś odpada.. jestem przerażona. Wczoraj dwie dziewczyny. W tamtym tygodniu chyba też dwie. Maskara

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry