reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@AgaRS90 co takiegooo? Też mam mega przesuszona skórę. Obecnie używam holika holika 90% Aloes. Ale rozważę każda opcje! ;)

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie dodałam zdj :D
Właśnie to o czym mówisz
A na noc poleciła mi to
1516976697-9732f3757e2bfb03-aaaaaa.jpeg


9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Właśnie dodałam zdj :D
Właśnie to o czym mówisz
A na noc poleciła mi to
1516976697-9732f3757e2bfb03-aaaaaa.jpeg


9ewnqqmznpxcwjj5.png
Ja nakladam na buzie oliwke Kneipp a na to krem Sebamed i u mnie to akurat dziala[emoji38] chociaz dzisiaj wygladam strasznie bo caly nos i pod nosem czerwone i generalnie " smierc na chorągwi"[emoji14]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze ja dzisiaj caly dzien zyje ta akcja w Himalajach[emoji26][emoji26][emoji26] Mam nadzieje, ze chlopcy zdobywajacy K2 wygraja z czasem i uratują Tomka chociaz bedzie ciezko... A ludzie w necie juz wylewaja pomyje na himalaistow [emoji51][emoji51][emoji51]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Wasi partnerzy badali sobie nasienie? mój powiedział ze gdy nie uda nam się do maja to zbada ale wcześniej nie chce panikowac..
 
Ostatnio dużo osób wróży mi ciążę którą nie wiedzą że się staramy. W pracy na moją wypowiedź że jestem chora dostałam taką: tak chyba na bachora. Podobało mi się. Albo brat po świętach jak powiedziałam że nażarłam się i wyglądam tylko trochę chudziej jak szwagierka w 6 miesiącu powiedział że może moją ciąża jest tylko trochę młodsza dlatego chudziej wyglądam.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
reklama
Do góry