reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzieki dziołszki :D juz wiem czemy tempka jeszcze nie podskoczyla- bo jestem jeszcze przed owu. Patrzcie kuźwa
1516013082-32807d506e8d9415-aaaaaa.jpeg

Myslalam, ze bardzien czerwona kreska juz byc nie moze, a jednak moze ;)
Co do lekarza to jak sie teraz nie uda to tak czy siak ide w lutym :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki dziołszki :D juz wiem czemy tempka jeszcze nie podskoczyla- bo jestem jeszcze przed owu. Patrzcie kuźwa
1516013082-32807d506e8d9415-aaaaaa.jpeg

Myslalam, ze bardzien czerwona kreska juz byc nie moze, a jednak moze ;)
Co do lekarza to jak sie teraz nie uda to tak czy siak ide w lutym :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Morduj małżonka dalej [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dziewczyny gdzie kupujecie kurtki? Mąż juz ma taka zajechana:/ 5 lat w niej chodzi i juz mi sie nie podoba. Do tego schudł strasznie i jest za duza. Interesuje mnie taka zimowa, ciepla, na codzien do jeansow i tak od swieta zeby pasowała. Teraz jest najlepszy moment na taki zakup bo bedzie wiosna wchodzila i zimowych rzeczy sie pozbywają
Chce kupic porządna żeby tez mu posłużyła kilka lat
9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Dzieki dziołszki :D juz wiem czemy tempka jeszcze nie podskoczyla- bo jestem jeszcze przed owu. Patrzcie kuźwa
1516013082-32807d506e8d9415-aaaaaa.jpeg

Myslalam, ze bardzien czerwona kreska juz byc nie moze, a jednak moze ;)
Co do lekarza to jak sie teraz nie uda to tak czy siak ide w lutym :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
No to ogien w lozku cd:) Ja do naszego doktorka ide 26.01.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
No brawo! Coraz bardziej mnie zadziwiasz! :) No kurna ja bym tak chciała ale nie ogarniam, jestem chu***ą Panią domu, przyznaje się bez bicia! :) ale jak już zaciaze i będę miała więcej wolnego czasu to na pewno wezmę z Ciebie przyllad! :)
W piątek makaron z tunczykiem czuje ze Włoch jakby to zobaczył to by mi wpier****
 
Dziewczyny gdzie kupujecie kurtki? Mąż juz ma taka zajechana:/ 5 lat w niej chodzi i juz mi sie nie podoba. Do tego schudł strasznie i jest za duza. Interesuje mnie taka zimowa, ciepla, na codzien do jeansow i tak od swieta zeby pasowała. Teraz jest najlepszy moment na taki zakup bo bedzie wiosna wchodzila i zimowych rzeczy sie pozbywają
Chce kupic porządna żeby tez mu posłużyła kilka lat
9ewnqqmzi7le71mi.png
Moj zawsze kupuje w 4F.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
reklama
Do góry