reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ciesze sie, ze smakuje [emoji173]
Ja dzisiaj krem z czerwonych warzyw i piersi z piekarnika w folii miodowo- musztardowe, sa pycha! Tylko myślę co do tego?moze coleslaw zobaczę co tam mam w lodowce

9ewnqqmzi7le71mi.png
Fajnie brzmi : ) ja jutro zupa jarzynowa i musze placki ziemniaczane zrobic bo chyba rok nie jadłam a mam ochote. Ja przeważnie gotuje jedno danie
 
reklama
Fajnie brzmi : ) ja jutro zupa jarzynowa i musze placki ziemniaczane zrobic bo chyba rok nie jadłam a mam ochote. Ja przeważnie gotuje jedno danie
Kurde robiłam placki ziemniaczane 3 razy w zyciu i NIGDY MI NIE WYSZŁY! skubane [emoji23] juz sie nie lubimy.
Ja tez zazwyczaj jedno danie, chyba ze mam ochotę na zupe to robie 2 bo zupa bym sie nie najadla [emoji23]
No chyba, ze żurek, albo zupa z czerwonej soczewicy z mieskiem i ziemniakami to wtedy tylko zupa bo tymi sie najadam:p

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Kurde robiłam placki ziemniaczane 3 razy w zyciu i NIGDY MI NIE WYSZŁY! skubane [emoji23] juz sie nie lubimy.
Ja tez zazwyczaj jedno danie, chyba ze mam ochotę na zupe to robie 2 bo zupa bym sie nie najadla [emoji23]
No chyba, ze żurek, albo zupa z czerwonej soczewicy z mieskiem i ziemniakami to wtedy tylko zupa bo tymi sie najadam:p

9ewnqqmzi7le71mi.png
Ja nienawidziłam tego ścierania ziemniaków. Teraz na szybko w Thermomix z Lidla ścieram i ciasto na miękkie, puszyste placki szybko i bez wysiłku gotowe :D

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja mam ze wczoraj mega sycącą zupę ziemniaczana z kiełbasą. A na drugie pewnie zrobię.spagetti. mielone mam, przecier swój pomidorowy mam, makaron też. To przynajmniej na szybko będzie

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dzien dobry, czy ktoras moze mnie jeb**ć w glowe? Od rana wkrecam sobie, ze mam niepękające pęcherzyki i owulacji nie będzie :) prosze postawic mnie do pionu :(


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Daga nie pie*dol i nie wymyslaj glupot w glowie bo przyjda tam do Ciebie i dostaniesz wrypane na spamietanie!:p

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
reklama
Do góry