reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

AGA - Wszystkie badania i hormony w roznych dniach cyklu mialam pol roku temu robione i wszystko jest niby ok, nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Moze teraz jak zobacza ze byly dwie biochemiczne i teraz to jakby co to da im do myslenia i cos zrobia. Sama tez przez dwa lata niy nie zachodzilam dopiero teraz po tym Clo sie ruszylo ale dalej jest jakis problem.
Ohara - ciezko tu z Polskimi lekarzami a jak juz jakis jest np w Londynie to kawal drogi a jeszcze kasuja jak za zboze.

A nie możesz iść prywatnie?
 
reklama
Jak ostatnio bylismy w Pl to do mojej starej ginekolog zaszlam i ona tez porabana mowi,ze jak cos to tylko in vitro, glupia jakas po co mi in vitro skoro sama zachodze i sie udaje tylko potem jest problem, a in vitro to i tak sie samo zagniezdzic musi nie kumam baby ale i tak in vitro u mnie odpada.
 
A nie możesz iść prywatnie?
To jest prywatnie w szpitalu w klinice leczenia nieplodnosci, kieruja cie tu po roku nieudanych staran a ze to starania o drugie dziecko to za wszystko place, bo tylko leczenie przy pierwszym dziecku jest free.
Takze ten leki, monitoring, usg kupa kasy :(
 
To jest prywatnie w szpitalu w klinice leczenia nieplodnosci, kieruja cie tu po roku nieudanych staran a ze to starania o drugie dziecko to za wszystko place, bo tylko leczenie przy pierwszym dziecku jest free.
Takze ten leki, monitoring, usg kupa kasy :(

Współczuje Ci biedactwo :( No ale nie dołujmy się! Może będzie Ok jednak, może takie żarciki ci stroi fasolka. Będzie miało poczucie humoru po mamie :)
 
Hej dziewczynki.
Ja chyba tez bede musiala dolaczyc do staraczek 2018 bo juz sie nie ludze,ze sie uda, dzis 34 dc test rano jeszcze bledszy niz ten wczorajszy, ledwo cien cienia wiec pewnie jak hormon calkiem opadnie jutro lub pojutrze to @ przyjdzie , mowie Wam zalamac sie idzie, nie da sie cieszyc z dwoch kresek skoro po tygodniu wszystko sie konczy :(

Ojejku... [emoji22][emoji22][emoji22]
 
Pomyśl, ze ja w ogóle zajść nie mogę i lekarz tez ma mnie w dupie, bo mówi, ze wszystko jest Ok i ze to tylko kwestia czasu (No chyba, ze stary ma jakiś problem ale tego dowiemy się niebawem) :)
Bierz starego za frak i na badania :) to bedziecie wiedziec, ale widzisz u nas niby ok a bez wspomagania Clo przez ponad dwa lata nic, cisza, poprostu podkrecili mi jajeczkowanie i pomoglo chociaz troche. Moze tez Ci cos dadza jakby co :)
A ty nie martw sie mloda jestes, jeszcze sie doczekasz, taka fajna i pozytywna osoba musi sie doczekac potomstwa, trzymam za Cieie mocno kciuki kochana :)
 
Bierz starego za frak i na badania :) to bedziecie wiedziec, ale widzisz u nas niby ok a bez wspomagania Clo przez ponad dwa lata nic, cisza, poprostu podkrecili mi jajeczkowanie i pomoglo chociaz troche. Moze tez Ci cos dadza jakby co :)
A ty nie martw sie mloda jestes, jeszcze sie doczekasz, taka fajna i pozytywna osoba musi sie doczekac potomstwa, trzymam za Cieie mocno kciuki kochana :)

A ja za Ciebie i za nas wszystkie! Doczekamy się hapiendu ;)
 
reklama
Do góry