reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Od rana męczyła mnie migrena z wymiotami teraz ciągle mnie muli na rzyganie. Masakra jakaś :/ nawet jak leżę to mi źle :(
 
reklama
Od rana męczyła mnie migrena z wymiotami teraz ciągle mnie muli na rzyganie. Masakra jakaś :/ nawet jak leżę to mi źle :(
współczuję:(

Ja jestem [emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
dzięki:D

Ja dzis mam to samo...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
oj Biedne Wy...

a ja oglądam na ID "w umyśle mordercy" i szykuję fotki ciuszków na wyprzedaż jesienną mojej Olci
Wogóle to na mim ukochanym Next.pl już jest kolekcja jesienna. Masakra ledwo co człowiek lata poczuł
 
Hej mam chwilkę bo zaraz spać jutro do pracy. @ dalej brak ale nie ma kiedy testu zrobić.
U mnie w domu remont pełna para, żyjemy jak Cyganie, jakby mops wpadł to by mi dziecko zabrali.. Ehh
Noi wróciłam na dawne tory ale taaaak mi się nie chce iść do pracy ze szok..
Moje zawroty głowy to na tle nerwowym bo mnie mój ojciec wku.. I to bardzo. No ale co, noc Noe zrobię.

LUX gratki kopow ;)
 
Ja zatestuje w przyszłym tyg dopiero,bo ten tydzień cały w pracy, przyszły też ale może w weekend test kupie.
Miłego dnia kobietki
 
U mnie 24 dc wiec jeszcze trochę. Choć od Pt juz moze cos zacznę chociaż ostatni cykl miałam 29 dni ale ten pędzie dłuższy bo dopiero w 15 dc miałam pregnyl. W ogóle dziewczyny czy pregnyl moze powodować złe samopoczucie i to tydz po podaniu. Od wczoraj wieczora zdechła taka jestem, niedobrze mi jakos, słabo na zmiane Nie dopatruje sie w tym ciążowych objawów bo to przecież zbyt wcześnie Z córcia to miałam dopiero ok 8 tc wymioty i zawroty głowy wcześniej to nie wiedziałam ze w ciąży jestem
 
reklama
MotylkowaOna test to nawet w pracy w toalecie idzie zrobic Nie przedłużać sobie niepotrzebnie cyklu jesli to nie ciąża to musisz dostać cos na wywołanie miesiączki. Lepiej idź do gin albo zrób ten test żebyś wiedziała na czym stoisz.
Ja szczęśliwy test z córka robiłam w trakcie w kurtce 5 min przed wyjściem na zakrapiana imprezę chhba to były Andrzejki. Mowilam ze sie chyba upije z tego żalu ze dziecka nie mamy ale cos mnie tknęło i maz pognał po test. Jakie szczęście bo jakbym tak zrobiła to dopiero plułabym sobie w brodę.
 
Do góry