reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No ja ten cykl zapewne zmarnowany przez wstrętne grypsko no chyba ze w ostatniej chwili mi sie owu przesunela przez chorobę no ale zobaczymy

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png

Nigdy niewiadomo, może wyprodukowalas takie jajco, ze niestraszne mu choróbsko i tak coś się z tego wykluje ;)
 
reklama
Czy testy ciążowe po czasie się przebarwiają z bieli wizira na cień drugiej kreski

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Czasem tak.
Czasem jest to cień po odczynniku chemicznym. Dlatego nie powinno się sprawdzać po czasie.
A czasem uwydatnia się cień cienia którego nie dało się zauważyć „ na świeżo”:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śliczną masz tą córę, a jakie piękne portrety malujesz, aż trudno uwierzyć, że to ręcznie a nie komputerowo :) a tak się jeszcze zapytam, to teraz pracujecie nad kolejną córą czy synkiem? ;)

Zdania podzielone:) moglibysmy wypracowac dziewczynke ale jesli trafi sie chłopczyk to bede rownie mocno kochac takze nie kombinuje jak za cory na core:D

I teraz staram sie dokonczyc to tylko ze pozNo wracajac jest ciemno i swiatlo mam nie za dobre wiec sie ciagnie ehhhhh
Mam to po mamie:)

Czy testy ciążowe po czasie się przebarwiają z bieli wizira na cień drugiej kreski

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jesli sa felerne to moga ale czesto jest to wczEsna ciaza. Warto zrobic drugi i poczekac na reakcję choc tak czy inaczej jesli ciaza to sila rzeczy z dnia na dzien kreska powinna ciemniec:)
 

Załączniki

  • 20171027_160303_Film1-1488x1488.jpg
    20171027_160303_Film1-1488x1488.jpg
    265 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry