reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja se czaskam właśnie lasagne [emoji12]
Daj trochę

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
To chyba jednak nie taki diabeł straszny skoro daje się radę nawet na forum coś tam skrobnąć podczas ;) pewnie niepotrzebnie straszą :)
Jezu bolało jak cholera. Pół forum się na wrzesniowki zleciało. Później na każdym wątku o sobie czytałam hahaha;p


Dobrze że to było tylko 4 godz a nie jak z córką 24;p

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I pomyśleć, ze nie mogę się tego doczekać [emoji23]
To dziwne. Bo po pierwszym porodzie powiedziałam mężowi że więcej dzieci mu nie urodzę. Nigdy w życiu. Ale tak w sumie po ślubie jak Nadia miała 2 lata i 8 MSC i poprostu przyszło samo z siebie. Zachciało się poprostu;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dziwne. Bo po pierwszym porodzie powiedziałam mężowi że więcej dzieci mu nie urodzę. Nigdy w życiu. Ale tak w sumie po ślubie jak Nadia miała 2 lata i 8 MSC i poprostu przyszło samo z siebie. Zachciało się poprostu;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom

Szybko się zapomina jak masz radość z dzieciaczka ;)
 
reklama
To dziwne. Bo po pierwszym porodzie powiedziałam mężowi że więcej dzieci mu nie urodzę. Nigdy w życiu. Ale tak w sumie po ślubie jak Nadia miała 2 lata i 8 MSC i poprostu przyszło samo z siebie. Zachciało się poprostu;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej a my się już spotkalysmy chyba na styczniowkach 2011 ja rodziłam już 3 razy w styczniu 2011 w marcu 2012 i w styczniu 2017

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry