reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A mnie wszystko przestało boleć. ;(

Boje się że ta @ przyjdzie dlatego wam nawet nie marudzę;)

Planowo jutro na 100% powinna być.

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja trochę zabiegana i właśnie was nadrabiam @ookatkaoo1993 trzymam kciuki żeby @ jednak już do Ciebie nie zawitała przez najbliższe miesiące!
Ja się wczoraj kompletnie załamałam. Jakaś fala pesymizmu mnie zalała. Jeszcze mi się przyśniło, ze mężu poszedł na badania i się okazało ze ma tak słabe nasienie ze nigdy nam się nie uda. Masakra, muszę się z tego dołka jakoś wygrzebać :) z nowym cyklem to będzie już 12 podejście czyli rok! Statystycznie 80% par zostaje rodzicami w pierwszym roku starań wiec może i nam się uda :) nie będę smęcić, tak się tylko wygadalam ;)
 
Bardso chcialam miec syna, poprzednia dr powiedziala ze nie bede szybko miala dzieci. Zalamalam sie wtedy bylam z chlopakiem ponad dwa lata.. staralismy sie długo i wtedy poszlam do lekaza i powiedziano mi ze z takimi problemami hormonalntmi bedzie maga trudno.. wiec ja sie podlamalam ai on mnie zostawil. Zostalam sama bez niego, bez dziecka.. bylo mi wszystko jedno. Za pol rokugodziny poznalam mojego obecnego meza. Mi chodzilo tylko oz sex jemu chyba w y wnym momencie zaczelo zalezec. Wywalilam go z mojego mieszkania mowiac zeby sobie darowalna bo ja dzieci mu nie dam, a on najmlodszy juz nie jest, niech szuka innej. Za kilka dnidni przyszedl pod moj blok. I tak mnie pocalowal ze wpuscilam go do mieszkania. Powiedział miże wtedy że on mi dziecko zrobi i tak mocno w to uwierzylam ze w o erwszym cyklu zaszlam. Mam swojego upragnionego synka. Nie chce zeby byl w zyciutym sam jak nas zabraknie, wiec rodzenstwo musi mieć. Ciagle go nastawiam ze w domu bedzie dzidzia, czy bedzie sie z nia bawilsię, kochal tak jakbardzo mame. Ale nie jest toto moje olbrzymie pragnienie. Jestem szczesliwa, bo mam jego. Gdy pojawi sie drugie bede szczesliwa ze mam jegomale i druga dzidzie , ze mam ich oboje, ale nic po trupach dodo celu. =) życzę Ci takiego wlasnie podejścia, masz cudnego synka jestes mamą, ktos juz Cie kocha=) drugie kochajacedziecko serduszko to kwestia czasu. Predzej czy później=)
Swietna historia:) I dziekuje Ci za te slowa:*
 
Tak piszecie o tym testowaniu ze aż i mnie naszła ochota :))) No ale jest zdecydowanie za wcześnie :) 20dc i przysięgam uroczyście nie silkne ;)
 
A mnie wszystko przestało boleć. ;(

Boje się że ta @ przyjdzie dlatego wam nawet nie marudzę;)

Planowo jutro na 100% powinna być.

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
No jak przestało to może nie przyjdzie. Mnie nie przestało i przyszła. Ale to dobrze. Wiem że jest wszystko ok i można działać. Na wtorek mam endokrynologa umówionego. I ile jajeczkowanie będzie z prawego to będzie masz miesiąc.

...marzenia mają wielką moc...
 
No jak przestało to może nie przyjdzie. Mnie nie przestało i przyszła. Ale to dobrze. Wiem że jest wszystko ok i można działać. Na wtorek mam endokrynologa umówionego. I ile jajeczkowanie będzie z prawego to będzie masz miesiąc.

...marzenia mają wielką moc...

A dlaczego tylko jeden jajnik, ze tak się niedyskretnie spytam? Nie wiem czy już pisałaś czy nie, ominęło mnie to [emoji53]
 
reklama
Do góry