reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Kasienka3b no teraz nic nie boli tylko jajnik prawy z ktorego mialam w tym cyklu owu co chwilę mnie zakłuje lub szczypie. Cholera wie ocb.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Asia ogromne gratki :)
Konwalijka napewno będzie ok. Za dwa tyg zobaczysz piękne serduszko.
Elodia to teraz czekamy na ciebie ty chyba teraz masz najbliżej termin @ ? Trzymam kciuki.

Ja też z tych pamietliwych. Chłop się przy mnie nauczył i też twardy potrafi być. Kiedyś zawsze pierwszy leciał. Ogólnie i tak szybki się godzimy.
Ostatnio mnie zaskoczył. Mówi mi , że sobie czytał o ciąży po tabletkach itd. Jak to wygląda itp. Mówi do mnie ze teraz nam się uda haha i nie da mi wyjść z łóżka. W szoku jestem chyba dopiero uwierzył że mogę mieć problemy. Bo wcześniej twierdził że rach ciach i będę w ciazy a tu taka niespodzianka.

Ogólnie powiem mam że mam doła. I to strasznego... liczyłam się z tym że może być ciężko ale jednak gdzieś tam była nadzieja ze pójdzie szybko jak z córką. A tu każdy miesiąc przynosi coraz większy ból. ... no to posmecilam....

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze, będzie dzidziuś:-) nie trać wiary w siebie.
 
Czułam że się udało ale się myliłam. Teraz tylko czekać aż w końcu będzie @ . Dziś 33dzien cyklu.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mlodziutko wygladasz:)A dzieci slodziutkie. Syn bardzo podobny do Ciebie a cora chyba do meza co?
Ja byłam w szoku ostatnio w Lidlu jak mnie baba o dowód zapytała jak kupowałam piwo haha;)
O to sasiadeczki bedziemy:) Ja mieszkam wlasnie w Rybniku a pochodze z Katowic.
3mam kciuki by ten cykl byl owocny!


Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry