reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Z okolic Katowic, Rybnika.
Ciężko mi powiedzieć, mam bardzo nieregularne cykle.. owu 18 lub 19dc, dzis jest 22.. myślę że będzie za wcześnie ale jamnik tak kłuje że to musi coś znaczyć. Wierzę, że się udalo. ❤
O to sasiadeczki bedziemy:) Ja mieszkam wlasnie w Rybniku a pochodze z Katowic.
3mam kciuki by ten cykl byl owocny!
 
Asia ogromne gratki :)
Konwalijka napewno będzie ok. Za dwa tyg zobaczysz piękne serduszko.
Elodia to teraz czekamy na ciebie ty chyba teraz masz najbliżej termin @ ? Trzymam kciuki.

Ja też z tych pamietliwych. Chłop się przy mnie nauczył i też twardy potrafi być. Kiedyś zawsze pierwszy leciał. Ogólnie i tak szybki się godzimy.
Ostatnio mnie zaskoczył. Mówi mi , że sobie czytał o ciąży po tabletkach itd. Jak to wygląda itp. Mówi do mnie ze teraz nam się uda haha i nie da mi wyjść z łóżka. W szoku jestem chyba dopiero uwierzył że mogę mieć problemy. Bo wcześniej twierdził że rach ciach i będę w ciazy a tu taka niespodzianka.

Ogólnie powiem mam że mam doła. I to strasznego... liczyłam się z tym że może być ciężko ale jednak gdzieś tam była nadzieja ze pójdzie szybko jak z córką. A tu każdy miesiąc przynosi coraz większy ból. ... no to posmecilam....

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Moj tez o dziwo zaczol czytac o ciazy o moich chorobach i chlopa nie poznaje:) Ale to dobrze ze te nasze chlopy chca sie doedukowac:p
I nie lap dola bo to bardziej negatywnie wplynie. Wiem ze ciezko myslec jak nie wychodzi ale pozytywne myslenie duzo daje.
 
@limonka8721 10.10 mam termin @ no to wtedy testowanko a jak wyjdzie negatyw to tak co 2gi dzień bede testować

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Do góry