reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A ginekolog może mi dać skierowanie i wtedy za darmo tak? Tylko wtedy jak muszę umówić się na wizytę czy tak?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
No najpierw wizyta a potem na niej lekarz daje skierowanie na badania w tym zapewne beta. Ale jesli masz balety w weekend to moze watp by bylo zrobic bete np jutro prywatnie zeby cos wiedziec. Bo jak sikaniec nie wychodzi to wcale nie znaczy ze hormonu nie ma. Z krwi beta pewniejsza bo w moczu hcg pojawia sie w mniejszym stopniu niz w krwii

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
No najpierw wizyta a potem na niej lekarz daje skierowanie na badania w tym zapewne beta. Ale jesli masz balety w weekend to moze watp by bylo zrobic bete np jutro prywatnie zeby cos wiedziec. Bo jak sikaniec nie wychodzi to wcale nie znaczy ze hormonu nie ma. Z krwi beta pewniejsza bo w moczu hcg pojawia sie w mniejszym stopniu niz w krwii

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
No tak racja.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi mi o Graniczka, jestem z Siemianowic
Ja do niego chodzilam na ul. Przemyslowa w Katowicach prywatnie a tu masz namiary www.4dent.pl . Z tego co wiem tez przyjmuje prywatnie na ul. Chorzowskiej. Lekarz z powolania. Robil mi cesarskie ciencie i na kazdy moj telefon odpowiadal a w szpitalu mnie dogladal i pytal jak sie czuje itp. A jak bys chciala na NFZ to wpisz w google Michal Graniczka i powinno Ci wyskoczyc gdzie przyjmuje.
Siemianowice to blisko:) Ja w katowicach mieszkalam na welnowcu.
 
Melisa podaj dane chocby tu. Ja wpisze

A testy wychodza dziewczynom i tydzien 2 po miesiaczce bo owulka sie przesuwa..moze opoznic i czytalam ze nawet wystepowala przed samym okresem abtak naprawde co do dlugosci.cykli opieramy sie ma tych juz przebytych ale nikt nie jest do konca w stanie swtierdzic Czy aby tym razem sie nie wydluzy
Takze jesli nienwiesz mnoej wiecej kiedy owulka byla to dopoki nie ma @ jest szansa:)))
 
W aplikacji mam takie dane. I w sumie nie wiem kiedy dokładnie powinnam dostać @ może ja coś źle liczę i dopiero @ przyjdzie dlatego testu negatywne.
1507187238-aaaaaa.png
1507187247-aaaaaa.png


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry