reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Bylam na nocnej pomocy dentystycznej z powodu ostrego nagłego bólu zęba. Oczywiście zęba nie ma. Nikomu nie žyczę....mimo znieczulenia bolało okrutnie, aż dentyscte palce pogryzłam. No ale teraz to lekko obolała jestem po rwaniu ale juź przechodzi....i teraz nachodzi mnie myśl....czy jeśli w tym cyklu zaszłam (do @ 11-13 dni), to czy znieczulenie mogło mi w jakiś sposób negatywnie wpłynąc na ew. zagnieźdźenie?
 
reklama
Bylam na nocnej pomocy dentystycznej z powodu ostrego nagłego bólu zęba. Oczywiście zęba nie ma. Nikomu nie žyczę....mimo znieczulenia bolało okrutnie, aż dentyscte palce pogryzłam. No ale teraz to lekko obolała jestem po rwaniu ale juź przechodzi....i teraz nachodzi mnie myśl....czy jeśli w tym cyklu zaszłam (do @ 11-13 dni), to czy znieczulenie mogło mi w jakiś sposób negatywnie wpłynąc na ew. zagnieźdźenie?
Ten ząb to znak[emoji2] ja straciłam zęba w piątek po południu a w poniedziałek była owu. I jestem w 11 tygodniu[emoji2]. Takze przejmuj się dziurą w buzi a może zadziała i u Ciebie[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Ja mam caly cza
Bylam na nocnej pomocy dentystycznej z powodu ostrego nagłego bólu zęba. Oczywiście zęba nie ma. Nikomu nie žyczę....mimo znieczulenia bolało okrutnie, aż dentyscte palce pogryzłam. No ale teraz to lekko obolała jestem po rwaniu ale juź przechodzi....i teraz nachodzi mnie myśl....czy jeśli w tym cyklu zaszłam (do @ 11-13 dni), to czy znieczulenie mogło mi w jakiś sposób negatywnie wpłynąc na ew. zagnieźdźenie?


Moja medyczna wiedza uważa ze miejscowe znieczulenie nie ma wplywu, ale to oczywiscie zalezy od organozmu i reakcji na podany lek.
 
Elodia znieczulenie miejscowe.. Moim zdaniem nie. Takze glowa do gory:rofl2:

Jotka szczotka mu tak normalnie jak zawsze sie kochamy jak nie padamy oboje jak muchy:laugh2:
Moj maz mial ze mn problem bo nie wyrabial i grozilam mu rozwodem:laugh2: ale jakis czas temu siegnelam po anyykoncepcje na Krosty i sie uspokoilam ale mi powraca ten stan znow:ninja2::oops:
 
Ten ząb to znak[emoji2] ja straciłam zęba w piątek po południu a w poniedziałek była owu. I jestem w 11 tygodniu[emoji2]. Takze przejmuj się dziurą w buzi a może zadziała i u Ciebie[emoji110] [emoji110] [emoji110]

Hehe no zobaczymy.

Noże już 1 września. W poniedziałek moje dziecko zacznie 5 klasę:eek: kiedy to zleciało, tak niedawno jeszcze uczyła się chodzić :biggrin2:
 
Hehe no zobaczymy.

Noże już 1 września. W poniedziałek moje dziecko zacznie 5 klasę:eek: kiedy to zleciało, tak niedawno jeszcze uczyła się chodzić :biggrin2:

Nic nie mow:rofl: ja mam juz 32..10 latka i 7 latke a mpji znajomi w tym wieku dopiero bobasy hihi
...jak to kiedy!!!!! He

Kotka szczotka ja 19@
 
Halo halo pamięta mnie tu ktoś jeszcze?[emoji2]
Widzę dużo nowych dziewczyn. Witam witam[emoji2] i zabieram się za lekturę kilkumiesięczną[emoji3]

Napisane na N958St w aplikacji Forum BabyBoom

@Niusia21 witaj. Napisz coś o sobie[emoji2]

Czesc auslanderka!!! ale news!!!!! GRATULACJE :):):):) bardzo sie ciesze :)
 
reklama
Do góry