reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Miło Cię znowu widzieć [emoji4]co u Ciebie ? Jeśli chodzi o staraczki to "nasze" są na forum zamkniętym, wiec tu duża większość nowych.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Emsi[emoji1]
Który to już tydz. u Ciebie?
No właśnie nadrabiam i widzę info, że jest wątek zamknięty. Szkoda ale rozumiem dziewczyny.
Ja zrobiłam przerwę bo zbyt wariowałam, zaplanowaliśmy kilka wyjazdów, które miały zastymulować mój mózg[emoji12] . Niewyszło.
Wyszło jak złamałam zęba chwilę przed owulacją. Skończyło się na jego usunięciu. I w tej rozpaczy, że jestem szczerbata (naszczęście to 6 więc nie widać) zapomniałam o staraniach i po 10 dniach zobaczyłam 2 krechy[emoji2].
Potem przyszły mdłości, które wyłączyły mnie z życia. Na szczęście już sobie poszły a ja wracam do żywych[emoji1]

Gratki @Paraplu podwójne szczęście[emoji7]
@Hope, @Fabimama, @ALUNIA, @Gosiaq85, @basia89 i wszystkie które ominęłam gratulacje.

@bertha, @StorAnia [emoji110] [emoji110] [emoji110] niezmiennie.
 
reklama
Hej Emsi[emoji1]
Który to już tydz. u Ciebie?
No właśnie nadrabiam i widzę info, że jest wątek zamknięty. Szkoda ale rozumiem dziewczyny.
Ja zrobiłam przerwę bo zbyt wariowałam, zaplanowaliśmy kilka wyjazdów, które miały zastymulować mój mózg[emoji12] . Niewyszło.
Wyszło jak złamałam zęba chwilę przed owulacją. Skończyło się na jego usunięciu. I w tej rozpaczy, że jestem szczerbata (naszczęście to 6 więc nie widać) zapomniałam o staraniach i po 10 dniach zobaczyłam 2 krechy[emoji2].
Potem przyszły mdłości, które wyłączyły mnie z życia. Na szczęście już sobie poszły a ja wracam do żywych[emoji1]

Gratki @Paraplu podwójne szczęście[emoji7]
@Hope, @Fabimama, @ALUNIA, @Gosiaq85, @basia89 i wszystkie które ominęłam gratulacje.

@bertha, @StorAnia [emoji110] [emoji110] [emoji110] niezmiennie.

Gratuluje kochana !!! [emoji7][emoji7][emoji7]który tc u Ciebie?
U mnie było podobnie ... już miałam po kokardy badań, wyliczeń i kupiłam sobie piesunia i tak mi się instynkt włączył, ze za mc były 2 krechy [emoji16][emoji16][emoji16]ta babska psychika jest nieobliczalna [emoji39]
U mnie już 31 tc i powoli się szykujemy na przyjście malutkiej ... oby tylko bez wcześniejszych atrakcji się obyło [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje kochana !!! [emoji7][emoji7][emoji7]który tc u Ciebie?
U mnie było podobnie ... już miałam po kokardy badań, wyliczeń i kupiłam sobie piesunia i tak mi się instynkt włączył, ze za mc były 2 krechy [emoji16][emoji16][emoji16]ta babska psychika jest nieobliczalna [emoji39]
U mnie już 31 tc i powoli się szykujemy na przyjście malutkiej ... oby tylko bez wcześniejszych atrakcji się obyło [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 11 więc jeszcze długa droga przede mną.
Będzie córa? Pięknie[emoji1]. Pamiętasz kiedy dowiedziałaś się o płci? Masz już stres?

Co do starań 2 dni przed terminem 1 spotkania w klinice leczenia niepłodności miałam usg, które potwierdziło ciążę w macicy. Po tym usg byłam młodsza o 5 lat[emoji12] .


@Spark ty już na finiszu[emoji7] [emoji7] masz już stresa?
@NeSSi, @Emzilka gratulacje córeczek[emoji173]
 
Był przedwczoraj. I tak nic z tego nie będzie...

Wiesz, to lanie Twojej doopy chyba zacznie sprawiać mi przyjemność :-p

@Emsi* przeczytałam, że kupiłaś sobie penisa :laugh2: a to piesiunia :zawstydzona/y:

@auslanderka gratuluję :-) :) Dziewczyny, łamcie zęby! :-) :)

Dziś zrobiłam ostatni test i oczywiście fisiuję, że kreska za mocna. Czy kreska testowa może być mocniejsza od kontrolnej? I jem cebule. I golonkę. To nie jest normalne. Ja nie jadam takich rzeczy.
Coś mi jest.
 
U mnie 11 więc jeszcze długa droga przede mną.
Będzie córa? Pięknie[emoji1]. Pamiętasz kiedy dowiedziałaś się o płci? Masz już stres?

Co do starań 2 dni przed terminem 1 spotkania w klinice leczenia niepłodności miałam usg, które potwierdziło ciążę w macicy. Po tym usg byłam młodsza o 5 lat[emoji12] .


@Spark ty już na finiszu[emoji7] [emoji7] masz już stresa?
@NeSSi, @Emzilka gratulacje córeczek[emoji173]

Ja będę miała cc a pierwszy był naturalny, wiec trochę jest stres przed nieznanym ale zdecydowanie cc w moim przypadku wiec myśle pozytywnie [emoji4]
O płci pani doktor wspomniała już na pierwszym badaniu prenatalnym w 12t3d - ze na 60% dziewczynka, zatem się nie nastawiałam ale 60 to juz nie 50 [emoji12]Miałam piękne zdjęcie nuba wiec na podstawie tej teorii to sama widziałam, ze dziewczę będzie hehe. Ponadto, moj gin w 15tc tez (nie wiedząc o wcześniejszych sugestiach) wspomniał, ze dziewczynka. A na połówkowym to już 3 razy doktor potwierdziła, ze na 100% dziewczynka. Ale moja bezwstydnica pokazuje się w całej okazalosci prawie na każdym badaniu i mam już z 3 czy 4 zdjęcia potty shot [emoji16]

A Ty kiedy masz prenatalne ? Może coś już będzie widać [emoji4]niemniej jednak trzymam kciuki za zdrowiutenka dzidzie bo to jest najważniejsze ! [emoji6][emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz, to lanie Twojej doopy chyba zacznie sprawiać mi przyjemność :-p

@Emsi* przeczytałam, że kupiłaś sobie penisa :laugh2: a to piesiunia :zawstydzona/y:

@auslanderka gratuluję :-) :) Dziewczyny, łamcie zęby! :-) :)

Dziś zrobiłam ostatni test i oczywiście fisiuję, że kreska za mocna. Czy kreska testowa może być mocniejsza od kontrolnej? I jem cebule. I golonkę. To nie jest normalne. Ja nie jadam takich rzeczy.
Coś mi jest.
[emoji23] zęby trzeba łamać [emoji23] trzeba się jakoś poświęcić

Pięknie krecha ciemnieje[emoji106] . Pewnie, że będzie ciemniała aż do maksymalnej ilości barwnika.


@Emsi aaa ja myślałam, że to Twój debiut. A ty już wprawiona mama jesteś[emoji1] . Wszystko będzie super, inaczej być nie może.
A czemu cc jeśli można wiedzieć?

Prenatalne mam 12.09 to będzie 12+0 trochę stresu jest bo wizyty mam nie tak często jak mieć bym chciała. Ostatnia była 10 sierpnia. Ale trzymam się kurczowo pozytywnych myśli i nie mam zamiaru puszczać. Najważniejsze, żeby bobas był zdrowy, płeć na 2 miejscu ale fajnie byłoby już wiedzieć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
[emoji23] zęby trzeba łamać [emoji23] trzeba się jakoś poświęcić

Pięknie krecha ciemnieje[emoji106] . Pewnie, że będzie ciemniała aż do maksymalnej ilości barwnika.


@Emsi aaa ja myślałam, że to Twój debiut. A ty już wprawiona mama jesteś[emoji1] . Wszystko będzie super, inaczej być nie może.
A czemu cc jeśli można wiedzieć?

Prenatalne mam 12.09 to będzie 12+0 trochę stresu jest bo wizyty mam nie tak często jak mieć bym chciała. Ostatnia była 10 sierpnia. Ale trzymam się kurczowo pozytywnych myśli i nie mam zamiaru puszczać. Najważniejsze, żeby bobas był zdrowy, płeć na 2 miejscu ale fajnie byłoby już wiedzieć.

I dalej się tego trzymaj. Ja głęboko wierze w pozytywne myślenie. W tej ciąży staram się właśnie tak podchodzić i tfu tfu idzie wszystko dobrze. W tamtej już 3 razy byłam w szpitalu i miałam szew założony.
Cc będę miała w prywatnej klinice bo mam zbyt dużo przykrego doświadczenia z pierwszego porodu i konsekwencje niekompetencji lekarzy niestety ponosi moj syn ... ale to tylko moja historia i moja decyzja. U Ciebie na pewno będzie wszystko dobrze [emoji6]natura to natura wiec tylko lekarzy trzeba pilnować i najlepiej mieć swoją sprawdzona położna


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję dziewczyny :zawstydzona/y: ja to chyba dopiero po porodzie uwierzę :zawstydzona/y:
I tak zaraz sobie coś do martwienia znajdę, spokojnie. Dajcie mi czas :laugh2:

Nie zazdrościć! Podziwiać, cieszyć się, gratulować, nynać cudze, karma wraca :tak:

Dziewczyny kresek brakuje, kto na rozruch testuje niebawem?
 
Do góry