reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Okolo tydzien sie @ spoznia, pierwszy test negatywny, wczoraj zrobilam kolejny i na pierwszy rzut oka nic, ale jak spojrzalam pozniej to jest taka delikatna druga kreska.. Chyba pora zrobic jeszcze jeden test albo udac sie na betke..
 
reklama
Okolo tydzien sie @ spoznia, pierwszy test negatywny, wczoraj zrobilam kolejny i na pierwszy rzut oka nic, ale jak spojrzalam pozniej to jest taka delikatna druga kreska.. Chyba pora zrobic jeszcze jeden test albo udac sie na betke..

Poczekaj ze dwa dni, zrób rano test z porannego moczu, kreska powinna ciemnieć. Bete też możesz zrobić. Jest mniej omylna.
 
czesc dziewuszki, ja jak zwykle czytam z doskoku ten cykl juz chyli sie ku koncowi tym razem owulacja 14 dnia dzis 24 dzien no i juz 2 testy za mna bo jakbym wytrzymala do dnia miesiaczki to cud i nobel dla mnie;D ale zawzielam sie postanowiłam zazekac koljne dwa dni zanim znow wydam 5 funtow na clearblue. badam codzien szyjke w pierwszej ciazy etst wyszedł mi pozytywny 3 dni przed terminem @ i w ten dzien badalam szyjke była gładka i plaska taka miekka jak nigdy. Dzis tez jest , mam przeczucie ze moze sie udało troche czuje bol podbrzusza ale nie inczej niz co miesiac, z tomkiem bolało jak na okres zycia az sie skladalam w pół teraz za to brak energi przez kielka dni i zasypianie koło 21 ale z drugiej strony mialam tydzien intensywny. napisze na pewno za dwa dni.
 
Beny 2 dni powinny rozwiazac watpliwosci jesli faktycznie wyszedl cień cienia:)


Elodia dzieki.. Mowie do M ze postaramy się o dziewczynke tak jak o core ... Może się tak udało.. Tydzień przed owulacja było zbliżenie ale i dzień po jakoś wiec kto tam wie

Konwalijka niech nam hormony sprzyjaja:-D
 
@ONAONAONA my byśmy chcieli obojętnie jaką płeć, byleby maluch urodził się zdrowy.....chociaż ja zawsze chciałam mieć parkę ale to nic, jakby była druga córa to też będziemy szczęśliwi i to bardzo :-)
A mój lewy jajnik przestał kłuć i pobolewać a piersi delikatnie zaczęły boleć. Nie nastawiam się tym razem na nic i twardo sobie powiedziałam, że od tego cyklu nie będę w każdych objawach doszukiwać się potencjalnych objawów bardzo wczesnej ciąży. Pół roku miałam spinę i się nie udało. Może jak wrzucę na luz jak sobie postanowiłam, to będzie inaczej. Zresztą jutro mam wizytę u gin, tak że trochę z nią pogadam.
 
@Spark a Ty pracujesz jeszcze? :laugh2:
Plastry, czopki, jedna rodzina :-p

Gdzie mozna brzuszysko zobaczyć?

@Paraplu musiałam poczytać o tym TTTS, no gufno straszne ale widzę, że medycyna dziś nieźle sobie z tym radzi. Mimo wszystko lepiej, żeby nie, żeby bez tego, tak normalnie, a nie z jakimś czymś. Tego Wam życzę. Śliczne dzidziusie, na tym etapie są już tak bardzo ludzkie.

@bertha powodzenia życzę, dużo sił i wiary. Ja wierzę, że się uda :tak:

@limonka8721 za Ciebie kciuki również z całych sił!
Nie pracuję od 2 tygodni prawie [emoji14]
Pracowałam do 32/33 tc :)

Ee wrzucę jak zrobię jakieś nowe [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ONAONAONA my byśmy chcieli obojętnie jaką płeć, byleby maluch urodził się zdrowy.....chociaż ja zawsze chciałam mieć parkę ale to nic, jakby była druga córa to też będziemy szczęśliwi i to bardzo :-)
A mój lewy jajnik przestał kłuć i pobolewać a piersi delikatnie zaczęły boleć. Nie nastawiam się tym razem na nic i twardo sobie powiedziałam, że od tego cyklu nie będę w każdych objawach doszukiwać się potencjalnych objawów bardzo wczesnej ciąży. Pół roku miałam spinę i się nie udało. Może jak wrzucę na luz jak sobie postanowiłam, to będzie inaczej. Zresztą jutro mam wizytę u gin, tak że trochę z nią pogadam.

Mamy syna 10 I, core 7 I i w sumie tez nie mam parcia na druga core ..aby zdrowe było to jak mantre powtarzalam w pierwszej jak i w drugiej ciąży ale jednak po cichu licząc ze córeczka mogłaby wyskoczyć.. Pragnęła m tej więzi z córką
Tez staram sie nie nastawiac
Co ma byc to bedzie
Swirowac nie zamierzam:D
w koncu to pierwszy cykl starań:ninja2:
 
reklama
Do góry