reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Poważnie? Ahhh te koty! [emoji14]
Paraplu z dwójką pewnie będzie miała jeszcze ciężej pewnie...
No powiem Ci, że cieszę się, że u mnie już tak daleko, mimo, że gorzej znoszę niż którykolwiek wcześniejszy miesiąc ciąży [emoji14]
A Ty jak.się czujesz ogólnie? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Pamiętam jak @Luxuorius ostatnie tygodnie ciężko znosiła, ja też nie wspominam najlepiej. Paraplu mówi, że ją straszę ale Ty już wiesz czym to pachnie :laugh2: A teraz pomnóżmy to x 2 :laugh2:

Mogę sobie jeszcze pocwaniakować, jeszcze nie byłam na usg a kto wie, jaka liczba mnie przywita (i liczba i co).

Dziękuję, że pytasz o samopoczucie, sięgnij pamięcią wiele miesięcy wstecz, kiedy byłaś w 6 tygodniu. Tak, teraz możesz pozazdrościć tego, że swobodnie schylam się do stóp :laugh2: A ja Tobie, że zaraz koniec i przywitasz synka (płeć się nie zmieniła?).
 
Pamiętam jak @Luxuorius ostatnie tygodnie ciężko znosiła, ja też nie wspominam najlepiej. Paraplu mówi, że ją straszę ale Ty już wiesz czym to pachnie :laugh2: A teraz pomnóżmy to x 2 :laugh2:

Mogę sobie jeszcze pocwaniakować, jeszcze nie byłam na usg a kto wie, jaka liczba mnie przywita (i liczba i co).

Dziękuję, że pytasz o samopoczucie, sięgnij pamięcią wiele miesięcy wstecz, kiedy byłaś w 6 tygodniu. Tak, teraz możesz pozazdrościć tego, że swobodnie schylam się do stóp :laugh2: A ja Tobie, że zaraz koniec i przywitasz synka (płeć się nie zmieniła?).
Patrząc na to, jak znosiłam początek, też bym Ci nie wierzyła... [emoji14]
Teraz to koszmar kurde... chyba za te prawie idealne 7,5 miesiaca [emoji14]

No 6 tydzień to ja się o ciąży dowiedziałam :D

Kiedy to usg? :)

Ej dobra, nie bądźmy takie, niech Paraplu mimo wszystko znosi tylko tak źle jak my, nie x 2 [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj koncowka ciąży to jakiś zart heee ja rodzilam 37 i 38tydz i na łóżku nie mogłam się przekręcić tak się zastalam! He...a co powiedzieć jak babeczki przenoszą ciaze i rodza po terminie :errr:
 
Patrząc na to, jak znosiłam początek, też bym Ci nie wierzyła... [emoji14]
Teraz to koszmar kurde... chyba za te prawie idealne 7,5 miesiaca [emoji14]

No 6 tydzień to ja się o ciąży dowiedziałam :D

Kiedy to usg? :)

Ej dobra, nie bądźmy takie, niech Paraplu mimo wszystko znosi tylko tak źle jak my, nie x 2 [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

@Paraplu @Spark Cię straszy! :laugh2::laugh2::laugh2:

Usg za tydzień. Trochę jestem w strachu bo test przed @ jakiś tajemniczo mocny i wyraźny wyszedł :rolleyes2: Zakładam wczesną owulację :-p Nic innego.

Nawet nie pytam, czy jeszcze pracujesz :laugh2:
 
Oj koncowka ciąży to jakiś zart heee ja rodzilam 37 i 38tydz i na łóżku nie mogłam się przekręcić tak się zastalam! He...a co powiedzieć jak babeczki przenoszą ciaze i rodza po terminie :errr:
Moja znajoma właśnie... dziewczyna od 34tyg się praktycznie nie ruszala, matko jak wysłała mi zdjęcia to myślałam, że się poplacze...2 razy taka jak ja, biedna tak się męczyć musiała... wszyscy mówiliśmy, ze urodzi miesiąc wcześniej patrząc na nią...
Na ubiegły pon. Miała termin, właśnie mi pisała, że się zaczyna i jedzie do szpitala... tydzień po terminie bidulka

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Paraplu @Spark Cię straszy! :laugh2::laugh2::laugh2:

Usg za tydzień. Trochę jestem w strachu bo test przed @ jakiś tajemniczo mocny i wyraźny wyszedł :rolleyes2: Zakładam wczesną owulację :-p Nic innego.

Nawet nie pytam, czy jeszcze pracujesz :laugh2:
Dawaj koniecznie znać po usg! :D
Eee.... ja kogoś straszę? No way! [emoji14]
Chyba, że Ciebie... bo wiesz... taka mocna kreska przed terminem @... [emoji23]

Teraz już pytaj [emoji1] półtorej tyg. Temu mogłabym przeoczyć to pytanie [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry