reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Fabimama? Matko, teraz na staraczkach mi mignelas i aż wejść musiałam!
Co tam u Ciebie kochana?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Spark co u Ciebie kochana i reszty naszych staraczek ? :)
Nie ma mnie na zamkniętym i zaglądam tu czy któraś z Was się czasem nie pojawi ... i jesteś [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak dobrze pójdzie będziesz się męczyć na porodówce niedługo po mnie :laugh2::ninja2: Jeszcze długo nie bedziesz wierzyła, ja jestem w trakcie 6 tygodnia i wciąż chodzę zdziwiona. Objawy już się czają, spokojnie :laugh2: No, chyba, że należysz do nielicznego grona bezobjawowców. Ja mam już cały zestaw :laugh2: oprócz mdłości, alleluja, to znoszę najgorzej.

Ja w pierwszej ciąży miałam tylko lekkie mdłości miedzy 8-10 tydzień i nic wiecej. Syn mnie oszczędzał [emoji6]

Carmen, dziękuje kochana [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hope żadna tajemnica. Nie biorę żadnych leków ani w żaden sposób sie nie wspomagam poza żelazem i witaminami. Dla mnie ciąża to byl cud. Po komplikacji po operacji w wieku 17 lat miałam duo komplikacji. Mam pełno zrostów. Lekarze powiedzieli ze dziecko im szybciej tym lepiej. Urodził sie Fabi. Potem nigdy sie nie zabezpieczalismy. Unikalismy tylko owulacji. Mieliśmy 3 podejścia do stan. 2 razy odpuszczalismy. Za 3 razem udało się w 3iesiacu. Ale w 9 tyg (lipiec 2016) poronilam. Od września staranka ale nic. Konsultowałam się z lekarzami ale najlepiej było by usunąć zrosty ale w moim przypadku są 3 opcje. Albo bedzie lepiej albo nic sie nie zmieni albo bedzie duzo gorzej. Wiec sie nie decyduje. Mamy 3 dzieci. Wiec wychodzi my z założenia ze co ma być to bedzie.

@Spark kochana!!!! Wysylam priva
 
Hope żadna tajemnica. Nie biorę żadnych leków ani w żaden sposób sie nie wspomagam poza żelazem i witaminami. Dla mnie ciąża to byl cud. Po komplikacji po operacji w wieku 17 lat miałam duo komplikacji. Mam pełno zrostów. Lekarze powiedzieli ze dziecko im szybciej tym lepiej. Urodził sie Fabi. Potem nigdy sie nie zabezpieczalismy. Unikalismy tylko owulacji. Mieliśmy 3 podejścia do stan. 2 razy odpuszczalismy. Za 3 razem udało się w 3iesiacu. Ale w 9 tyg (lipiec 2016) poronilam. Od września staranka ale nic. Konsultowałam się z lekarzami ale najlepiej było by usunąć zrosty ale w moim przypadku są 3 opcje. Albo bedzie lepiej albo nic sie nie zmieni albo bedzie duzo gorzej. Wiec sie nie decyduje. Mamy 3 dzieci. Wiec wychodzi my z założenia ze co ma być to bedzie.

@Spark kochana!!!! Wysylam priva

Rozumiem. To faktycznie macie pod górkę :hmm: My podobnie jak Wy, z omijaniem dni płodnych dobre trzy lata, miesiąc w którym zaszłam też takim był. O ironio. Tylko powód był zupełnie inny ;-) ;) Też wychodzę z założenia co ma być to będzie :rolleyes: Wiem, że macie dużą rodzinę, fajna sprawa :rofl:

@basia89 każda ciąża jest inna, zobaczymy co ta przyniesie nowego :-) :);-) ;)
 
@Elodia. Co u Ciebie slychac??
@Konwalijka a żyję jakos..... w pracy mały kocioł, w tym tygodniu ranna zmiana, a od niedzielimnocki, na szczęście tylko cztery. Chyba mam dni płodne bo mam nieziemską ochotę na mojego męźcxyxnę (co mu bardzo odpowiada he he).
Wredna @ powinna zawitac ok 12-14 września, ale coś mnie lewy jajnik pobolewa więc nie wiem cxy czasem owu się nie zbliźa. A córka wielce zrozpaczona bo tylko tydzien wakacji zostal :-)
 
Kochana nie pytaj..
Juz znam przyczynę..
Brałam go 3 tygodnie..
I zobacz !!!
1503904004-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@basia89 gratuluję :)
 
reklama
Do góry