reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Paraplu - jestem świadoma większego ryzyka ciąży mnogiem. Poza zdrowotnym obciążeniem mamy i bobasów to nawet widzę w tym jakie plusy :) zwłaszcza, że taka znowu najmłodsza nie jestem :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Colorado witaj
Ja przy 1 cyklu z clo nic nie czułam
Tez mówiłam ze sie nie udało ale jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam pozytywny tescior [emoji12]
I tobie życzę tego samego


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Gosia heyy
Dobrze ze wzięłaś clo
Ja zaszłam z pco biorac clo i sie udało za pierwszym podejściem
Trzymam kciuki i za Ciebie


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Gosia heyy
Dobrze ze wzięłaś clo
Ja zaszłam z pco biorac clo i sie udało za pierwszym podejściem
Trzymam kciuki i za Ciebie


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Dziękuję. Clo bede brala w kolejnym cyklu starań bo dzis juz 12 dc i za pozno a wcześniej moj lekarz mial urlop. Mam nadzieje ze moze to ovitrelle cos pomoże i zaskoczy skoro jest pęcherzyk dominujacy. Juz nawet nie pamietam z tego wszystkiego ile mial mm.
 
Gosia - 90% sukcesu to trafić na lekarza, który wie, co robi i robi to dobrze. Ja też wędrowałam od jednego, do drugiego. Teraz mam chyba w końcu jakiegoś ogarniętego... O ovitrell nie wiem nic :(

Carmen - oby! Mam nadzieję, że powielę Twój przypadek :* pęcherzyki 2 mi urosły w tym cyklu, po 1 na każdym jajniku. Może coś z tego będzie. Dopiero 22 dc, więc zdaję sobie sprawę, że za wczas na czucie czegokolwiek :) strasznie mi się te dni dłużą :D

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Carmen24 @Paraplu Ciaze mam w macicy także wszystko idzie w dobrym kierunku. Niestety płód jest jeszcze za mały , ponoć to 5 tydzien. Następna wizytę mam 19stego i wtedy lekarz będzie mógł coś więcej zobaczyć :) Dodstalam duzo badań do zrobienia . Termin na 4 Marca ❤️
 
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze jajca z clo i nietylko [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Clover ja w 5+1 nic nie widziałam oprócz pęcherzyka....niestety trzeba być cierpliwą hehehe
Paraplu to już 10tc??? Szokkkkk
Ja mam 22tc ( 21+4) i nawet nie wiem kiedy zleciało [emoji12]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Aha odnośnie ovitrelle to chyba jak dobrze pamietam to sie go daje w brzuch... tak gdzieś mi sie to o uszy obiło [emoji5][emoji5]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Witam! Dawno nie pisałam a wlasciwie pisalam ale nikt mi nie odpisal. Otoz starania u mnie nadal trwaja bezowocnie ale chyba udalo sie znalezc przyczyne. Porobilam troche badan hormonalnych i niby wszystkie w normie ale stosunek fsh do lh wskazywal na pco. To tez potwierdzil mi dzis lekarz. Podejrzal dzisiaj jajniki i jest pecherzyk dominujacy. Zapytal sie czy staramy sie jeszcze naturalnie czy ma mi cos przepisac. Oczywiscie chcialam to drugie wiec dal mi ovitrelle zastrzyk na pekniecie tego pecherzyka bo nie wiadomo czy sam peknie. Kazal rowniez pic miovarian. Od paru tyg pije inofolic to cos w podobie ale wlasnie mi sie konczy i przejde na miovarian bo mowi ze jest bogatszy.
Zastrzyk zrobi mi ciocia. Powiedzcie mi gdzie najlepiej zrobic wklucie? Czy ktoras z was to stosowala?
W sierpniu nie bedzie meza ale we wrześniu jesli teraz sie nie uda to mam brac clostibegyt, jesli znow nic to badanie meza i moze droznosc jajowodow gdyby nadal nie bylo skutkow w postaci ciąży. Oczywiscie doktorek krecil nosem ze juz badan nasienia nie zrobilismy ale ja jednak chcialam zaczac od siebie.
Ovitrelle stosujesz podskórnie. Wbijasz w brzuch. Najlepiej w tłuszczyk :-) ja z nim już 4 cykle mam. Za każdym razem pęka pęcherzyk ale ciąży brak

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Do góry