reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Mój gin dał mi clo abym brała dwa razy na dzień (ale ja mam pco i byłam pełna pęcherzyków wiec dlatego taka duża dawka)
Monitoringu mi nie zalecil bo stwierdził ze mam sie odstresować . Pomogło :) bo nic nie kontrolowałam i nie wiem ile pecherzykow było ale najważniejsze , ze zadziałało .


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Ja na monitoring nie mam co liczyć gin przyjmuje raz w tygodniu i ciężko o miejsce.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może byc za wcześnie. Mi dopiero blade kreseczki wyszły tydzień po terminie @


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej czytam ze miałaś blada kreski po terminie dopiero,a robiłaś wcześniej czy czekalas tyle?ja jestem 2 dzień po terminie a test dziś z popołudnia negatywny[emoji22]okresu niema narazie.myślisz że jest jeszcze szansa że za kilka dni może wyjść?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny. Nie sadzlam ze jest tu aż tyle osób. Na babyboomie byłam ostatni raz 3,5 roku temu, ale Milo tu wracac.
Po kilku latach podjęła decyzje że czas na drugie dziecko i tak oto od dwóch miesięcy również jestem staraczka
Niestety w tym cyklu również się nie udało ale czekamy do następnego.
Jak narazie liczymy na "szczęście " bez kalkulacji dni płodnych i temperatury ciała itp, zobaczymy jak nam pójdzie.

Pozdrawiam
 
Hej czytam ze miałaś blada kreski po terminie dopiero,a robiłaś wcześniej czy czekalas tyle?ja jestem 2 dzień po terminie a test dziś z popołudnia negatywny[emoji22]okresu niema narazie.myślisz że jest jeszcze szansa że za kilka dni może wyjść?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Robiłam dwa dni przed terminem o był cień cienia. Pokaże
1497979182-aaaaaa.jpeg


A to tydzień po terminie
1497979212-aaaaaa.jpeg


Kolejne trzy dni pózniej
1497979246-aaaaaa.jpeg


Tak to u mnie wyglądało.
Trzymam kciuki [emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie "staraczki":) jestem tu nowa i chciałam podłączyć się pod temat.
Staramy się z mężem o maluszka w sumie od niedawna bo dopiero 3miesiąc , ale ciśnienie w postaci 2 brzuchatych przyjaciółek stresuje mnie do tego stopnia, że już mi się ciąża sni po nocach. Cykle mam różne od 26 do 31 dni i nie wiem jak się wtrafic. @była 8.06 i od kiedy się skończyła mecze męża co2 dzień :p myślę, że chłopina niedługo będzie miał dość:p Dziś zaczął boleć jajnik, ostatnie "przytulanki" byly wczoraj;) I jak dziewczyny, myślicie, że coś z tego będzie? :)
 
reklama
Witam wszystkie "staraczki":) jestem tu nowa i chciałam podłączyć się pod temat.
Staramy się z mężem o maluszka w sumie od niedawna bo dopiero 3miesiąc , ale ciśnienie w postaci 2 brzuchatych przyjaciółek stresuje mnie do tego stopnia, że już mi się ciąża sni po nocach. Cykle mam różne od 26 do 31 dni i nie wiem jak się wtrafic. @była 8.06 i od kiedy się skończyła mecze męża co2 dzień :p myślę, że chłopina niedługo będzie miał dość:p Dziś zaczął boleć jajnik, ostatnie "przytulanki" byly wczoraj;) I jak dziewczyny, myślicie, że coś z tego będzie? :)

Hey ten wątek niestety już ucichł ale myśle ze jeżeli boli cię jajnik to albo jesteś w trakcie owu albo przed nią..ciężko przewidzieć cokolwiek [emoji12]w każdym razie kochaj sie często -nawet codziennie jeśli chłop zechce [emoji23]
Powodzenia, trzymam kciuki [emoji106]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry