reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Sonia czasem nawet po terminie miesiączki testy nie wychodzą więc pozostaje niestety tylko być cierpliwym...Mi dziś cierpliwości do chłopa brak działa na mnie jak płachta na byka aż sobie popłakać musiałam heh
 
reklama
Sonia czasem nawet po terminie miesiączki testy nie wychodzą więc pozostaje niestety tylko być cierpliwym...Mi dziś cierpliwości do chłopa brak działa na mnie jak płachta na byka aż sobie popłakać musiałam heh
Z nimi tak czasem jest :/ też mam ochotę nieraz mojego rozwalić o ścianę, ale szkoda mi ściany...:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niby to wszystko wiem ale ta niepewność jest straszna. A z facetami to tak jest ze denerwują ale w gruncie rzeczy dobrze że są. Nic trzymajcie kciuki żeby mimo wszystko się udało
 
@Sonia30 ,a który to twój cykl starań już?.Tak jak Natalia pisze czasami dopiero po terminie @ test jest pozytywny.Dużo zależy od długości cyklu i ile dni po owulacji jesteś.Ilo dniowe masz cykle?
@1985natalia2 czy przy tym bólu brzucha miałaś jeszcze jako jedne z objawów ból w dole pleców?
Z tymi chlopami tak to już jest.Żyć ciężko, a zabić szkoda [emoji23][emoji23].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie plecy mnie nie bolały wcale i to całą ciążę nie miałam problemów z kręgosłupem. Początek ciąży przypomina mi trochę chory pęcherz, ganiałam siku co 20 minut.
 
@Sonia30 ,a który to twój cykl starań już?.Tak jak Natalia pisze czasami dopiero po terminie @ test jest pozytywny.Dużo zależy od długości cyklu i ile dni po owulacji jesteś.Ilo dniowe masz cykle?
@1985natalia2 czy przy tym bólu brzucha miałaś jeszcze jako jedne z objawów ból w dole pleców?
Z tymi chlopami tak to już jest.Żyć ciężko, a zabić szkoda [emoji23][emoji23].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w udanym cyklu z clo miałam ból w dole pleców . Bolały mnie bardzo korzonki (zreszta jak zwykle na okres ) ale go nie dostałam . 3mam kciuki


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@Carmen24 jutro będę testować będzie 11 dpo.Chyba ,ze @ przyjdzie wcześniej.Muszę wiedzieć na czym stoję ,bo w czwartek do gina.Może by mi przepisał to clo ,ale nie wiem czy bez usg pójdzie na to, a przy @ nie zrobi [emoji58].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój gin dał mi clo abym brała dwa razy na dzień (ale ja mam pco i byłam pełna pęcherzyków wiec dlatego taka duża dawka)
Monitoringu mi nie zalecil bo stwierdził ze mam sie odstresować . Pomogło :) bo nic nie kontrolowałam i nie wiem ile pecherzykow było ale najważniejsze , ze zadziałało .


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry