reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@bertha Bertus ciagle walcze ze soba [emoji23] K ma wszystkie pieniadze zebym nie polazla i 10 na raz nie kupila [emoji23] w sobote bedzie 14dpo. Jak nie przyjdzie w niedziele to zatestuje w niedziele lub poniedzialek. Przynajmniej takie mam plany ale ja mam slaba silna wole, wiec wszystko mozliwe [emoji23] dzisiaj juz szperalam po szufladach czy aby przypadkiem jakis test mi sie nie zapodzial [emoji23]
Ze mna to gorzej jak z dzieckiem [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Haha poczekaj do soboty [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha poczekaj do soboty [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Wieeeem! Dlatego ciagle w glowie sie ganie "Paraplu ty mala chole*o juz bys chciala wszystko na hurra! Nie ma! Cwicz slabeuszu silna wole bo mizerna masz." [emoji23]
No to cwicze ta moja slaba silna wole [emoji23]

@nataala jeju no sie zarumienilam [emoji5][emoji4]uwazaj se bo jak obrosne w piorka to moje wypociny na forum bedziecie mogly czytac dopiero po wykupieniu pakietu premium za 99,99zl z VAT [emoji12]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
Mówiła jak miała rok? No ja uważam, że dziecko w tym wieku nie może powiedzieć, że czegoś chce ŚWIADOMIE. Dzieci wiele chcą, ale nie rozumieją konsekwencji.



[emoji7]

@Spark tak samo, cudo!



No i masz rację w 100% :) popieram :)



Mi się strasznie nie podobają małe dzieci z kolczykami... Nie dość, że włoski krótkie i rzadkie, więc.wygląda to komicznie, to jeszcze kolczyk jest nieproporcjonalnie duży w stosunku do małego uszka. Abstrahując już od tego, że za ileś lat dziecko może mieć pretensje, że ma dziury w uchu.



No akurat takie dziury to raczej nie zarosna.



Ludzie pytają z nadzieją, że usłyszą to, co chcą usłyszeć, a jak masz inne zdanie, to foch...



Można być cietym i wierzyć. Nikt Cię do kościoła nie zmusza chodzić. Na nie chodzę, bo nie lubię. Idę tylko kilka razy w roku.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Widzę, że zdanie mamy takie samo [emoji6]
Jeśli chodzi o szwagierke to nie wiem po co ona się w ogóle do mnie odzywa bo to samo było z potowkami s8e mnie pyta że niunia ma biedna tyle potowek ze ona nie wie co robić że przemywa itp. Ja jej mówiłam że dziecko przegrzewa że nie szło iść w domu wytrzymać ja jak tam byłam to spałam na golasa i się budzilam spocona a dziecko 10 warstw i grubym kocem przykryte. Ja wiem że strach że pierwsze dziecko ale trochę zdrowego rozsądku!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wieeeem! Dlatego ciagle w glowie sie ganie "Paraplu ty mala chole*o juz bys chciala wszystko na hurra! Nie ma! Cwicz slabeuszu silna wole bo mizerna masz." [emoji23]
No to cwicze ta moja slaba silna wole [emoji23]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Dasz radę ja trzymam kciuki [emoji110] [emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytalyscie o mój cs ...więc tak na prawdę od ostatniego poronienia to 4-5 nie powiem dokładnie,bo cykle miewam nawet co 20 dni...ten ostatni miał 24 więc to był pełen sukces...brałam clo bez monitu,pełen luz i spontan :) byłam dziś na wizycie bo potrzebuje clexan,więc macica znacznie powiekszona,endometrium 18 mm i wszystko inne ok :) zero torbieli która była 4 cm,zero krwiakow :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem.

Następnego dnia po owu temp rośnie.


Ale mówią ze ciąża to nie choroba :p


Piękny! Rzeczywiście rośnie w oczach :)


Mówiła w wieku 12 m-cy? Wow!


Haha, piękny brzunio!

Ale wy zgrabne jesteście laski!


Haha, padłam :D


Popieram :) mam takie samo zdanie.


Gratulacje!!!! :)
Który to był cs?


Ja dosyć podobnie, od dziecka próbowałam się wczuć w ta wiarę , poczuć coś, ale to nie nadchodziło. Bierzmowanie tez cudu nie przyniosło. W międzyczasie dostałam książkę "świat Zofii" i przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem! I ta książka mi ułożyła wszystko w głowie co mi nie dawało spokoju i pozwoliłam sobie już przestać się zmuszać do tej wiary. Jeszcze chwile próbowałam udawać dla moich rodziców, bo do kościoła trzeba było chodzić a ja nie potrafiłam się w wieku kilkunastu lat przeciwstawić ze mam inne zdanie. Kiedyś, wiele lat potem i na początku mojej znajomosci z moim M, powiedziałam rodzicom ze ja nie będę brała ślubu kościelnego. mój tato oburzony wyrzucił z siebie ze taki ślub to nie ślub i on na taki nie przyjdzie! Matko, jak to zabolało... okropnie płakałam i się na smierć obraziłam na tatę.
Oczywiście potem wszystko się ładnie ułożyło, ja nie jestem pamiętliwa, tato się opamiętał albo mama go wyprostowała. I oczywiście wiele lat później dumny jak paw prowadził mnie do ślubu (cywilnego) :)

Także ja jestem niewierząca, dziecka nie będę chrzcila, choć moja rodzinka powiedziała ze sama moje dziecko ochrzci.. ale co mi tam, niech sobie robią co chcą.. ja w każdym bądź razie nie planuje. :)



A co to jest rozgwiazda w macicy? :):)


A chciałabyś zdradzić na jakie wyznanie zmieniłaś? Ciekawa jestem - chyba najbardziej przez to ze nie napisałaś wprost, wiec brzmi tajemniczo :)


Ja mam 5 tabletek clo na zbyciu, tylko muszę sprawdzić datę ważności. Tez dostałam je oś dobrej duszy z forum wiec mogę przekazać dalej, bo mi na razie nie są potrzebne.



Dokładnie :) tak sobie plotkujemy o różnych kwestiach :) ja akurat bardzo lubię takie wymiany zdań. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Luteranka teraz jestem
 
Napisałam się i mi wszystko wcielo. Ja też nie jestem za przeklywaniem uszu maluszków.
@judytka777 mamy podobną kuchnie @NeSSi , jak dla mnie to pasuje tam szafa pod wymiar w kolorze szaro białym. Na podłogę płytki kolor grafit. Ale też wymienilabym drzwi na białe hehe, a to jyz chyva za wiele co???
@Spark @Emzilka cudne brzuszki:)
@DorciaMamaOlka gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy
Dziewczynki przykro, że @ przyszły
@M2b dajesz nadzieję.
@bertha rozgwiazda, jak się tam u mnie spojrzysz to takie pęcherzyki dookoła ciałka żółtego. Tak jak zrozumiałam.
Dziewczyny ja się tak skupiłam na tym usg że nie słuchałam z ta luteina. Ile sie jej bierze?? 2x1tabl. I czy jyz mam temperatury nie mierzyć?? Bo po luteinie rośnie tak???
 
Ktoś mi mówił, że w II trymestrze się ma większą ochotę na przytulanki i libido mocno wzrasta...
To albo nie jestem w drugim trymestrze, albo mnie zwyczajnie ten zaszczyt nie kopnął :o

No ja niestety tez nie mialam w ciazy zwiekszonego popedu, na co bardzo liczyl moj M, bo gdzies to wlasnie uslyszal czy wyczytal :laugh2::laugh2::laugh2: i ostatnio jak robil podchody a ja nie chcialam walna tekst ze znowu zaczal sie jego najgorszy okres w zyciu :-) :)

Ja mialam 8 lat jak przekluto mi uszy, chcialam na komunie miec ladne kolczyki
emoji16.png
ale mamcia nie przyklaskiwala entuzjastycznie tylko kilka razy sie pytala czy jestem pewna, ze to moze bolec, ze bede musiala uwazac na uszy itp.

ja mialam uszy przeklute jak bylam w przedszkolu jeszcze wiec mialam max 5 lat , zrobila to moja mama w domu zwykla igla z lodem i ziemniakiem :) i nie mam jej tego absotutnie za zle bo ja wtedy bardzo chcialam i kolczyki nosze po prostu od zawsze i je uwielbiam :) :) :) do tego stopnia ze jak zdazy mi sie wyjsc z domu bez kolczykow (tragedia) to kupuje nowe :-D:-D:-D:-D

aaaaa no i zeby nie bylo ze matka ma sadystka :blink: to moja siostra (2 lata starsza) jak mi mama uszy klula powiedziala ze nie chce i jej nie ruszala i na sile nie zrobila, dopiero po kilku latach moja siostra sama poprosila mame ze chce!

Lo matko i apart zrobil z nich czerwone? Kuzwa jaki artysta
emoji23.png
normalnie chyba ten sam co dekorowal sciany u Flower na stancji
emoji23.png

ahahahahhahahaha dobre :-D:-D:-D:-D:-D

W ogóle mój brzuch wczoraj wydawał mi się mniejszy (o miesiąc) niż dziś haha
emoji14.png

A tu mój z wczoraj :)
Wzdeło mnie po truskawkach z jogurtem chyba ;) :p:p:p:p

Piekne brzuszki macie , mozna patrzec i patrzec :biggrin2:

Dziękuję Wam bardzo :) nie dociera to do mnie jeszcze,ale czuję,że teraz będzie dobrze :)

Musi byc dobrze. Spokojnych nudnych i dlugich 9 miesiecy zycze :)

Jestem wykończona końcem roku szkolnego- masakra uczniowskie i rodzicielskie żebractwo, czasem bezczelne. Oby do poniedziałku i rady. Chciałabym spokojnie zaciążyć w wakacje i zastanowić się jak dalej pokierować swoim życiem, bo mnie męczy brak pomysłu na siebie.

oj jak ja to znam :( tez juz mam dosc! caly rok im nie przeszkadzal dwoja ze sprawdziany a tu nagle sie obudzili ze poze jednak by cztery chcieli miec :laugh2:

@gabrika tak fajnie ze wrocilas , tak dobrze sie Cie czyta :)

Co do tematu religii mysle ze forum nasze lubi dyskutowac na rozne tematy i podoba mnie sie to :laugh2:
a jesli akurat ten temat uwazalabym za zbyt osobisty lub z innych powodow niezbyt by mi sie podobal to po prostu akurat o tym nie musze sie wypowiadac :)
 
A to moj wieszaczek z kolczykami (nie wszystkimi)
Nie to ze tak czesto zapominam ubrac i musze kupić, ja po prostu lubie kolczyki [emoji5]

I moj ulubiony tekst jak przychodzi do nas ktos nowy, widzi stojak i mówi: Ooo ile kolczyków, sprzedajesz?? Na co moj M szybko i z posepnal minal : Nieee kupuje! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

IMG_20170607_212603.jpg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170607_212603.jpg
    IMG_20170607_212603.jpg
    82,2 KB · Wyświetleń: 542
reklama
A to moj wieszaczek z kolczykami (nie wszystkimi)
Nie to ze tak czesto zapominam ubrac i musze kupić, ja po prostu lubie kolczyki [emoji5]

I moj ulubiony tekst jak przychodzi do nas ktos nowy, widzi stojak i mówi: Ooo ile kolczyków, sprzedajesz?? Na co moj M szybko i z posepnal minal : Nieee kupuje! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Zobacz załącznik 809677

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahahah dobre :) Wieszak świetny, kolczyków nigdy mało :)
 
Do góry