reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mówiła jak miała rok? No ja uważam, że dziecko w tym wieku nie może powiedzieć, że czegoś chce ŚWIADOMIE. Dzieci wiele chcą, ale nie rozumieją konsekwencji.



[emoji7]

@Spark tak samo, cudo!



No i masz rację w 100% :) popieram :)



Mi się strasznie nie podobają małe dzieci z kolczykami... Nie dość, że włoski krótkie i rzadkie, więc.wygląda to komicznie, to jeszcze kolczyk jest nieproporcjonalnie duży w stosunku do małego uszka. Abstrahując już od tego, że za ileś lat dziecko może mieć pretensje, że ma dziury w uchu.



No akurat takie dziury to raczej nie zarosna.



Ludzie pytają z nadzieją, że usłyszą to, co chcą usłyszeć, a jak masz inne zdanie, to foch...



Można być cietym i wierzyć. Nikt Cię do kościoła nie zmusza chodzić. Na nie chodzę, bo nie lubię. Idę tylko kilka razy w roku.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziurki w uszach nie zarosną?
Jak są rozwalone to nie, ale normalne jasne... moja siostra ostatnio rok nie nosiła kolczyków i już na siłę przebijać musiała ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@NeSSi w dzisiejszych czasach posiadając córkę trzeba szybciej ja uświadomić, żeby nie było właśnie takich sytuacji.Przykre to trochę ,bo taka młoda osoba jeszcze nie potrafi koło siebie zrobić ,a co tu mówić o dziecku .

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Zwłaszcza, gdy ojcem jest 22 latek ...a w ciąże zachodzi się niespełna miesiąc po 15 urodzinach.
Spodziewając się córki przyznaję - jestem przerażona.
 
Napisałam się i mi wszystko wcielo. Ja też nie jestem za przeklywaniem uszu maluszków.
@judytka777 mamy podobną kuchnie @NeSSi , jak dla mnie to pasuje tam szafa pod wymiar w kolorze szaro białym. Na podłogę płytki kolor grafit. Ale też wymienilabym drzwi na białe hehe, a to jyz chyva za wiele co???
@Spark @Emzilka cudne brzuszki:)
@DorciaMamaOlka gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy
Dziewczynki przykro, że @ przyszły
@M2b dajesz nadzieję.
@bertha rozgwiazda, jak się tam u mnie spojrzysz to takie pęcherzyki dookoła ciałka żółtego. Tak jak zrozumiałam.
Dziewczyny ja się tak skupiłam na tym usg że nie słuchałam z ta luteina. Ile sie jej bierze?? 2x1tabl. I czy jyz mam temperatury nie mierzyć?? Bo po luteinie rośnie tak???
100 czy 50 masz?

Tak, nie ma sensu mierzyć temp :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja niestety tez nie mialam w ciazy zwiekszonego popedu, na co bardzo liczyl moj M, bo gdzies to wlasnie uslyszal czy wyczytal :laugh2::laugh2::laugh2: i ostatnio jak robil podchody a ja nie chcialam walna tekst ze znowu zaczal sie jego najgorszy okres w zyciu :-) :)



ja mialam uszy przeklute jak bylam w przedszkolu jeszcze wiec mialam max 5 lat , zrobila to moja mama w domu zwykla igla z lodem i ziemniakiem :) i nie mam jej tego absotutnie za zle bo ja wtedy bardzo chcialam i kolczyki nosze po prostu od zawsze i je uwielbiam :) :) :) do tego stopnia ze jak zdazy mi sie wyjsc z domu bez kolczykow (tragedia) to kupuje nowe :-D:-D:-D:-D

aaaaa no i zeby nie bylo ze matka ma sadystka :blink: to moja siostra (2 lata starsza) jak mi mama uszy klula powiedziala ze nie chce i jej nie ruszala i na sile nie zrobila, dopiero po kilku latach moja siostra sama poprosila mame ze chce!



ahahahahhahahaha dobre :-D:-D:-D:-D:-D





Piekne brzuszki macie , mozna patrzec i patrzec :biggrin2:



Musi byc dobrze. Spokojnych nudnych i dlugich 9 miesiecy zycze :)



oj jak ja to znam :( tez juz mam dosc! caly rok im nie przeszkadzal dwoja ze sprawdziany a tu nagle sie obudzili ze poze jednak by cztery chcieli miec :laugh2:

@gabrika tak fajnie ze wrocilas , tak dobrze sie Cie czyta :)

Co do tematu religii mysle ze forum nasze lubi dyskutowac na rozne tematy i podoba mnie sie to :laugh2:
a jesli akurat ten temat uwazalabym za zbyt osobisty lub z innych powodow niezbyt by mi sie podobal to po prostu akurat o tym nie musze sie wypowiadac :)
Ja w pierwszym trymestrze mogłam non stop... [emoji14]
Dzisiaj wróciłam do domu późno, pogadalam z teściową i potem do mojego poszłam, wiedziałam że już za późno na przytulanki bo do pracy zaraz wychodzi, to zaczęłam udawać, że tak tęsknię za jego sprzecikiem [emoji23]
Odpowiedział: to kochanie czemu tak późno przyszlas, teraz już nie zdążymy. :/ (tak, jakbym nie wiedziała [emoji12] no smuteczek normalnie haha)
I mi: ale w piątek nadrobimy :*

Fuck, ma wolne. [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to moj wieszaczek z kolczykami (nie wszystkimi)
Nie to ze tak czesto zapominam ubrac i musze kupić, ja po prostu lubie kolczyki [emoji5]

I moj ulubiony tekst jak przychodzi do nas ktos nowy, widzi stojak i mówi: Ooo ile kolczyków, sprzedajesz?? Na co moj M szybko i z posepnal minal : Nieee kupuje! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Zobacz załącznik 809677

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha dobre... biedny facet [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja córka miała przekłute uszy na roczek. Bardzo tego chciała. Zresztą dobrze mówiła, więc i u kosmetyczki sama poprosiła o kolczyki. Pierwsze ucho poszło ok, z drugim było gorzej, bo już wiedziała boli.
Przepraszam, że mam odmienne zdanie, ale ja zawsze pod prąd ;)
Moja córka miała przekłute uszy jak miała 10miesięcy. Do dziś żadnego problemu z tym nie mamy,a nawet cieszę się że tak szybko to zrobilismy. Teraz ma 6 lat i w przedszkolu jako jedyna ma kolczyki.
 
Zwłaszcza, gdy ojcem jest 22 latek ...a w ciąże zachodzi się niespełna miesiąc po 15 urodzinach.
Spodziewając się córki przyznaję - jestem przerażona.
Mój uczeń z 1gimnazjum nie wie nic poza budową układu rozrodczego kobiety i mężczyzny- także ten... I "aaaaa zapomniałem dodać, że jak kobieta się podnieci to robi się mokra"
Dodam, że to klasa pierwsza gimnazjum i że posiada taką wiedzę a jednocześnie w cyklu życiowym paprotników bawi sformułowanie "kupka zarodnionośna"
Mam córkę- też mam do obawy. Jak masz syna martwisz się o jednego penisa, jak masz córkę to martwisz się o wszystkie penisy w mieście.
Dodam jeszcze, że u nas w szkole są mundurki, za brak są 1 z zachowania i nawet pojedyncza kończy się max dobrym na koniec. Jest ciepło- dziewczyny noszą szorty, które mają wielkość moich majtek, czasem spod koszulki ich nie widać. Mało tego, gdyby się "tam" nie golily to byłoby widać "bobera" (czemu zmienia mi telefon na Bibera?)
No i brak porządnego pdż w szkole. Ale czego wymagać w kraju gdzie więcej jest godzin religii niż języka obcego?
 
A to moj wieszaczek z kolczykami (nie wszystkimi)
Nie to ze tak czesto zapominam ubrac i musze kupić, ja po prostu lubie kolczyki [emoji5]

I moj ulubiony tekst jak przychodzi do nas ktos nowy, widzi stojak i mówi: Ooo ile kolczyków, sprzedajesz?? Na co moj M szybko i z posepnal minal : Nieee kupuje! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Zobacz załącznik 809677

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez lubię kolczyki. Niestety mogę nosić tylko srebro lub złoto. A więc wiele fajnych przechodzi mi kolo nosa. Nawet ze stali chirurgicznej nie mogę a ona ponoć nie uczula. Niestety nikt nie powiedzial tego moim uszom [emoji12]

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Do góry