reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1496830273-aaaaaa.jpeg
1496830342-aaaaaa.jpeg
1496830442-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ślicznie :)
 
reklama
@kotek87 ale to nie beda biale plytki, tylko biala farba na plytkach :)
Mi tam sprzatanie nie przeszkadza, lubie sprzatac :)

@Lanvin to jest tak, ze jesli spelniasz warunki masz prawo do mieszkania socjalnego. W zaleznosci twoich wymagan roznie czekasz, jedni chca domek to czekaja kilka lat. Mi zalezalo na czasie, wiec zdecydowalam sie na mieszkanie i po 14 miesiacach od zarejestrowania sie dostalam to moje aktualne mieszkanie. Sama je sobie wybralam.
No i jak juz sie dostanie to mieszkanie socjalne to mozna mieszkac w nim do smierci o ile placisz czynsz i nie jestes problematyczna patologia (w przeciwienstwie do Polski, gdzie socjal dostaje patologia, w Holandii nie maja szans, trzeba miec dobra opinie z kilku miejsc).
Jesli np. wyjade gdzies na rok to mam prawo wynajac to mieszkanie ale za cene czynszu, nie mam prawa zarabiac na nim. No i nie moge zrobic tak, ze sie na stale gdzies przeprowadze a je bede wynajmowac. Wynajac mozna tylko na troche jak np. jedziesz na stypendium do innego kraju.
Nie maja prawa mnie wyrzucic z tego mieszkania jesli nie sprawiam problemow. Czynsz jaki mam za 80m mieszkanie to za te pieniadze prywatnie nie wynajme nawet 1 pokoju. Takze baaaardzo sie oplaca :) i mieszkanie superowe tylko zaniedbane. Uwielbiam je :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jak to jest z tym skokiem temperatury? kiedy on dokładnie występuje, przed w trakcie, czy po owu? Bo właśnie czuję ból taki owulacyjny (w końcu, od dwóch miesięcy go nie było:tak:, mam nadzieję, że pęknie pęcherzyk), ale temp niska dziś... Tu macie wykres, przeanalizujcie go swoimi doświadczonymi oczami ;)
wykres.jpg
 

Załączniki

  • wykres.jpg
    wykres.jpg
    105 KB · Wyświetleń: 465
@M2b dla mnie to okrutne i bezmyslne. U mnie jest teraz dziewczynka ktorej przekluli uszy jak miala...6 miesiecy.
Ja mialam 8 lat jak przekluto mi uszy, chcialam na komunie miec ladne kolczyki [emoji16] ale mamcia nie przyklaskiwala entuzjastycznie tylko kilka razy sie pytala czy jestem pewna, ze to moze bolec, ze bede musiala uwazac na uszy itp.

@gabrika [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]tak sie ciesze! [emoji8]

@judytka777 ojjj jak ja lubie mieszkania gdzie kolory nie gwalca moich oczu :)

@NeSSi eee nie mam pomyslu [emoji85][emoji28] dla mnie plytki do zmiany, a drzwi i meble za czerwone ale wiesz ja to mowie wedlug swojego gustu, nie wiem jaki Ty masz gust i co lubisz.

Przemalowalabm drzwi na chlodniejszy kolor, plytki wywalila i dala ...hmm jeszcze nie wiem co.
Komody tez bym przemalowala i przynajmniej jedna wyrzucila i dala lakas klimatyczna laweczke do siedzenia, przydaje sie przy zakladaniu butow. I to lustro tez bym przemalowala i dala go na inna sciane wzdluz a nie w poprzek :)


Ehhh zostaje w domu dzisiaj, lamie mnie w kosciach, bola miesnie, do niczego sie nie nadaje, nie wiem czy jakies chorubsko nie atakuje :(((( 11 godzin spalam [emoji33]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dlatego, że nie opłaca nam się znów wynajmować jak myślimy o kredycie na mieszkanie... tylko czekamy aż mój dostanie umowę na stałe... poza tymm szwagierka zaszła w drugą ciążę i chcą doom kupić i wtedy ich mieszkanie będzie wolne, także może od nich odkupimy.. a wynajmować na pół roku raczej nie ma sensu :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O super i ilu metrowe to mieszkanie? Ile by chcieli za nie?


Odnośnie remontów, to może ktoś podpowie co zrobić z takim przedpokojem ?:) Oj będę mega wdzięczna bo nie mam pomysłu :) Te żółte płytki mnie dobijają ...docelowo na komodzie miało być żółte szkło- ale nigdy nie dojechało. Przedpokój był robiony pod inny układ mieszkania, po remoncie wszystko się zmieniło, a Nam został Twór, który bardziej imituje poczekalnię lekarską albo dentystyczną ..
Zobacz załącznik 809579 Zobacz załącznik 809580 Zobacz załącznik 809581
Przenamaluj płytki!


Dziękuję.[emoji4]muszę pochwalić ze moj mąż sam robił remont[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Super się urzadziliscie :)


@kotek87 ale to nie beda biale plytki, tylko biala farba na plytkach :)
Mi tam sprzatanie nie przeszkadza, lubie sprzatac :)

@Lanvin to jest tak, ze jesli spelniasz warunki masz prawo do mieszkania socjalnego. W zaleznosci twoich wymagan roznie czekasz, jedni chca domek to czekaja kilka lat. Mi zalezalo na czasie, wiec zdecydowalam sie na mieszkanie i po 14 miesiacach od zarejestrowania sie dostalam to moje aktualne mieszkanie. Sama je sobie wybralam.
No i jak juz sie dostanie to mieszkanie socjalne to mozna mieszkac w nim do smierci o ile placisz czynsz i nie jestes problematyczna patologia (w przeciwienstwie do Polski, gdzie socjal dostaje patologia, w Holandii nie maja szans, trzeba miec dobra opinie z kilku miejsc).
Jesli np. wyjade gdzies na rok to mam prawo wynajac to mieszkanie ale za cene czynszu, nie mam prawa zarabiac na nim. No i nie moge zrobic tak, ze sie na stale gdzies przeprowadze a je bede wynajmowac. Wynajac mozna tylko na troche jak np. jedziesz na stypendium do innego kraju.
Nie maja prawa mnie wyrzucic z tego mieszkania jesli nie sprawiam problemow. Czynsz jaki mam za 80m mieszkanie to za te pieniadze prywatnie nie wynajme nawet 1 pokoju. Takze baaaardzo sie oplaca :) i mieszkanie superowe tylko zaniedbane. Uwielbiam je :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To super opcja! Szkoda, że w Polsce nie ma takich warunków... Dwa bloki przed moim nowym jest blok socjalny. Nie muszę mówić kto tam mieszka w większości :) chodzę codziennie rano do takiej piekarni i rozmawiam przy okazji z tymi babeczkami i kiedyś mi.jedna mówiła, że przychodzą na zakupy ludzie z tych bloków, co mają 3 dzieci np i się chwalą jak im się dobrze żyje - 1500+, zasiłki i inne, mieszkanie socjalne i zasiłek.mieszkaniowy, ludzie maja ponad 4000 za nic... A człowiek pracuje, żeby coś zarobić, może coś swojego, topi się w kredytach, a tacy mają wszystko ot tak...szlag mnie trafia jak sobie o tym pomyślę :/ dużo lepiej by się żyło, gdybym przez te lata nie musiała wynajmować, tylko w takim mieszkaniu bym mieszkała...


Dziewczyny, jak to jest z tym skokiem temperatury? kiedy on dokładnie występuje, przed w trakcie, czy po owu? Bo właśnie czuję ból taki owulacyjny (w końcu, od dwóch miesięcy go nie było:tak:, mam nadzieję, że pęknie pęcherzyk), ale temp niska dziś... Tu macie wykres, przeanalizujcie go swoimi doświadczonymi oczami ;)Zobacz załącznik 809589
Po owu idzie w górę, u Ciebie owu jeszcze nie było, 24-36h od pozytywnego testu :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry