reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@oczekiwanie no ale ja sie nie kloce :)

@NeSSi ja chce! [emoji7]

@Bulbasek ale ja Ci nigdzie nie ublizylam. Nazewnictwo chemiczne jest proste jak cep a Ty napisalas, ze to kwestia wiary w zrodla. Rozbawilo mnie to i tyle bo z wiara mi nie po drodze :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Już Ci słońce śle :) Tylko chyba muszę zamrozić bo nie dojadą całe do Cię :)
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie koniec złudzeń w tym cyklu. Owu była 4 dni wcześniej i tak samo wcześniej okres. Ale wiem że równo po 14 dniach przychodzi @. Nie wiem jak w następnym cyklu będzie ale następna @ teoretycznie 29.06. Tym razem ja lecę w krzaki poplakac sobie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj poziomek też bym zjadła, ale jeszcze nie widziałam :)
Nie wiedziałam, że poziomka może uczulić ...truskawka ponoć silnie ..w sumie chyba jedna rodzina :)
Już wysyłam :) 4 duże i pełny brzuch - gasi też pragnienie :)
Mniam mniam mniam hehe. Pojadłam. Teraz muszę kupić bo mi spokoju nie dadzą :p

@StorAnia naprzód

@limonka8721 nie ma krzaków. Siedzisz w tym z nami .
Kobietki proszę w weekend za dużo nie pisac bo mam malo czasu na neta. Caly weekend zaplanowany.
 
@Bulbasek a wiesz, ze nie ma czegos takiego jak wit. C prawo i lewoskretna [emoji12]

Tutaj jest ladnie opisane.
Link do: Lewoskrętna witamina C - Damian Parol

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też pierwsza myśl która przebiegła mi po głowie po przeczytaniu postu.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Ale chyba nie jest możliwa owulacja w 45 dniu cyklu z clo, z trzema dniami plamienia po drodze gdzieś tam?
Nie mam pojęcia Aniu. Chociaz przecież jest możliwa podwójna owulacja.
I dlatego ja wierzę tylko w monitoring. Wiesz co jest grane. Ja już się nie mogę środy doczekać. Wizyta i ostateczny plan działania. U mnie napewno po owu bo ciasno się zrobiło. Nawet szyjki nie mogę zbadać.
A dzwoniłam do laboratorium i nie można u nas zrobić badania na cito w alab. A chciałam wynik progesteronu do gina zabrać. Wcześniej niz 7dpo nie ma co robić . chyba ze ktos wie cxy progesteron można badac po południu??
 
Hej dziewczyny doczytalam Was bo produkcja pelna parą. Ja bylam w tymbtug na usg i jest juz serduszko ale tak bylam zaaferowana tym usg ze cala zeszta informacji z glowy mi uleciala. A mialam dzisiaj sie stawic w poradni przyszpitalnej na czczo. Owszem stawilam sie po dobrym snialadaniu. Jedynie co to musze oontrolowac cisnienie bo bardzo wysokie mialam na wizycie, 5razy mi mierzyli w roznych odstępach czasowych. A nie byłam zestresowana. Jedyny plus ze dostalam skierowanie na badania na fundusz bo do gina chodze prywatnie.
Dla chorowitkow zdrowka!
 
reklama
@tita82 świetnie!!! mega się cieszę!
@oczekiwanie ja dzisiaj progesteron robiłam rano, a potem mi kazał wziąć luteinę i zrobić po 8h czyli o 18. siedzę pod laboratorium i czekam ;D

Swoją drogą wreszcie mam dla samej siebie jakieś dobre info. TSH 1,75 po eutyroxie, prolaktyna 11 po dostinexie, estradiol też chyba w normie jak na ta fazę cyklu. Ciekawe jak progesteron wyjdzie.
 
Do góry