reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hello ja malo czasu ostatnio bo strasznie zalatana jestem i jeszcze gdzies mnie chyba przewialo bo od godziny smarkam jak glupia :(

Paraplu ale czaderskie wieszaczki.Gdzie Ty je kupila?

Kobietki prosze o obiektywna ocene.Widzicie taka okladke ksiazki bierzecie i czytacie ja czy nie?Zobacz załącznik 808911
To znaczy tak: jeśli chodzi o okładkę, to czuję w obowiązku się wypowiedzieć z racji zawodu :-D:-D:-D, bo książek dziennie przerzucam setki, to i okładek się naoglądam. Jeśli książka jest o dzieciach odrzuconych, niekochanych, niechcianych, to ja no widziałabym powiedzmy w lekko rozmytym tle plac zabaw, dzieci z rodzicami bawiące się i taki jeden malutek 2-3 letni siedzący np na ławeczce sam smutny z misiem w rączce, albo w parku spoglądające dziecko na tatę obok dziecka na rowerku, nie wiem o czym dokładnie książka, ale coś w ten deseń :) To tylko moja opinia :unsure:
 
Cześć dziewczynki :) wychylam się z krzaków ;) pomysły na urządzenie mieszkania przednie, jak się wybudujemy to zaczerpne pomysłów [emoji23] [emoji13] [emoji1]

@StorAnia super, że wyciągnęłaś mamę na działkę :)

@NeSSi @Lanvin zdolne macie dzieci :) i @Lanvin oby rysunek był proroczy, tego Ci życzę [emoji6] [emoji7]

Ja jutro mam wizytę u gina i planowo pierwszy dzień @ po odstawieniu luteiny. Wczoraj w 13dpo robiłam test i biel, także czekam na wredotę.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki :) wychylam się z krzaków ;) pomysły na urządzenie mieszkania przednie, jak się wybudujemy to zaczerpne pomysłów [emoji23] [emoji13] [emoji1]

@StorAnia super, że wyciągnęłaś mamę na działkę :)

@NeSSi @Lanvin zdolne macie dzieci :) i @Lanvin oby rysunek był proroczy, tego Ci życzę [emoji6] [emoji7]

Ja jutro mam wizytę u gina i planowo pierwszy dzień @ po odstawieniu luteiny. Wczoraj w 13dpo robiłam test i biel, także czekam na wredotę.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Szkoda
 
Wszystkiego Najlepszego dla córki przedewszystkim zdrówka... spóźnione ale szczere ! [emoji173][emoji173]️
I wzajemnie [emoji4]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Ja tak ostatnio z rossmanna wracalam... 2paczki testów owulacyjnych i 4 ciazowe, kwas foliowy i podpaski[emoji19]...[emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Przygotowana na każdą ewentualność ! :D

Ja 12 czerwca, ale 7 mam zrobić progesteron, wiec juz będę wiedziała. Chyba że owu dopiero będzie to się niczego nie dowiem. Gin też mi raczej nic nie powie wtedy na wizycie bo za szybko. No chyba, ze coś z szyjka by się zadziało. Ale dalej mnie zaczyna jajcor bolec, więc idę w to, że pęcherzyk nue pękł.
Kurde czemu tyle może być powodów tych nie powodzen. Tarczyca, prolaktyna, progesteron, nie pękające pęcherzyki :(. Zaraz mi id rok i duuuupa.

Mam dokładnie te same powody jak Ty. Identyczne. a do tego endometriozę, udrożniony jajnik i zrosty... Myślę, że one się po prostu ze sobą łączą. Gospodarka hormonalna jest tak skomplikowana, że problemy z jednym pociągają kolejne...
 
Przygotowana na każdą ewentualność ! :D



Mam dokładnie te same powody jak Ty. Identyczne. a do tego endometriozę, udrożniony jajnik i zrosty... Myślę, że one się po prostu ze sobą łączą. Gospodarka hormonalna jest tak skomplikowana, że problemy z jednym pociągają kolejne...
Właśnie tak![emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam z rana [emoji5]

Dzisiaj u mnie wróciło słonko więc od razu milej, ale gardło nadal :(

A do tego młody wstał z opuchnięta dolną warga i nie mam pojęcia od czego :( poszedł do przedszkola ale po południu czeka nas wizyta u lekarza

Miłego dnia życzę [emoji274]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry