reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No to ciesze sie ze moglam pomoc w podjeciu tej decyzji :) my bedziemy od 13 dc przytulac sie codziennie do 16/17 dc :) tak jak w fajnym kalendarzu jest to rozpisane:p tez kiedys wstawilam linka :) jesli chcesz to moge podeslac:p
 
reklama
Link do: Kalendarz dni plodnych - Kalendarz planowania dziecka Tutaj tez jest napisane o seksie przez kolejne 4 dni wiec cos musi w tym byc ;) mam nadzieje ze wszystkim sie w tym cyklu uda i chyba tam pare osob bylo ktore czekaja na testowanie takze rowniez trzymam kciuki :D ja dopiero bede testowac 8 lipca czyli w dniu spodziewanej @ :) na szczescie bedziemy wtedy na wakacjach za granica takze mysle ze to oczekiwanie bedzie latwiejsze i szybko zleci :D
 
Link do: Kalendarz dni plodnych - Kalendarz planowania dziecka Tutaj tez jest napisane o seksie przez kolejne 4 dni wiec cos musi w tym byc ;) mam nadzieje ze wszystkim sie w tym cyklu uda i chyba tam pare osob bylo ktore czekaja na testowanie takze rowniez trzymam kciuki :D ja dopiero bede testowac 8 lipca czyli w dniu spodziewanej @ :) na szczescie bedziemy wtedy na wakacjach za granica takze mysle ze to oczekiwanie bedzie latwiejsze i szybko zleci :D
No między innymi ja jutro testuje :p dzięki za link :)
 
Witam dziewczyny ;) chyba się do was doczepię .

Niektóre dziewczyny mnie kojarzą z innego wątku a te które mnie nie znają to mam nadzieję , że się poznamy ;) .

Byłam na starczkach 2016 - niestety nie udało się i teraz walczę o rok 2017 Uffff . Mam nadzieję że bedzię owocny .

Od tego cyklu zaczełam brać clo bo mam bez ovulacyjne cykle , spowodowane Pcos .

Staram się od stycznia .
Wczesniej miałam 3 poronienia , histeroskopie operacyjna ( usunięcie przegrody w macicy ) i teraz jestem zwarta i gotowa do działania !!!! A efektów narazie Brak ;( .
Leczę się na tarczycę ona mi też ciagle przeszkadza . Up & down .

Pozdrawiam was .

Lux gratulacje ;) bardzo się cieszę .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja. Pewnie by mnie tu nie było, ale zaczynają mnie dobijać wiadomości o cudzych ciążach.
Staramy się od czerwca 2015 więc już rok. Nigdy problemu z zajściem nie było- gorzej z dotrwaniem do finału.
Pierwsza ciąża z pierwszego strzału. Blizniacza - poród martwy wywolywany w 12tc. Zaraz po zabiegu kolejna ciąża- chciana wpadka bo mieliśmy czekać 2 cykle. I jej wynikiem jest córka - wcześniak 36tc z hipotrofią - poród cc. Lekarz kazał czekać rok i tak zrobiłam. W czerwcu zaczęliśmy starania a w październiku poronienie samoistne w 8tc. Po tym w grudniu ciąża pozamaciczna o czym dowiedziałam się po fakcie na wizycie u gina po miesiącu krwawien. No i tak się dalej bujamy. Obecnie 10dc. We wtorek wizyta u gina żeby sprawdził czy już nic nie ma na jajniku. Po cc jeszcze mi się cykle rozregulowaly. Zawsze 28dni, a zaczęły się skracać do 23 potem wydluzac do 33. Plus krwawienia 5dni, 2 dni przerwy i jeszcze 3 dni krwawien /plamien.
A do tego my tylko weekendowo więc to kwestia szczęścia czy trafimy - 2 dni a nie zawsze się chce.
 
Link do: Kalendarz dni plodnych - Kalendarz planowania dziecka Tutaj tez jest napisane o seksie przez kolejne 4 dni wiec cos musi w tym byc ;) mam nadzieje ze wszystkim sie w tym cyklu uda i chyba tam pare osob bylo ktore czekaja na testowanie takze rowniez trzymam kciuki :D ja dopiero bede testowac 8 lipca czyli w dniu spodziewanej @ :) na szczescie bedziemy wtedy na wakacjach za granica takze mysle ze to oczekiwanie bedzie latwiejsze i szybko zleci :D
Megan jesteś wielka! Czegoś takiego właśnie szukałam. Żeby mi ktoś jak krowie na granicy jasno i klarownie napisal/narysowal kiedy mam się starać. Super sprawa. Jeśli nie zaskoczylismy w tym miesiącu to przyda się na kolejne [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj caltha! Trzymam kciuki zeby tym razem udało sie szybko zajść i zdrowo dotrwać do porodu!

Cześć ovli! :) kiedy masz ta wizyte zeby sprawdzić dlaczego masz tak bolesne miesiączki od czasu zabiegu?

Kciuki za jutrzejsze testy!! Nie mogę sie doczekać zdjeć pozytywów!! :)
 
Witaj caltha! Trzymam kciuki zeby tym razem udało sie szybko zajść i zdrowo dotrwać do porodu!

Cześć ovli! :) kiedy masz ta wizyte zeby sprawdzić dlaczego masz tak bolesne miesiączki od czasu zabiegu?

Kciuki za jutrzejsze testy!! Nie mogę sie doczekać zdjeć pozytywów!! :)

Hej bertha ;) ja mam wizyte dopiero na 14 lipca . Cholernie długo się czeka w tej klinice jak idzie się na kasę chorych .
Ostatnia @ była mniej bolesna !!! Mogłam chodzić i nie trwało to 1,5 tygodnia tylko pierwszy i drugi dzień cyklu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam i ja. Pewnie by mnie tu nie było, ale zaczynają mnie dobijać wiadomości o cudzych ciążach.
Staramy się od czerwca 2015 więc już rok. Nigdy problemu z zajściem nie było- gorzej z dotrwaniem do finału.
Pierwsza ciąża z pierwszego strzału. Blizniacza - poród martwy wywolywany w 12tc. Zaraz po zabiegu kolejna ciąża- chciana wpadka bo mieliśmy czekać 2 cykle. I jej wynikiem jest córka - wcześniak 36tc z hipotrofią - poród cc. Lekarz kazał czekać rok i tak zrobiłam. W czerwcu zaczęliśmy starania a w październiku poronienie samoistne w 8tc. Po tym w grudniu ciąża pozamaciczna o czym dowiedziałam się po fakcie na wizycie u gina po miesiącu krwawien. No i tak się dalej bujamy. Obecnie 10dc. We wtorek wizyta u gina żeby sprawdził czy już nic nie ma na jajniku. Po cc jeszcze mi się cykle rozregulowaly. Zawsze 28dni, a zaczęły się skracać do 23 potem wydluzac do 33. Plus krwawienia 5dni, 2 dni przerwy i jeszcze 3 dni krwawien /plamien.
A do tego my tylko weekendowo więc to kwestia szczęścia czy trafimy - 2 dni a nie zawsze się chce.

Hej caltha ;) przykro mi bardzo z powodu twoich strat ;( światełko dla twojego Aniołka .
Robiłaś jakieś badania pod względem poronienia lub jakiekolwiek badania ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry