reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochana kazda z nas doskonale zna to uczucie... trzymam kciuki aby to bylo toooo! A jakies objawy masz ?

f2w33e3ka3hk0j3z.png
Brzuch bolał mnie ostatnie 2 dni, dzisiaj prawie nic, czasami lekko ćmi, piersi nabrzmiałe, w sumie wszystko jak na @ ...
 
reklama
1466178003-1lxqgg.jpeg
. W srode druga kreska blada, dzis to wyglada tak. Wiec jutro moje byc albo nie byc [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam też taki pozytywny w sobotę a owu podobno była dopiero we wtorek (na monitoringu), więc te testy nie są takie dokładne (bo wg testu miała być w niedzielę). I stwierdziłam, że w testy już się nie bawię:sorry:
 
Hej dziewczyny :) dlugo sie nie odzywalam bo od pon zaczyna mi sie okres plodny takze przyjelam taktyke zero myslenia ze staramy sie o dzidzie :D ale czytam codziennie co tu piszecie , chociaz przyznam ze ja cos czytam a za 5 min zapominam co i jak :D ahh no nic xd Do rzeczy , kiedys napisalam ze wyczytalam o jakosci plemnikow przy codziennym seksie (oczywiscie zapomnialam gdzie to wyczytalam ) ale dzisiaj wrocilam do swojej boskiej lektury i mam cos dla starających sie , bo widzialam ze temat sie powtorzyl ;) nie bede juz nawijac tylko wrzuce fotki :D oczywiscie kazda zrobi jak czuje ze powinna zrobic :D milego wieczorku :*
 

Załączniki

  • 20160617_211603-1.jpg
    20160617_211603-1.jpg
    787,8 KB · Wyświetleń: 67
  • 20160617_211557-1.jpg
    20160617_211557-1.jpg
    552,1 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Hej dziewczyny :) dlugo sie nie odzywalam bo od pon zaczyna mi sie okres plodny takze przyjelam taktyke zero myslenia ze staramy sie o dzidzie :D ale czytam codziennie co tu piszecie , chociaz przyznam ze ja cos czytam a za 5 min zapominam co i jak :D ahh no nic xd Do rzeczy , kiedys napisalam ze wyczytalam o jakosci plemnikow przy codziennym seksie (oczywiscie zapomnialam gdzie to wyczytalam ) ale dzisiaj wrocilam do swojej boskiej lektury i mam cos dla starających sie , bo widzialam ze temat sie powtorzyl ;) nie bede juz nawijac tylko wrzuce fotki :D oczywiscie kazda zrobi jak czuje ze powinna zrobic :D milego wieczorku :*
Cześć Megan :)
No to w takim razie jeszcze bardziej utwierdzialam się w przekonaniu, że przyszły cykl będą codzienne staranka :)))
 
Do góry