reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
My też wczoraj przytulanki... teściowa jak na złość obok do przedpokoju po ubrania chodziła i mnie to rozpraszalo...:p zresztą ogólnie mówią, że w 2 trymestrze zwykle się ma chcice, to ja dużo większą miałam w pieerwszym... teraz mnie czasem "po" boli, a dodatkowo młody tak nisko ułożony, że jak mi już dobrze to potem tak brzuch twardnieje i taki dyskomfort czuję, że się normalnie tych orgazmow już boję :o [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Dzisiaj u mnie 23 dzień cyklu a 8 od owulaji. Wczoraj temperatura spadła dzisiaj też jest niska, czasami Pobolewa mnie podbrzusze i dół pleców.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Skokami się nie przejmuj, u mnie w każdym cyklu inaczej, w tym miałam nawet spadek implantacyjny i dupa :/ najważniejsze, żeby się utrzymała powyżej 14 dpo, sama temperatura po owu nic nie mówi,.prócz tego, że owu była.

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie z ta ochota na male co nieco to jest najlepiej wlasnie w takim okresie wiosenno letnim wtedy i wyobraznia plata figle :-) ostatnio zaliczylismy z moim M szybki seks na wycieczce w gory i to doslownie na szlaku dla pieszych :-) maz swierdzil ze z racji tego ze jest godz 21 nie ma mozliwosci by ktos tędy przechodzil. ... dalam sie ponieść wyobraźni stara a glupia :oo2::oo2:
@Lanvin szalej szalej co nam innego zostalo kochana zreszta takie przytulanki spontaniczne sa lepsze niz zaplanowany sex na dzien owu np .
@kotek87, @marc &&&& trzymam za Was kochane
@Spark ja pamietam.ze w późniejszym okresie ciąży moja mala po moich przytulankach z M zawsze dawala mi popalic chyba taki rewanż aa zaklocanie jej spokoju
 
Czy Wy po poście okresowym też macie taką chcice? Ja wczoraj wieczorem to miałam mokro na samą myśl, serio [emoji23] za to później zaliczylismy taki seks, że chyba dwa bloki dalej było mnie słychać [emoji23] [emoji23] dobrze, że dziecko się nie obudziło...a ja durna okien nie pozamykałam, bo po co [emoji12]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wczoraj liczyłam na Bóg wie co, bo post itd był, no ale jak to przemyślałam, to w sumie tylko ja pościłam, on nie był pokrzywdzony :D a tu przyszło takie zdechłe, rozleniwione i "rozmiękczone" po kąpieli :-Dno to mu odpuściłam, mam świadomość, że jak przyjdą płodne to się chłopina naprodukuje, bo on się przykłada do tego starania i najchętniej by non stop się seksował byleby się tylko udało :p Ale dziś rano go brało i pewnie wieczorem będzie :D
 
My też wczoraj przytulanki... teściowa jak na złość obok do przedpokoju po ubrania chodziła i mnie to rozpraszalo...:p zresztą ogólnie mówią, że w 2 trymestrze zwykle się ma chcice, to ja dużo większą miałam w pieerwszym... teraz mnie czasem "po" boli, a dodatkowo młody tak nisko ułożony, że jak mi już dobrze to potem tak brzuch twardnieje i taki dyskomfort czuję, że się normalnie tych orgazmow już boję :o [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorzej jak Ci ktoś obok chodzi...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie z ta ochota na male co nieco to jest najlepiej wlasnie w takim okresie wiosenno letnim wtedy i wyobraznia plata figle :-) ostatnio zaliczylismy z moim M szybki seks na wycieczce w gory i to doslownie na szlaku dla pieszych :-) maz swierdzil ze z racji tego ze jest godz 21 nie ma mozliwosci by ktos tędy przechodzil. ... dalam sie ponieść wyobraźni stara a glupia :oo2::oo2:
@Lanvin szalej szalej co nam innego zostalo kochana zreszta takie przytulanki spontaniczne sa lepsze niz zaplanowany sex na dzien owu np .
@kotek87, @marc &&&& trzymam za Was kochane
@Spark ja pamietam.ze w późniejszym okresie ciąży moja mala po moich przytulankach z M zawsze dawala mi popalic chyba taki rewanż aa zaklocanie jej spokoju
Wy to szaleni jesteście [emoji23] [emoji23] to Wy na balkonie kopulujecie? :D jeny, ja muszę mojego tak kiedyś wziąć gdzieś, a nie tylko w domu... Nawet w samochodzie jeszcze mnie nie "bzyknął", że tak nieładnie powiem... :(



Ja wczoraj liczyłam na Bóg wie co, bo post itd był, no ale jak to przemyślałam, to w sumie tylko ja pościłam, on nie był pokrzywdzony :D a tu przyszło takie zdechłe, rozleniwione i "rozmiękczone" po kąpieli :-Dno to mu odpuściłam, mam świadomość, że jak przyjdą płodne to się chłopina naprodukuje, bo on się przykłada do tego starania i najchętniej by non stop się seksował byleby się tylko udało [emoji14] Ale dziś rano go brało i pewnie wieczorem będzie :D
No właśnie, oni mają lepiej, mój też nie pości jak ja mam @ [emoji12] teraz w 3 dc chciałam być dla niego miła i pomogłam mu "spuścić ciśnienie", ale tak mi się chciało jak zaczął mnie dotykać i całować, że musiałam sobie chociaż ręką dobrze zrobić [emoji12] okres już minął, tylko plamienie od czasu do czasu, więc nie mogłam się powstrzymać [emoji12] kuźwa, aż mi się zachciało jak sobie tak myślę [emoji23]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Wy dziewczyny też jesteście takie głośne podczas seksu? Ja to sobie twarz poduszką czasem zakrywam, albo M mi usta zatyka, bo aż wstyd mi, ale nie potrafię się powstrzymać [emoji12]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak :D Tzn kontroluję się, ale czasem się już nie da :D:D Ale mamy taką 86-letnią babcię mojego ( z którą mieszkamy) za ścianą i jest to spore utrudnienie, ale tydzień temu w niedziele była wolna chata, to poszaleliśmy, to mnie mąż skwitował po wszystkim: "Ty dzikusie" :D
 
reklama
Ja tak :D Tzn kontroluję się, ale czasem się już nie da :D:D Ale mamy taką 86-letnią babcię mojego ( z którą mieszkamy) za ścianą i jest to spore utrudnienie, ale tydzień temu w niedziele była wolna chata, to poszaleliśmy, to mnie mąż skwitował po wszystkim: "Ty dzikusie" :D
Hahaha, nieźle :D a babcia nie ma problemu ze słuchem? [emoji12] może Was nie słyszy? Mój to już nawet nie komentuje po tylu latach, tylko się śmieje, bo co tu komentować [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry