reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@judytka777 gratuluje!!! super sie spisali :)

Ooo to rozumiem, ze spotykamy sie na lutowkach? [emoji1]

@Lanvin no gdzie chudzina, taka akuratna jestem chociaz wg mnie nadal za duzo tluszczu a za malo miesni mam. Jutro jak zdarze to na basen pojde, skore ujedrnic, popracowac nad celulitem i spalic troche kalorii [emoji1377]

W czwartek bylam na dlugiej wycieczce rowerowej z K i tak mnie tylek i kuciamba bola, zd dzisiaj nad morze to z buta musielismy isc bo nie dalam rady na rower wziasc [emoji23]

Kurcze a jakim filtrem sie smarowaliscie, ze nie dal rady?! [emoji33]my serio nie czulismy tego slonca, dopiero pod domem poczulam, ze mnie ramiona pieka. Bardzo trzeba uwazac :/




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mały ma do twarzy filtr 50, a od teściowej pożyczyłam krem z filtrem 30, ale to jakiś drogeryjny, jak jeden dzień go smarowalam to nic mu się nie stanie. Muszę teraz zamówić na stronie Gemini Dermedic Sunbrella.


@Paraplu masakra. Ciężka noc przed Tobą.
@judytka777 gratulacje dla panów. Fajnie, ze maja wspólna pasje. Tylko pozazdrościć.
@Lanvin wy tez tak mocno spaleni??
Na szczęście nie aż tak jak Paraplu :)


Ponoć wody Jej się saczyly, a to bardzo niebezpieczne i niestety dość często tak się kończy...:/1

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A pisała gdzieś o tym?


Haha, coś w tym jest...doczytam Was i idę robić kawę [emoji14]


My o tej porze serduszkowalismy. Teraz jedziemy do gina na monit zobaczyć co tam się dzieje i po leki.

@StorAnia dobrze, ze @ przyszła. Ale dlugo się naczekalas. Jaki plan na ten cykl??
Daj znać po wizycie :)


u mnie już po ptakach żaden z 4 pęcherzyków się nie zapłodnił ....
temp spadła z 36,90 na 36,71 27 dc 11dpo
masakra
Nie wierzę :(



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy Wy po poście okresowym też macie taką chcice? Ja wczoraj wieczorem to miałam mokro na samą myśl, serio [emoji23] za to później zaliczylismy taki seks, że chyba dwa bloki dalej było mnie słychać [emoji23] [emoji23] dobrze, że dziecko się nie obudziło...a ja durna okien nie pozamykałam, bo po co [emoji12]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy Wy po poście okresowym też macie taką chcice? Ja wczoraj wieczorem to miałam mokro na samą myśl, serio [emoji23] za to później zaliczylismy taki seks, że chyba dwa bloki dalej było mnie słychać [emoji23] [emoji23] dobrze, że dziecko się nie obudziło...a ja durna okien nie pozamykałam, bo po co [emoji12]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ahahahaa
A co tam nie żałuj se [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@kotek87 trzymam kciuki i też czekam na Twój test :)

A my wkurzeni bo autokar ponad godzinę się spóźnił, a teraz jedzie żeby nadrobić czas i mnie stresuje tym wyprzedzaniem :/

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
dziewczyny zrobię w środe oczywiście jeżeli @ nie przyjdzie :)
Mały ma do twarzy filtr 50, a od teściowej pożyczyłam krem z filtrem 30, ale to jakiś drogeryjny, jak jeden dzień go smarowalam to nic mu się nie stanie. Muszę teraz zamówić na stronie Gemini Dermedic Sunbrella.


Na szczęście nie aż tak jak Paraplu :)



A pisała gdzieś o tym?



Haha, coś w tym jest...doczytam Was i idę robić kawę [emoji14]



Daj znać po wizycie :)



Nie wierzę :(



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
no ja tez nie wierzę :(
 
Czy Wy po poście okresowym też macie taką chcice? Ja wczoraj wieczorem to miałam mokro na samą myśl, serio [emoji23] za to później zaliczylismy taki seks, że chyba dwa bloki dalej było mnie słychać [emoji23] [emoji23] dobrze, że dziecko się nie obudziło...a ja durna okien nie pozamykałam, bo po co [emoji12]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
no ty my mielismy z 5 dni abstynencji i tez zaliczyliśmy świetny seks wczoraj (po tej przejażdżce)
tylko ze my musimy ciszej bo mamy "lokatorów" :p

jak byliśmy w lesie na tych rowerach to mój mówi że niezły byłby seks w lesie ale że ja tego nie podłapie, taaa... :D
 
Czy Wy po poście okresowym też macie taką chcice? Ja wczoraj wieczorem to miałam mokro na samą myśl, serio [emoji23] za to później zaliczylismy taki seks, że chyba dwa bloki dalej było mnie słychać [emoji23] [emoji23] dobrze, że dziecko się nie obudziło...a ja durna okien nie pozamykałam, bo po co [emoji12]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ogólnie to rzadko co mam ochote[emoji31] ale jak już mam to hoho[emoji23][emoji23]
U mnie dużo zależy od relacji między nami.od dobrych kilku miesięcy jest super więc i bzykac mi się chce[emoji6]A po drugie jak się staramy to jest luz i chęci też sa[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mały ma do twarzy filtr 50, a od teściowej pożyczyłam krem z filtrem 30, ale to jakiś drogeryjny, jak jeden dzień go smarowalam to nic mu się nie stanie. Muszę teraz zamówić na stronie Gemini Dermedic Sunbrella.



Na szczęście nie aż tak jak Paraplu :)



A pisała gdzieś o tym?



Haha, coś w tym jest...doczytam Was i idę robić kawę [emoji14]



Daj znać po wizycie :)



Nie wierzę :(



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ponoć ostatnio robiła gdzieś audycje live i mówiła, że nie jest taka zdrowa jaak się wydaje, że już raz w szpitalu była i właśnie przez te wody... na październikowych dziewczyny tak pisały

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ahahahaa
A co tam nie żałuj se [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Hahaha, najgorzej jak teraz będziemy na parterze mieszkać...[emoji33] M to mi chyba usta taśmą izolacyjną będzie zaklejał [emoji23]


no ty my mielismy z 5 dni abstynencji i tez zaliczyliśmy świetny seks wczoraj (po tej przejażdżce)
tylko ze my musimy ciszej bo mamy "lokatorów" [emoji14]

jak byliśmy w lesie na tych rowerach to mój mówi że niezły byłby seks w lesie ale że ja tego nie podłapie, taaa... :D
O nieee...tylko nie w lesie, ja do lasu nie wchodzę, panicznie boję się robactwa :o


Ja ogólnie to rzadko co mam ochote[emoji31] ale jak już mam to hoho[emoji23][emoji23]
U mnie dużo zależy od relacji między nami.od dobrych kilku miesięcy jest super więc i bzykac mi się chce[emoji6]A po drugie jak się staramy to jest luz i chęci też sa[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też różnie, ale po okresie najgorzej [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Dzisiaj u mnie 23 dzień cyklu a 8 od owulaji. Wczoraj temperatura spadła dzisiaj też jest niska, czasami Pobolewa mnie podbrzusze i dół pleców.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A Wy dziewczyny też jesteście takie głośne podczas seksu? Ja to sobie twarz poduszką czasem zakrywam, albo M mi usta zatyka, bo aż wstyd mi, ale nie potrafię się powstrzymać [emoji12]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry