reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kobietki a u nas po szalenstwach m dostał jelitowki :(, 39 st i znowu dupa. No kurde akurat dni plodne

Może do wieczora troszkę mu przejdzie
Trzymam kciuki


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Ja sie nie odzywalam bo taka cisza ze nie chcialam przeszkadzac :) pogoda przepiekna. Oby sie utrzymala to moze wreszcie te niedobory wit.D uzupelnie :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak ja upominam chrzesnice mojego, że ma chipsów nie jeść (2latka), bo to nieezdrowe, to teść naa to: Jedz malutka jakk Ci smakuje jedz...
A do mnie: najwidoczniej jej organizm tego potrzebuje...

Jasne kur**!
A mój codziennie potrzebuje kebaba, i co, mam żreć?
U nas będzie wojna totalna czuję...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój chipsy spróbował dopiero w zeszłym roku, a i tak jak raz na jakiś czas zje, to kilka i koniec. Chrupki jak już kupujemy to patrzę, żeby chociaż olej rzepakowy miały, a nie palmowy. Daj spokój, logika niektórych zabija...

Mt dzisiaj u teściów, jutro wracamy. Niedawno zawiozłam M do kumpla, idą dzisiaj na miasto, ciekawe o której i w jakim stanie wróci...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry