reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny chyba się popłaczę mój dziś miał ochotę i przestał bo nie chce w tym mc dziecka,ku...tyle się leczę leki zastrzyki a on ma to w dupie,wesele jego siostry mamy we wrześniu to do cholery już będę w 5mc,a tu dupa seks przed zagrożeniem był w 14dc ,dziś 16 będzie awantura albo seks
Docia ale dlaczego tak?? Co mu sie stalo??
 
@siwa84 Ja byłam u lekarza w 6t1d i też serduszka jeszcze nie bylo. Następną wizytę mialam W 10t1d i już pięknie biło. U Ciebie też się pokaże . Spróbuj jeszcze raz może podjechać do lekarza,niech sprawdzi skąd te plamienia. Odpoczywaj i się nie stresuj,wiem że to proste nie jest ale sprobuj.

@Flower widać druga kreseczke więc Gratuluje.
 
Ja giga skurcze mam od zawsze, zwłaszcza noce 2-3 pierwsze mam z głowy, więc chodze dziś lekko przydżumiona, ale to chyba spowodowane lekkim tyłozgięciem macicy, przynajmniej tak mi gin 4 lata temu powiedział. Kolejny termin @ mam niby na 22 czerwca wyznaczony, czyli owu gdzieś 7-8 by wypadała. Będę mierzyć temp, już termometr dziś przy łóżku położyłam :-) :) Wczoraj miałam kryzys straszny, bo mimo, że już byłam pewna, bo test wyszedł negatywny, to jeszcze iskierka nadziei się tliła, a tu w pracy bum, i dopiero jak wróciłam do domu, to się emocje uwolniły, ale dziś już lepiej, więc staramy się dalej, mam nadzieję, że "do 3 razy sztuka" się u mnie sprawdzi:sorry2:
Też mam tyłozgięcie :) nie wiem jaki to ma wpływ na ból, bo mnie zazwyczaj nie boli, ale dzisiaj akurat tak :/ ja mam termin na 24.06, więc idziemy łeb w łeb :)


Wczoraj spadek @Lanvin miała. U mnie dwa razy byl spadek tylko troche nawet nie poniżej lini i @ przyszla. Dla mnie ważne ze dzięki temperaturze wiem kiedy mam owu.
Dla mnie tak samo :)


Dziewczyny chyba się popłaczę mój dziś miał ochotę i przestał bo nie chce w tym mc dziecka,ku...tyle się leczę leki zastrzyki a on ma to w dupie,wesele jego siostry mamy we wrześniu to do cholery już będę w 5mc,a tu dupa seks przed zagrożeniem był w 14dc ,dziś 16 będzie awantura albo seks
Co mu się tak nagle odwidzialo??

@Koraaa proszę :)

1495609224-aaaaaa.png



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Docia a jakie podał argumenty że teraz nie! Mój mnie tym samym w zeszłym cyklu wkurzyl!

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam tyłozgięcie :) nie wiem jaki to ma wpływ na ból, bo mnie zazwyczaj nie boli, ale dzisiaj akurat tak :/ ja mam termin na 24.06, więc idziemy łeb w łeb :)



Dla mnie tak samo :)



Co mu się tak nagle odwidzialo??

@Koraaa proszę :)

1495609224-aaaaaa.png



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wczoraj miałam takie dziwne w sumie rzeczy, bo zawsze pierwszy dzień @ jest taki plamiąco-brudzący, a wczoraj cały dzień takie wielkie skrzepy...No ale dziś jest juz normalnie, wiec powinno być już w porządku. Tyłozgięcie podobno ma to do bólu, że krew ma lekko "nie po drodze" i musi jakoś do góry się pchać chyba, coś takiego i wolniej wypływa i boli. Ale nie jestem ekspertem. Racja idziemy łeb w łeb, oby i wspólny test miał 4 kreski ;) :*
 
Dziewczyny chyba się popłaczę mój dziś miał ochotę i przestał bo nie chce w tym mc dziecka,ku...tyle się leczę leki zastrzyki a on ma to w dupie,wesele jego siostry mamy we wrześniu to do cholery już będę w 5mc,a tu dupa seks przed zagrożeniem był w 14dc ,dziś 16 będzie awantura albo seks
Ech te chłopy... Jakby chociaż co miesiąc musieli krew albo nasienie oddawać albo tablety łykać to by inaczej do wszystkiego podchodzili!!! Klapsa mu Daj w tylek bo jak dzieciak się zachowuje! [emoji4] [emoji6]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech te chłopy... Jakby chociaż co miesiąc musieli krew albo nasienie oddawać albo tablety łykać to by inaczej do wszystkiego podchodzili!!! Klapsa mu Daj w tylek bo jak dzieciak się zachowuje! [emoji4] [emoji6]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Cytat mojej babci, kiedy raz klepnęłam mojego w tyłek: "Nie bij po d*pie, bo będą dzieci głupie" :D:D:D

A tak na poważnie, on wie,jak bardzo Ci zależy i ile to wymaga od Ciebie wysiłku itd? Co mu się tak nagle podziało?:oo2:
 
reklama
Do góry