reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej[emoji5]ja już oswoilam się z okresem.wczoraj kryzys,wyżyłam się sprzatajac ,potem piwko sobie strzelilam, mąż mnie potulil i pocieszyć i dziś już przeszlo[emoji38]
Mój mąż sam powiedział że kupimy nam witaminki i postaramy się bardziej[emoji1]
Jakie polecacie dziewczyny?dla mnie i dla męża?
@Lanvin głowa do góry! !zobaczysz będziemy miały dzieciaczki z lutego[emoji8]
Dzięki kochane za kciuki.walczymy dalej[emoji8][emoji8]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@komareczka @korneliakamila nie podobają mi się te @ :(

Mnie piersi znowu zaczęły boleć mocno, ale cudów nie ma, temperatura nie wzrośnie po takim spadku i jutro planowo na pewno @ przylezie :/ dziewczyny przynajmniej na jednym wózku jedziemy i e przyszłym miesiącu jak się uda, to razem na wątku będziemy :)

My dzisiaj na 16 idziemy do szkoły na diagnozy przed 1 klasą. Młody się trochę stresował, że będą zadania, których nie będzie umiał zrobić, ale nie powinno być źle :) on jest bardzo inteligentny i odważny, więc sobie poradzi :)

Z innej beczki, muszę dzisiaj kupić żelazko, bo naszym się już nie da prasować. Mamy jakieś z Tefala, ma niecałe dwa i pół roku i tak się przypalilo, że nie da się go doczyscic. Ono od początku się przypalało, nie wiem dlaczego, nigdy nie miałam takiego problemu z zelazkiem :/ ehhh i kolejna kasa wyrzucona.

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej[emoji5]ja już oswoilam się z okresem.wczoraj kryzys,wyżyłam się sprzatajac ,potem piwko sobie strzelilam, mąż mnie potulil i pocieszyć i dziś już przeszlo[emoji38]
Mój mąż sam powiedział że kupimy nam witaminki i postaramy się bardziej[emoji1]
Jakie polecacie dziewczyny?dla mnie i dla męża?
@Lanvin głowa do góry! !zobaczysz będziemy miały dzieciaczki z lutego[emoji8]
Dzięki kochane za kciuki.walczymy dalej[emoji8][emoji8]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, w końcu obie z cesarką :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DziewcZynki witam się w południe u mnie niestety też temperatura poleeecialaaaa w dół cholera miałam jeden test i jeszcze zrobiłam dla większej pewności noi bez złudzeń kolejny cykl nic z tego ... Ku...wa czy nikomu na tym forum nie może się udać już nie mówię o sobie ale chociaż jednej osobie to już by była radość a tak duuuuupa wkurza mnie to wszystko już następny miesiąc stracony :no::realmad::confused: co dalej ? Chyba się poddaję :(:(:( A co gorsze @ dalej nie ma i trzeba czekać ... naprawdę rzucam to wszytko w h.... Bo mam już dość mierzenia liczenia czekania trudno najwyżej jest mi dane mieć tylko jedno dziecko i tego się będę trzymać mam doła i pieprzyć to wszytsko
Nie poddawaj się.walczymy!!ja też mam dość ale chce spełnić swoje marzenia i zrobie wszystko żeby mieć mojego upragnionego dzidziusia[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@komareczka @korneliakamila nie podobają mi się te @ :(

Mnie piersi znowu zaczęły boleć mocno, ale cudów nie ma, temperatura nie wzrośnie po takim spadku i jutro planowo na pewno @ przylezie :/ dziewczyny przynajmniej na jednym wózku jedziemy i e przyszłym miesiącu jak się uda, to razem na wątku będziemy :)

My dzisiaj na 16 idziemy do szkoły na diagnozy przed 1 klasą. Młody się trochę stresował, że będą zadania, których nie będzie umiał zrobić, ale nie powinno być źle :) on jest bardzo inteligentny i odważny, więc sobie poradzi :)

Z innej beczki, muszę dzisiaj kupić żelazko, bo naszym się już nie da prasować. Mamy jakieś z Tefala, ma niecałe dwa i pół roku i tak się przypalilo, że nie da się go doczyscic. Ono od początku się przypalało, nie wiem dlaczego, nigdy nie miałam takiego problemu z zelazkiem :/ ehhh i kolejna kasa wyrzucona.

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
No mi też nie... :( Zaczynamy nowy cykl... Tzn @Lanvin , Ty jeszcze teoretycznie nie:) W tym bardziej się przyłożę, będę mierzyć temp itd, mam nadzieję, że się nam wszystkim uda ;) Dziewczyny, tak z innej beczki, przyjmujecie kwas foliowy?
 
No mi też nie... :( Zaczynamy nowy cykl... Tzn @Lanvin , Ty jeszcze teoretycznie nie:) W tym bardziej się przyłożę, będę mierzyć temp itd, mam nadzieję, że się nam wszystkim uda ;) Dziewczyny, tak z innej beczki, przyjmujecie kwas foliowy?
Ja zaczęłam brać we wrześniu :)


No dzięki ja juz też 6 cykl starań i nic nie wiem narazie mam dość a czy przyjdzie nową nadzieją to nie wiem ...
To pomyśl, że ja od października do marca miałam tylko 3 cykle, a mogłam mieć 6, nie wiedziałam kiedy jest owu po odstawieniu tabletek i przez to zmarnowalam tyle czasu...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@komareczka @korneliakamila nie podobają mi się te @ :(

Mnie piersi znowu zaczęły boleć mocno, ale cudów nie ma, temperatura nie wzrośnie po takim spadku i jutro planowo na pewno @ przylezie :/ dziewczyny przynajmniej na jednym wózku jedziemy i e przyszłym miesiącu jak się uda, to razem na wątku będziemy :)

My dzisiaj na 16 idziemy do szkoły na diagnozy przed 1 klasą. Młody się trochę stresował, że będą zadania, których nie będzie umiał zrobić, ale nie powinno być źle :) on jest bardzo inteligentny i odważny, więc sobie poradzi :)

Z innej beczki, muszę dzisiaj kupić żelazko, bo naszym się już nie da prasować. Mamy jakieś z Tefala, ma niecałe dwa i pół roku i tak się przypalilo, że nie da się go doczyscic. Ono od początku się przypalało, nie wiem dlaczego, nigdy nie miałam takiego problemu z zelazkiem :/ ehhh i kolejna kasa wyrzucona.

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też się nie podobają te @ i fajnie by było jakby komuś z nas się udało w końcu maj taki piękny miesiąc no ale cóż życie ... nic nie przewidzisz powodzenia dla synka ;)&&&
 
reklama
Ja zaczęłam brać we wrześniu :)



To pomyśl, że ja od października do marca miałam tylko 3 cykle, a mogłam mieć 6, nie wiedziałam kiedy jest owu po odstawieniu tabletek i przez to zmarnowalam tyle czasu...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
No to też lipa jak nie wiem u Ciebie u mnie cykle w miarę regularne ale latka lecą mam 31 lat i nachodzą mnie różne myśli ze nie zdążę czy coś ... Mam już córeczkę 4 letnia i wiem jak piękne jest macierzyństwo i bardzo pragnę drugiego dzidziusia ale jak bedzie zobaczymy ;)
 
Do góry