reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@mystery jak po wizycie u gin? Odezwij się co u Ciebie?

1usavcqgt1dml95x.png
 
Ale Ty jesteś dopiero w trakcie owu no nie? wiec wszystko przed Toba :)
byłas na monitoringu? w którym dc? Gin dał Ci zielone światło? czy przestrzegał przed ciążą mnogą? tez bierzesz clo?
Tak byłam wczoraj na monitoring,3pecherzyki,clo biorę i dziś rano zastrzyk,mam zielone bo chodź 1 może zaskoczy,wczoraj był ból jajnika ok 20 ,może być 2oby tylko się udało:)
 
DziewcZynki witam się w południe u mnie niestety też temperatura poleeecialaaaa w dół cholera miałam jeden test i jeszcze zrobiłam dla większej pewności noi bez złudzeń kolejny cykl nic z tego ... Ku...wa czy nikomu na tym forum nie może się udać już nie mówię o sobie ale chociaż jednej osobie to już by była radość a tak duuuuupa wkurza mnie to wszystko już następny miesiąc stracony :no::realmad::confused: co dalej ? Chyba się poddaję :(:(:( A co gorsze @ dalej nie ma i trzeba czekać ... naprawdę rzucam to wszytko w h.... Bo mam już dość mierzenia liczenia czekania trudno najwyżej jest mi dane mieć tylko jedno dziecko i tego się będę trzymać mam doła i pieprzyć to wszytsko
 
@Magda36 a no byłam u lekarza, oczywiście badanie ginekologiczne wykazało grzybicę, lekarz powiedział "faktycznie sluz jest lekko różowy". Na USG widać pęcherzyk, dzidzi też jest i "echo serca powoli też widać". Przepisał luteinę podjęzykowo, jakieś leki na ból brzucha i oczywiście na grzybka. Teraz leżę i staram się myśleć pozytywnie ;)
 
DziewcZynki witam się w południe u mnie niestety też temperatura poleeecialaaaa w dół cholera miałam jeden test i jeszcze zrobiłam dla większej pewności noi bez złudzeń kolejny cykl nic z tego ... Ku...wa czy nikomu na tym forum nie może się udać już nie mówię o sobie ale chociaż jednej osobie to już by była radość a tak duuuuupa wkurza mnie to wszystko już następny miesiąc stracony :no::realmad::confused: co dalej ? Chyba się poddaję :(:(:( A co gorsze @ dalej nie ma i trzeba czekać ... naprawdę rzucam to wszytko w h.... Bo mam już dość mierzenia liczenia czekania trudno najwyżej jest mi dane mieć tylko jedno dziecko i tego się będę trzymać mam doła i pieprzyć to wszytsko
Słońce ja już 9razy to przeżywam,co ma być to będzie,także nic nie poradzimy ,uda się kiedyś musi:)głowa w górę nowy cykl i nowe starania
 
@Magda36 a no byłam u lekarza, oczywiście badanie ginekologiczne wykazało grzybicę, lekarz powiedział "faktycznie sluz jest lekko różowy". Na USG widać pęcherzyk, dzidzi też jest i "echo serca powoli też widać". Przepisał luteinę podjęzykowo, jakieś leki na ból brzucha i oczywiście na grzybka. Teraz leżę i staram się myśleć pozytywnie ;)
To odpoczywaj i rosnijcie zdrowo:)
 
reklama
Ojej, no jednorazowy pomiar to mało pokazuje, ale w razie gdyby faktycznie była to dzialalisciie? Kochana a jak Twój mąż, bierze witaminki czy coś? :)
Ważne, że wyjazd udany! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak wróciłam z tego szpitala ( bo to wyjazd diagnostyczny był wiec nic miłego [emoji12]) to działaliśmy ale nie spodziewałam się, że to może być już [emoji33] Jak pojechałam to M nic nie brał i jakoś mu teraz też nie szykowałam ( jak naszykuje to zje a tak to zapomina) wiec ten cykl taki trochę odpuszczony.. ja mam w lipcu wizytę u gin a M obiecał badanie nasienia wiec chyba już te dwa cykle odczekam na luzie [emoji6]

Lanvin, a może jeszcze wzrośnie? [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry