reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A co Ty taka sceptyczna do wszystkiego? :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem realistką i w cuda nie wierzę[emoji6]tylko w to co jest sprawdzone,zbadane i udowodnione[emoji6]ale innym nie zabraniam wierzyć[emoji6]

Ja wyszłam właśnie z pracy i jadę po wykładzinę do pokoju córki. Miłego i słonecznego dnia dziewczyny[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem czy Bóg istnieje - ale wiara sprawa, że coś staje się rzeczywiste ;)
Nawet jeśli robienie świecy po seksie jest efektem PLACEBO - to nie ma w tym nic złego :) To, że czegoś nie potwierdzono dowodami naukowymi i badaniami też nie oznacza, - że to nie działa :p
Gdyby działało to co 2 tu byłaby w ciąży od świecy[emoji6]
Jak to się stało że zaszła Pani w ciążę? Dzięki swiecy[emoji1]
Sorki dziewczyny to nie z Was się nabijam ale tak jak piszesz-raczej placebo i zbieg okoliczności. Ale każdej z nas tego życzę!nie ważne w jaki sposób ważne żeby się udało[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale serio wierzysz że to od nie wstawania?[emoji6]trzymanie nóg w górze i inne...nawet lekarze "mrugją"na to okiem[emoji6]no ale skoro nie szkodzi to można próbować. Choć ja w to nie wierzę. Co ma być to będzie choćby człowiek na rękach stawał[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz, ja już we wszystko wierze :) bo u mnie zadziałało
Choć na drugim wątku koleżanki pozachodzily bez zadzierania nóg u góry ....u mnie po wielu miesiącach zatrybilo wiec myśle ze to cud przy moim pco


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Kochana jestem zła. Miałam zrobic badania w tym miesiącu ale muszę odłożyć.. ten cały wyjazd w góry rozregulował mi cykl [emoji33] zostało mi jeszcze trochę tych testów owulacyjnych z Allegro w których słaba kreska to u mnie zbliżająca się owu. Przedwczoraj kreska była a wczoraj juz nie także przypuszczam, że jest po owulacji albo cykl bezowulacyjny [emoji53] w tym cyklu postanowiłam nie mierzyć temperatury ale sprawdziłam dzisiaj z ciekawości i 36,87 także cholercia chyba po owulacji [emoji849][emoji53]


Kochana, też tak mam.. jakoś pozytywnego myślenia mi brak.. odpoczywaj w tych krzakach ale o nas nie zapominaj [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej, no jednorazowy pomiar to mało pokazuje, ale w razie gdyby faktycznie była to dzialalisciie? Kochana a jak Twój mąż, bierze witaminki czy coś? :)
Ważne, że wyjazd udany! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczynki:)

@Lanvin czekamy i kciukasy zaciśnięte :)
@caltha U nas podobnie z tym działaniem. Albo Mała śpi z nami albo chora, albo siku albo coś jej się przyśni nie fajnego.
@cheebay śliczna córa :)
@Spark Jak zdówko?

U mnie taka sytuacja. Lutki nie biorę od dwóch dni. Jajnik prawy mnie kłuje, piersi lekko bolące a i nastrój jakiś taki spokojny jak nigdy przed @. A i mam straszną ochotę na przytulaski [emoji14]

Zobacz załącznik 807668

Trzymam kciuki za Was dziewczyny.

Miłego dnia:)
Hmmm czyli wysoka temp. Już nie z powodu lutki, tu mamy jasność :)
Ciekawe co dalej... :) kciuki!
Ja zakatarzona nadal, ale nieco lepiej niż wczoraj ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lanvin, może wredota nie przyjdzie !!!!
Zacznij badać szyjkę codziennie pod prysznicem
Ja byłam gamoń na początku ale z czasem załapałam o co chodzi [emoji1]
Ty tez sie nauczysz


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Jestem realistką i w cuda nie wierzę[emoji6]tylko w to co jest sprawdzone,zbadane i udowodnione[emoji6]ale innym nie zabraniam wierzyć[emoji6]

Ja wyszłam właśnie z pracy i jadę po wykładzinę do pokoju córki. Miłego i słonecznego dnia dziewczyny[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Pochwal się później zakupem :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w udanym cyklu niestety nie mierzyłam temp ale po teście ciążowym tak dla ciekawości pare razy o tej samej godz zmierzyłam sobie temp i muszę powiedzieć, ze skakała trochę . Raz ze nie była jakaś tam wysoka a dwa ze jednego dnia wyższa , drugiego niższa . I była tylko około 37 także może jesCZe nic straconego u Ciebie


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry