reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny, jutro mam iść z koleżankami na miasto. I teraz pytanie, czy Wy przed @ pijecie cosś, czy już nic??

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Kiedyś nie piłam bo może akurat a zawsze było jedno wielkie g.... więc teraz to mam gdzieś i po owu żyję normalnie czyli też jak jest okazja to się napiję
 
Lanvin, wchodzę tu co chwile sprawdzać co sie dzieje[emoji5]kciukasy zaciśnięte, bardzo Ci kibicuje! Zreszta wszystkim dziewczynkom tutaj[emoji1364][emoji1364][emoji1364]

Pamietam maj w 2006' bo wtedy M do stanów leciał, starania zostały przełożone na końcówkę roku po jego powrocie wiec nic nie liczyłam, nie obczajalam..M wyjechał a ja w koncu ogarnelam ze spóźnia mi sie @. Mam ten test do dzis, zrobiony 31 maja[emoji7] jeszcze pamietam, ze poszłam zapalić ostatnia fajkę w czasie kiedy wynik "sie robił"[emoji85] faktycznie nie zapaliłam wtedy ani do końca ciazy ani przez prawie rok karmienia[emoji846] tez bylam lutowka, córcia urodzona 1 lutego[emoji7] duży sentyment do tego miesiąca mam.
Powodzenia kochane!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zaraz będę was nadrabiać, nie wiem co się dzieje, od wczoraj straszny ból w prawym boku. I teraz nie wiem czy to owu, zapalenie jajnika, coś się naczwazylo po operacji czy wyrostek. Co obstawiacie? Może to być rosnący pecherzyk?

1usavcqgt1dml95x.png
 
Lanvin, wchodzę tu co chwile sprawdzać co sie dzieje[emoji5]kciukasy zaciśnięte, bardzo Ci kibicuje! Zreszta wszystkim dziewczynkom tutaj[emoji1364][emoji1364][emoji1364]

Pamietam maj w 2006' bo wtedy M do stanów leciał, starania zostały przełożone na końcówkę roku po jego powrocie wiec nic nie liczyłam, nie obczajalam..M wyjechał a ja w koncu ogarnelam ze spóźnia mi sie @. Mam ten test do dzis, zrobiony 31 maja[emoji7] jeszcze pamietam, ze poszłam zapalić ostatnia fajkę w czasie kiedy wynik "sie robił"[emoji85] faktycznie nie zapaliłam wtedy ani do końca ciazy ani przez prawie rok karmienia[emoji846] tez bylam lutowka, córcia urodzona 1 lutego[emoji7] duży sentyment do tego miesiąca mam.
Powodzenia kochane!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Dziewczyny z 1 lutego są super ;)
 
Hej piękne. Ja dopiero w domu. Po pracy pojechaliśmy do mamy na grilla. Ale fajne słoneczko. U mnie dzisiaj 4dc i @ sie konczy. Chyba to menopauza jakas :(. Nagle @ sie skrocila z 7 do 3 dni. Estradiol i progesteron niski. Nie mogę się doczekać wizyty u gina.
 
reklama
Hej piękne. Ja dopiero w domu. Po pracy pojechaliśmy do mamy na grilla. Ale fajne słoneczko. U mnie dzisiaj 4dc i @ sie konczy. Chyba to menopauza jakas :(. Nagle @ sie skrocila z 7 do 3 dni. Estradiol i progesteron niski. Nie mogę się doczekać wizyty u gina.
U mnie też progesteron niski a estradiol katastrofa. @ krótkie, skąpe tez mowie ze to menopauza[emoji12]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Do góry