reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jezu te next to me to takie małe, że szok... też chciałam ale jaak widziałam "na żywo" to naa kilka miesięcy wywalić 700zl się nie opłaca...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No ja wlasnie potrzebuje na pierwsze cztery miesiace. Potem hensvik lozeczko z IKEA ale to juz po przeprowadzce.

Cloud q skreslony z list you [emoji53]

Siwa, w pierwszej ciazy 5t5d tez pęcherzyk mialam tylko i sie stresu najadłam, dopiero w 7t5d zobaczyłam co chciałam. Tym razem od razu poszłam dopiero w 8t0d zeby mieć pewność.
Spokojnie, jeszcze ma chwilke czasu[emoji11]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super budę ma ten wózek !! A stokke można kupić z drugiej ręki za rozsądna cenę. Jest taka strona na fb jak chcesz to cię zaproszę do niej i tam laski między sobą sprzedaj wózki stokke nie tylko wózki ;-)
A kokon na pewno kupię ;-) i karty do zdjęć na okre ciąży i pierwszego roku dziecka są bombowe !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko kokony niekoniecznnie bezpieczne... mają te boki taakie duże, że dziecko może się przewrócić na bok i buzke w to włożyć... aale każdy robi jak chce :)

Już będę miała x landera także lipa :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski, ja w ogródku robiłam po pracy, komary żrą nie miłosiernie. Od wczoraj mam jakieś plamienia kawa z mlekiem, troche ciemniejsze, nie wiem o co biega. :confused::confused::confused:Wczoraj 10 dc.
 
No ja wlasnie potrzebuje na pierwsze cztery miesiace. Potem hensvik lozeczko z IKEA ale to juz po przeprowadzce.

Cloud q skreslony z list you [emoji53]

Siwa, w pierwszej ciazy 5t5d tez pęcherzyk mialam tylko i sie stresu najadłam, dopiero w 7t5d zobaczyłam co chciałam. Tym razem od razu poszłam dopiero w 8t0d zeby mieć pewność.
Spokojnie, jeszcze ma chwilke czasu[emoji11]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na 4 miesiące to spokojnie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej staraczki, ktos mnie pamięta? dawno się nie odzywalam, bo jakoś głupio mi było wyskakiwać tu z ciazowymi sprawami.
Widzę że tabelka się ładnie zapełnia.

U mnie początek 37t, mały ma już wg usg 2700g. Ślemy wam wszystkim pozytywne fluidy ciążowe :*

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Dziwne ale podobno lekarze mają różne zdanie i podejście a może z jakiegoś powodu chce Ci wstrzymać w jednym cyklu owu?
Ja zaraz po iui pytałam o luteinę lub dupka to mi od razu lekarz powiedział że dopiero jak przyjdę za dwa dni i potwierdzi że pęcherzyk pękł to dostanę bo musi sprawdzić czy jestem po owu.
On był zupełnie świadomy tego że staramy się o dzidziusia. Byłam u niego 12 DC i widział jeden dominujący pęcherzyk. Chorobcia to chyba straciłam szansę na zajście w tym cyklu
 
Stokke jest na kółeczkach. I jest pół okrągłe. Wiec to plus. No i powiększa się ze nawet starsze dziecko może mieć łóżeczko. Plus do tego przewijak który zmienia się w biurko. No fajnie te rozwiązania.

A co do tego akurat modelu wózka to jakoś mi się nie podoba. Chyba za dużo wszystkiego na nim [emoji87][emoji85] widziałam tez taki cały czarny ze złotymi skrzydłami na butce jakaś specjalna edycja a cena to jakieś 10tys zł !![emoji79][emoji79] chyba ich powaliło !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Queen a ty jednak jesteś w ciąży ?? [emoji7]
Przeoczyłam coś ?


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Hej staraczki, ktos mnie pamięta? dawno się nie odzywalam, bo jakoś głupio mi było wyskakiwać tu z ciazowymi sprawami.
Widzę że tabelka się ładnie zapełnia.

U mnie początek 37t, mały ma już wg usg 2700g. Ślemy wam wszystkim pozytywne fluidy ciążowe :*

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Szybkiego porodu ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry