reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@StorAnia a nie sprawdzalas swojego snu pod wzgledem faz ksiezyca? Dzisiaj jest pelnia. Sporo osob gorzej spi w tym okresie.

Dziekuje za wsparcie. Wlasnie wiem, ze z dzieckiem bedzie mi bardzo ciezko zaczac i to ostatni dzwonek. A teraz mam przynajmniej te 9 miesiecy na ruszenie do przodu.

@Sylwiaaa36 widzialam w wiadomosciach Sopot [emoji33][emoji300]️[emoji944]

Kompletnie mnie nie satysfakcjonuje, do pracy to jak za kare ide. Oprocz stabilnych zarobkow nic mnie w niej nie trzyma a to dosc slaby argument do zostania tu gdzie jestem.

@pyzunia86 no wlasnie zle mi ze soba z tego powodu co robie. Obniza to moja samoocene :(

@Spark wspolczuje Ci takich stresow. Ale nie daj sie, razem cos wymyslimy.

Dziekuje za wsparcie :)

@basia89 tez utknelam na licencjacie i wyjechalam do Wiatrakowa. Mnie 4 lata depresji kompletnie wyrwaly z zycia. Wlasnie wracam do zywych i chce to wykorzystac. Bo jak mysle o tych 4 latach istnienia a nie zycia to mi serce peka.

@arrow92 no wlasnie, kiedy jak nie teraz? A warunki mam teraz do tego idealne! Nawet na praktyki za free do jakiejs firmy na pol etatu moglabym pojsc bez szkody na zarobkach.

@lewleeth ooo a jakie szkolenie?
Mam ogromnego, OGROMNEGO, stracha! [emoji28]
Zazdrosc 1000 za obiad z Vetulanim [emoji7][emoji7][emoji7] jakim cudem go spotkalas? Nie mialam takiej okazji i juz nie bede miec :(((((


Cdn. Jak wroce ze spaceru z futrem :p

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@gabrika też chętnie zrobię test!
@M2b powiem Ci, że ja też czuję się taka rozlazła. Bez pasji, bez hobby. Kiedyś w szkole chciało mi się uczyć, potem poszłam na studia, które lubiłam, ale jakoś nie miałam odwagi ani siły przebicia, żeby coś zdziałać w tym kierunku.
Zaczęłam pracować u ojca w firmie, angażować się w coraz więcej spraw, ale zupełnie niezwiązanych z wykształceniem. Jednak jakieś poczucie obowiązku nie pozwalało mi odejść, bo wiedziałam, że tata mnie potrzebuje. Potem zaczął potrzebować mnie mąż i tak teraz dzielę - pracuję w dwóch firmach, u taty i u męża. Niezły nepotyzm ;)
 
@gabrika też chętnie zrobię test!
@M2b powiem Ci, że ja też czuję się taka rozlazła. Bez pasji, bez hobby. Kiedyś w szkole chciało mi się uczyć, potem poszłam na studia, które lubiłam, ale jakoś nie miałam odwagi ani siły przebicia, żeby coś zdziałać w tym kierunku.
Zaczęłam pracować u ojca w firmie, angażować się w coraz więcej spraw, ale zupełnie niezwiązanych z wykształceniem. Jednak jakieś poczucie obowiązku nie pozwalało mi odejść, bo wiedziałam, że tata mnie potrzebuje. Potem zaczął potrzebować mnie mąż i tak teraz dzielę - pracuję w dwóch firmach, u taty i u męża. Niezły nepotyzm ;)
Pomagasz wszystkim a sama czujesz się niespełniona. Ja niestety całe życie szukam pomysłu. Teraz mam takie ciemne dni, że nawet mi się nic nie chce.
Jestem taka ambitna bez ambicji. Chciałabym wrócić do Polski osiedlic się z mężem na wsi u nas ten dom zbudować. Jakaś agroturystykę otworzyć ale na to trzeba czasu i pieniędzy i nikt nie mówi że będzie się opłacało [emoji20] zawsze mnie fascynowalo rękodzieło ale ja mam dwie lewe ręce do wszystkiego [emoji20] I tak...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Dziewczynki :)

@Paraplu jak najbardziej jeśli tylko masz ochotę się uczyć to rób krok do przodu! Przemysl tylko dokładnie co to ma być! Jesteś młoda więc najlepszy czas, ja mam studia i trzy studia podyplomowe już i jak się nie uczę to czegoś mi brakuje ale narazie mam szlaban na kolejne ;)

U nas też zimno strasznie, Dobrze chociaż że śniegu nie ma

Dziewczyny mam pytanie. Dwa dni temu czułam że mnie dziwnie głowa z tylu boli i wymacalam guza, mój m oblukal że rzeczywiście guz z siniakiem, boli bardzo nawet leżeć i opierać głowy nie mogę bo boli :/ Możliwe że nie zauważyłam nawet kiedy nabilam sobie takiego guza? No przecież to powinnam poczuć skoro aż tak duży i boli?! :/

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Dziewczynki :)

@Paraplu jak najbardziej jeśli tylko masz ochotę się uczyć to rób krok do przodu! Przemysl tylko dokładnie co to ma być! Jesteś młoda więc najlepszy czas, ja mam studia i trzy studia podyplomowe już i jak się nie uczę to czegoś mi brakuje ale narazie mam szlaban na kolejne ;)

U nas też zimno strasznie, Dobrze chociaż że śniegu nie ma

Dziewczyny mam pytanie. Dwa dni temu czułam że mnie dziwnie głowa z tylu boli i wymacalam guza, mój m oblukal że rzeczywiście guz z siniakiem, boli bardzo nawet leżeć i opierać głowy nie mogę bo boli :/ Możliwe że nie zauważyłam nawet kiedy nabilam sobie takiego guza? No przecież to powinnam poczuć skoro aż tak duży i boli?! :/

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Mogłaś się uderzyć choćby w nocy, albo lekko się uderzyłaś gdzieś i nie pamiętasz, ale jednak było to w takim wrażliwym miejscu, że guz się pojawił, luzik bejbe :) Ja mam wiecznie pełno siniaków z kolei, mój syn podobnie :) Zdarza się :)

Jejuś, kochane moje, tak mnie boli lewy jajnik od kilku dni, na owu powinien chyba boleć kilka godzin, a nie falowo kilka dni. Jak to jest u Was? Ja co miesiąc przed owu zaczynam mieć bóle, i tak ćmią mnie raz mniej, raz bardziej prawie do @ :/
 
No właśnie śmieje się że w nocy mnie M leje :)

Mnie około owu boli podbrzusze przez kilka dni potem mam kilka dni spokoju i zaczyna znowu boleć na @

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie śmieje się że w nocy mnie M leje :)

Mnie około owu boli podbrzusze przez kilka dni potem mam kilka dni spokoju i zaczyna znowu boleć na @

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Kto wie :D Mój ciągle mi marudzi, że mam znowu zacząć chodzić na paznokcie, bo odkąd ściągnęłam żel, to nawet jak mam w miarę krótkie, to są ostre i ciągle jest podrapany, młody to samo :p

Mnie lewa strona teraz tak boli, że jest to męczące. Z kolei w niedzielę jak się kochaliśmy to nie czułam się komfortowo, bo cały czas miałam wrażenie, że jajnik jest nabrzmiały, to to odczuwałam i nie było to przyjemne :/
 
@Koraa moja aktualna praca kompletnie mnie nie kreci a IT jest na tyle szerokie, ze na bank znajde cos dla siebie :)

@gabrika podziwiam za doczytanie do konca [emoji23]jeszcze nie mam nic konkretnego. Dzial IT wzielam po uwage bo czy to Holandia czy Polska wszedzie sa firmy IT i jest duza mozliwosc zmiany miejsca pracy czy samej specyfiki pracy. A ze trzeba to zrobic madrze to wiem [emoji14] dlatego nie robie nic na hop siup, poki co okresilam branze a co konkretnie chce robic to robie rozeznanie dopiero.

Bede wdzieczna za test online :)

I widzisz, wlasnie chce moc robic cos w kazdym zakatku swiata. Taka prawda, ze jak K bede musial sie przeprowadzic ze wzgledu na prace to bede musiala isc za nim, po mojej firemce zostanie mgliste wspomnienie a ja bede bezrobotna. Potrzebuje zdobyc wiedze i umiejetnosci bardziej mobilne.

I kompletnie nie chce szukac potencjalu mojej obecnej firmy. Znam osoby do zatrudniaja kilkanascie-kilkadziesiat osob w swojej firmie sprzatajacej i to kompletnie nie moja bajka. Trzeba kupe kasy inwestowac w sprzet i liczy sie tylko to aby wyjsc na plus pod koniec miesiaca. O jakims osobistym rozwoju to tam nie ma mowy. Zreszta jak juz wspomnialam ten typ pracy uwiazuje do miejsca. Nie przeniose nagle firmy sprzatajacej do Polski czy Niemiec. Przeprowadzka to w moim wypadku zamkniecie firmy.

@ketsurui i tego poczucia bycia na swoim miejscu ogromnie Ci zazdroszcze! Ja mam wrazenie, ze to jakac tragikomedia klasy B.

@arrow92 to tez szukaj czegos :) praca wymagajaca jedynie by sie cyferki zgadzaly jest beznadziejna na dluzsza mete.

@M2b skad pomysl na IT? Ano jak juz napisalam, daje wieksze mozliwosci zmiany pracy i przeprowadzki. A nie ukrywam chcialabym wrocic do Polski. Tylko ten dzial daje mi mozliwosc przeprowadzania sie bez zostawania za kazdym razem bezrobotna.

Hehe no ja wlasnie lubie marnowac czas przed kompuuterem [emoji28]ogolnie nigdy nie mialam problemow z komputerem, sama sobie system instalowalam i ogarnialam wszystko z nim zwiazane. Oczywiscie sa rzeczy ktorych nie wiem bo nie jestem ekspertem ale jak na osobe kompletnie niezwiazana zawodowo z komputerami (w mojej pracy ogarnicza sie to do wyslania maila i napisania faktury) to zrobie wiecej niz przecietna osoba. Jak czegos nie wiem to nie rozkladam raczek "nie wiem" tylko szukam odpowiedzi jak cos zrobic, intstrukcji, tutoriali itp. bo lubie sie uczyc i tworzenie sprawia mi duza frajde, zwlaszcza jak czegos nie umialam ale sie nauczylam to cos robic. Ogladanie wtedy efektow swojej pracy to cos absolutnie pieknego! Tak samo bylo z remontem sypialni. Nigdy w zyciu tego nie robilam ale siedzialam w necie, czytalam i ogladalam jak cos zrobic a potem sama metoda prob i bledow to robilam w sypialni. Takiej frajdy z nauki i ciezkiej pracy nie czulam od wielu, WIELU lat :)

@Lanvin dopiero szukam co mnie konkretnie interesuje i w czym bym sie sprawdzila.

@Lanvin a jakie masz pomysly? Chcesz zmienic prace?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zarobić??? :( ja na produkcji mam grosze...

Zależy gdzie pracujesz oczywiście i na jakim stanowisku...Ja nie mówię, że w każdej korpo da się zarobić. Jak pracowałam w Play, byłam zatrudniona przez 360 Circus, obiecywali kokosy...taaa, już po miesiącu czułam ściemę i choć z samej pracy byłam zadowolona, przez 3 miesiące naprawdę dużo się tam nauczyłam, sama praca mi się podobała, to nie przedłużyłam umowy, bo kasa była o 1000 zł niższa, niż mi obiecywali :/ Dwa miesiące po mnie reszta załogi też się zwolniła, także na korpo trzeba uważać :)
 
reklama
Do góry