reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny dostałam wyniki badań. Jestem załamana pierwszym....:( od momentu ostatniego badania (w listopadzie, kiedy zaszłam w ciąże) wzroslo bardzo dużo...Wtedy miałam 2,99...
a co mogę wyczytać z reszty? Reszta jest OK?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jesteś na jakimś leku na tarczycę? Być może warto powtórzyć? Może nie byłaś naczczo? Może stres, niewyspanie? Czasem tak szaleją wyniki.
 
reklama
Dziewczyny dostałam wyniki badań. Jestem załamana pierwszym....:( od momentu ostatniego badania (w listopadzie, kiedy zaszłam w ciąże) wzroslo bardzo dużo...Wtedy miałam 2,99...
a co mogę wyczytać z reszty? Reszta jest OK?
1493992991-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No kurcze TSH rzeczywiście bardzo wysokie. Też z takim zaczynałam się leczyć, a teraz jestem w ciąży. Znajdź tylko dobrego endokrynologa.
Ft4, ft3 antyTPO i antyTg wydają się w porządku.
U mnie 15 tydzień i po usg genetycznym wyszło że synek teraz wizyta dopiero 23 maja
Zjarana a Ty czemu nie jesteś u nas na listopadowkach? :)
 
1493988424-aaaaaa.png


No bądź tu.mądra... niby według analizy ff spadki i wzrosty temp są w normie i owu koło 22dc... zobaczymy co będzie jutro [emoji6]
Kraków, oj tęskni mi się, oj tęskni [emoji20] cudne miasto, tylko nawalonych Anglików za dużo [emoji28]
@marc dziwne to... A od kiedy tak masz? Dopiero teraz zauważyłaś? Nie wiem jak Ty to odkryłaś, ja nie.wpadłam na to że mogę sobie wąchac sutki [emoji23]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png


Hehehe samo tak zawonialo :p No to sie nachyliłam i odkryłam :p
 
Arrow tsh faktycznie wysokie jedynie dobry znak ze ft4 jest ok i przeciwciala. Endo mnie mowila ze przed badaniami nie należy brac hormonów . Ths idealne do ciąży to 1-1.5. Max 2.5. Powyzej bardzo male szanse na zqjscie w ciążę. Robilas usg tarczycy?
 
Jak już jesteśmy w tarczycowym temacie.... jak myślicie dziewczyny, jak w połowie maja okaże się, że jednak TSH mi nie spadło jak powinno na samym jodzie i selenie (na starcie miałam 2,96), to myślicie, że jak wtedy zacznę brać Eutyrox to w ciągu 2-3 tygodni (do czerwcowej owulacji) powinno mi dojść do bezpiecznego poziomu? Czy to jednak za krótko i powinnam starania przełożyć na lipiec?
 
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi [emoji8][emoji8][emoji8] Jak clotrimazolum i iladian nie zadziała to będę zmuszona iść do gina, a dopiero co byłam.
Leżę właśnie na huśtawce w ogrodzie i mam wszystko w nosie [emoji12] ostatnio nic mnie nie cieszy, klienci wkurzają ech. I cały weekend spędzę nad dokumentami. Ale na razie mam wszystko w d.....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AsiaPo89 @gabrika Nie wiem jaki jest regulamin forum i czy można rzucać nazwiskami ;)
Chodzi o Dr. Lachowicza - przyjmuje prywatnie na ul. Świtezianki. Zazwyczaj nie można się do niego dodzwonić tylko trzeba wysłać smsa z prośbą o kontakt i oddzwania np dzień później albo o 21-22.
Polecam... Chociaż trzeba się nastawić, że jest specyficzny jak zresztą wielu naprotechnologów - jest bardzo wierzący z tego co widziałam (dyplom od papieża na ścianie itp).
Drugim lekarzem, którego polecam jest Dr Binkiewicz (chirurg/naprotechnolog/położnik - do którego mnie wysłał Dr Lachowicz na laparoskopię) - jest tańszy, ale przyjmuje w Gliwicach i w Bytomiu. Też specyficzny - wywiady w Gościu Niedzielnym itp- ale jest jest specem od endometriozy i wciąż się dokształca w tym kierunku. Ja jeździłam do niego przed zabiegiem i po, a teraz chyba wrócę do Dr Lachowicza, bo mam bliżej.
Moim znajomym udało się doczekać córeczki po 6 latach starań. Oni go polecają. Tylko on ciąż nie prowadzi. Przynajmniej nie prowadził jak ona była w ciąży.
 
Kurcia 2 tyg powinny trochę zmienić Twoje tsh, u mnie średnio co 3tyg wynik ulega zmianie. Natomiast endo ostatnio mi powiedziała że gdyby się okazało że jestem w ciąży to od razu mam zrobić tsh i ft4.
 
reklama
Kochana 2.99 to już dużo jak na ciążę a teraz wynik leć do lekarza. A który to dc?
Arrow ty mieszkasz w Elblągu? [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

3 dc, tak z Elbląga a skąd wiesz? [emoji57][emoji57]

Jesteś na jakimś leku na tarczycę? Być może warto powtórzyć? Może nie byłaś naczczo? Może stres, niewyspanie? Czasem tak szaleją wyniki.

Już nie, przestałam brać euthyrox pod koniec lutego. Postanowiliśmy z mężem do czasu operacji i regeneracji żołnierzyków odpuścić starania, to i odstawiłam leki. Tylko nie spodziewałam się ze wyniki tak się pogorszą...:(
Spałam około 6 godzin, byłam na czczo, bez stresu. Myślisz żeby jutro powtórzyć? Czy np przy okazji badania progesteronu?

No kurcze TSH rzeczywiście bardzo wysokie. Też z takim zaczynałam się leczyć, a teraz jestem w ciąży. Znajdź tylko dobrego endokrynologa.
Ft4, ft3 antyTPO i antyTg wydają się w porządku.

Zjarana a Ty czemu nie jesteś u nas na listopadowkach? :)

A jakie leki brałaś?

Arrow tsh faktycznie wysokie jedynie dobry znak ze ft4 jest ok i przeciwciala. Endo mnie mowila ze przed badaniami nie należy brac hormonów . Ths idealne do ciąży to 1-1.5. Max 2.5. Powyzej bardzo male szanse na zqjscie w ciążę. Robilas usg tarczycy?

Nie, nie robiłam usg tarczycy, a powinnam? W sumie mam mocne wole, jak faceci maja jabłko Adama ja mam takie duże wole. Nie brałam żadnych tabletek. Nie biorę od końca lutego. Wcześniej brałam euthyrox. Jak zaszłam w ciąże to dr kazała mi zbadać tsh i powiedziała ze jak będę miała max 2,5 to spokojnie nic nie trzeba a jak więcej to koniecznie przyjść po receptę. I dostałam euthyrox.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry