reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1493988424-aaaaaa.png


No bądź tu.mądra... niby według analizy ff spadki i wzrosty temp są w normie i owu koło 22dc... zobaczymy co będzie jutro [emoji6]
Kraków, oj tęskni mi się, oj tęskni [emoji20] cudne miasto, tylko nawalonych Anglików za dużo [emoji28]
@marc dziwne to... A od kiedy tak masz? Dopiero teraz zauważyłaś? Nie wiem jak Ty to odkryłaś, ja nie.wpadłam na to że mogę sobie wąchac sutki [emoji23]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
 
reklama
Dziewczyny bylam dzis u ginekologa zeby zerknal na wyniki wszystko ok tak jak mowilyscie.
Wczoraj strasznie bolal mnie lewy jajnik i lekarz zrobil mi dzis usg dowcipne zeby zobaczy co i jak. Powiedzial ze ladnie peklo i ze jest plyn w zatoce czy jakos tak endometrium powiedzial ladne 7 mm.
Nie wiem czy on wrozka czy co ale powiedzial zebym zrobila bete 15 jesli 14 sie @ nie pojawi.
Powiedzial tez ze obiecujaco to wyglada.
Hmmm zobaczymy nie chce sie nakrecac.
 
@Kurcia , @gabrika ja mieszkam niedaleko :) ale pracuję w Krakowie ;p
Jeżeli też jesteś stąd to mogę Ci polecić lekarza. Nie uważam, żebyś miała jakiś problem, ale wiem, że ten lekarz podchodzi bardzo całościowo do człowieka i to on wydumał u mnie endometriozę, kiedy inni rozkładali ręce.
Jest naprotechnologiem i taki jest hm... specyficzny, ale moja wizyta u niego trwała 1,5h, bo wszystko analizował. Tylko tani nie jest...
 
Jeżeli też jesteś stąd to mogę Ci polecić lekarza. Nie uważam, żebyś miała jakiś problem, ale wiem, że ten lekarz podchodzi bardzo całościowo do człowieka i to on wydumał u mnie endometriozę, kiedy inni rozkładali ręce.
Jest naprotechnologiem i taki jest hm... specyficzny, ale moja wizyta u niego trwała 1,5h, bo wszystko analizował. Tylko tani nie jest...

Co to za lekarz? Może i ja skorzystam? To ginekolog?
 
Jeżeli też jesteś stąd to mogę Ci polecić lekarza. Nie uważam, żebyś miała jakiś problem, ale wiem, że ten lekarz podchodzi bardzo całościowo do człowieka i to on wydumał u mnie endometriozę, kiedy inni rozkładali ręce.
Jest naprotechnologiem i taki jest hm... specyficzny, ale moja wizyta u niego trwała 1,5h, bo wszystko analizował. Tylko tani nie jest...
Super, możesz dać namiary. Może kiedyś się przyda ;) Jeśli za jakiś czas się nie uda ...
Takich lekarzy się ceni ... a nie na "hop siup" i następnaaa ! :/
 
Dziewczyny bylam dzis u ginekologa zeby zerknal na wyniki wszystko ok tak jak mowilyscie.
Wczoraj strasznie bolal mnie lewy jajnik i lekarz zrobil mi dzis usg dowcipne zeby zobaczy co i jak. Powiedzial ze ladnie peklo i ze jest plyn w zatoce czy jakos tak endometrium powiedzial ladne 7 mm.
Nie wiem czy on wrozka czy co ale powiedzial zebym zrobila bete 15 jesli 14 sie @ nie pojawi.
Powiedzial tez ze obiecujaco to wyglada.
Hmmm zobaczymy nie chce sie nakrecac.
Dowcipne :D Trzymam kciuki :)
 
@AsiaPo89 @gabrika Nie wiem jaki jest regulamin forum i czy można rzucać nazwiskami ;)
Chodzi o Dr. Lachowicza - przyjmuje prywatnie na ul. Świtezianki. Zazwyczaj nie można się do niego dodzwonić tylko trzeba wysłać smsa z prośbą o kontakt i oddzwania np dzień później albo o 21-22.
Polecam... Chociaż trzeba się nastawić, że jest specyficzny jak zresztą wielu naprotechnologów - jest bardzo wierzący z tego co widziałam (dyplom od papieża na ścianie itp).
Drugim lekarzem, którego polecam jest Dr Binkiewicz (chirurg/naprotechnolog/położnik - do którego mnie wysłał Dr Lachowicz na laparoskopię) - jest tańszy, ale przyjmuje w Gliwicach i w Bytomiu. Też specyficzny - wywiady w Gościu Niedzielnym itp- ale jest jest specem od endometriozy i wciąż się dokształca w tym kierunku. Ja jeździłam do niego przed zabiegiem i po, a teraz chyba wrócę do Dr Lachowicza, bo mam bliżej.
 
Na to nie patrz. @Katia89 miała na początku niski wynik. To są szacunkowe dane, a beta rośnie dopiero 48 h po zagnieżdżeniu :) więc jak najbardziej może być wszystko w porządku :) spokojnie :) test robiłaś prócz bety??



Cudownie :) ja się zakochałam w Pradze i chciałabym pod koniec wakacji znowu pojechać tam na kilka dni :)



Ogólnie to masz tempke na jednym poziomie, więc owu chyba jeszcze nie było...U mnie w zeszłym cyklu w 26 dniu była. A w tym wygląda to tak:

1493984662-aaaaaa.png


A dzisiaj wieczorem jesteśmy sami w domu, bo mały idzie do dziadków.. [emoji3]



Sutki dziwny zapach? Dziwna sprawa...

qdkkj44j6bi2vbec.png
U was takie góry i doliny a u mnie to chyba tak jednoznacznie widać kiedy owu była [emoji23]
1493992157-aaaaaa.png


Już się nie mogę doczekać aż mi lekarz da zielone światło [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dostałam wyniki badań. Jestem załamana pierwszym....:( od momentu ostatniego badania (w listopadzie, kiedy zaszłam w ciąże) wzroslo bardzo dużo...Wtedy miałam 2,99...
a co mogę wyczytać z reszty? Reszta jest OK?
1493992991-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dostałam wyniki badań. Jestem załamana pierwszym....:( od momentu ostatniego badania (w listopadzie, kiedy zaszłam w ciąże) wzroslo bardzo dużo...Wtedy miałam 2,99...
a co mogę wyczytać z reszty? Reszta jest OK?
1493992991-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana 2.99 to już dużo jak na ciążę a teraz wynik leć do lekarza. A który to dc?
Arrow ty mieszkasz w Elblągu? [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry