reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@marc jak na razie protestów brak [emoji1] ostatnio jak B zadzwonił budzik o 6, to w amoku szukałam termometru. Dopiero on mi uświadomił że to przecież jego budzik i nie moja.godzina [emoji23] także ogarnia bardziej ode mnie [emoji1]

@cheebay tobie to się wiecznie jakieś cholerstwo musi przypałętać... obyś dostała się do lekarza [emoji11]

@Lanvin JA TAM CHCĘ [emoji23]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

 
reklama
Cheebay zdrowiej maleństwo i uważaj na siebie,marcjanna może się udało:)judytka sto lat. Ja wróciłam od taty,po konsultacji z Krakowem lekarze zgodzili się na leczenie taty w szpitalu j,Pawła,najpierw żyły szyjne przetykac będą i bajpasy
 
Cheebay zdrowiej maleństwo i uważaj na siebie,marcjanna może się udało:)judytka sto lat. Ja wróciłam od taty,po konsultacji z Krakowem lekarze zgodzili się na leczenie taty w szpitalu j,Pawła,najpierw żyły szyjne przetykac będą i bajpasy
[emoji110] [emoji110] za tatę, wszystko będzie dobrze! [emoji11]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

6dd866a981921c834f46e63a48f95af6.png
 
Ja mam pink eye, czyli zapalenie spojówek, rozwolnienie i nadal jestem zawalona. Zobacze czy uda mi sie do lekarza wbić.

Judyta sto lat, wszystkiego najlepszego!!

Renia, skąd wiesz ze bezowulacyjny? Mierzylas temp? Troche byłaś busy i miałaś glowe zajęta to wiesz..[emoji5]wszystko sie moze zdarzyc[emoji1364][emoji1364][emoji1364]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
U uuu to lipa. Mi już zatoki puszczają powoli. Ale z tym aparatem już żałuję, że go chciałam. Mieczak jestem hehe.
 
Moje drogie, które używają oleju kokosowego.. Dziś sobie poczynilam taki zakup i chciałabym go stosować na włosy i skórę.. proszę podpowiedzcie jak go stosujecie..? Na włosy pewnie nałożyć, pozostawić na jakiś czas i zmyć a na skórę? Zmywacie? Wydaje się super.. nie jest jak oliwka
Ja uzywalam na lokcie przedewszystkim bo mialam strasznie twarde i szorstkie normalnie smarowalam jak kremem
 
Pyzuniaaaa, co słychać u Ciebie? Bo wieki Cie nie czytalam[emoji8][emoji8][emoji8]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Oj kochana zyje jakos.
Nie byli mnie dlugo bo jak wiesz poronilam i jakos tak nie umialam sie pozbierac. Siedze w domku na l4 dalej. Dzis bylam u nowego ginka i jestem mile zaskoczona delikatnoscia i podejsciem do sprawy.
Zblizaja sie dni plodne i wracam do staran.
 
reklama
Do góry