reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Bulbasku :*
oczywiście lekarz nie powiedział, że to na 100% chłopak, bo to dopiero 13 tc, ale raczej to chłopczyk, po prostu to czuje :) czekam na jutrzejsze wieści :)

Discoo polo jest super! :D
Czasami ładnie widać na tym etapie to może to się potwierdzi. Czekamy w takim razie na dalszy rozwój sytuacji :) Ale czas szybko leci, co? 13 tydzień. Pięknie :)
 
reklama
Ja mam pink eye, czyli zapalenie spojówek, rozwolnienie i nadal jestem zawalona. Zobacze czy uda mi sie do lekarza wbić.

Judyta sto lat, wszystkiego najlepszego!!

Renia, skąd wiesz ze bezowulacyjny? Mierzylas temp? Troche byłaś busy i miałaś glowe zajęta to wiesz..[emoji5]wszystko sie moze zdarzyc[emoji1364][emoji1364][emoji1364]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
O nie, złamałaś mi serce :D Ale i tak jesteś Mega fajna ;)
A tak poważnie, niech inni słuchają, byle nikt nie próbował uraczyć mnie tą przyjemnością ;)
A dzięki ty też fajna jesteś i nie wyobrażam sobie forum bez Storania!!!![emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze u mnie wschód kraju leje od rana ciągle. Mój cykl spokojny bez starania także stresu i oczekiwania brak. Ale jak się czyta ze któraś zobaczyła 2 krechy strasznue podbudowuje. Oby więcej takich wieści.
 
reklama
@Spark może nie jak łóżko, Ale poduchy pewnie wygodne [emoji23] [emoji23]

@Lanvin to naprawdę jest jakaś sekta... moja koleżanka wychowuje tak trójkę dzieci. Jedno w chuscie, drugie w nosidle a trzecie za rękę. W wózku jeździć nie będą, bo to zuo. Żadnych kar bo to rujnuje poczucie własnej wartości, żadnych nagród bo przecież nie na tym życie polega. Jak się z nią widujemy to boję się podchodzić do tych dzieci, bo kij wie co."wolno" i żeby potem afery nie było...
A co do disco polo... nikt nie zna, wszyscy się krzywą i zarzekają ze to wieśniackie, a jak przychodzi do.wesela albo imprezy to wszyscy znają tekst [emoji23] trochę zenona nie.zaszkodzi [emoji1] chociaż czytałam kiedyś artykuł, który.faktycznie mówił o wpływie takiej.muzy na dziecko. Tak samo jak niby.klasyczna w życiu płodowym... No ale kurde, pomyslmy logicznie. Gdyby muzyka takiego zenka albo Bacha decydowała o tym czy dziecko będzie inteligentne czy durne, to po świecie popitalaliby sami geniusze i debile [emoji23] na szczęście to trochę bardziej skomplikowane, ja tam czasem sobie puszcze a jakaś wybitną kretynka nie jestem [emoji1]
Tylko czasem dla dobra sprawy [emoji23]
Owszem, ma wpływ, ale jak słucha się czegoś nieustannie, a nie raz na jakiś czas, a o tym jest mowa. To, jaką tam jest teraz afera, to bajka. Jak chcecie, to Was dodam, same zobaczycie [emoji3] moja koleżanka też wychowuje bez nagród i kar, ona nawet o Mikołaju nie mówiła, też nie wiem czasem jak się zachować...


Ciekawe przy czym te panie bawią się na weselach, bo przeciez w głównej mierze disco polo na weselu puszczaja czy spiewają :)
Uwierz, że każda pisze to samo - u moich znajomych na weselu NIGDY nie leciało disco polo :)


Dzięki dziewczyny za życzenia.kochana jestescie:)u mnie remonty powoli się będę kończyć.malujemy teraz paski na ścianach i chłopaków.wkoncu już bliżej końca:)
Wszystkiego najlepszego, dzidziusia w kolejne urodziny Ci życzę [emoji8]


Chciałabym się kiedyś z Wami dziewczyny spotkać :) Klub Mamusiek :D
Ja też! [emoji7]


@Lanvin jesli chodzi o dzieci i disco polo to kiedys mielismy smieszna sytuacje. Moj brat chodzil do przedszkola i Pani pytała kim chcą zostać w przyszłości. Mój brat na to: Piosenkarzem. Pani: a co będziesz śpiewał? A on: Bania u cygana :D hahahahaha. Oczywiście rodzicom powiedziała jak brata odbierali. Mój tata w smiech, bo dzień wcześniej puszczal to :D Mama cala czerwona haha.
Dzieci...[emoji3]



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry