reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Patrzcie co mi dała teściowa:
1493206875-aaaaaa.jpeg

Sama robiła. Myślicie, że to przynosi pecha?


[emoji64]
Nie ma znaczenia :) przesądy, nie przejmuj się :)


Oj nie! Dobra kobita z tej mojej teściowej! Nieraz potruje tyłek jak każda teściowa ale ma złote serce i jest bardzo za mną. Na szczęście.


[emoji64]
Moja podobnie :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
No to mamy fajnie bo nieraz jak się nasłucham o tych teściowych to dziękuje Bogu, że moja jest Ok :)


[emoji64]
Ja też mam fajną tesciowa. Czasem coś palnie i mnie to boli lub denerwuje ale to prosta kobieta i nie ma czasem wyczucia. Ale ogólnie to kochana kobitka.

Ja dziś wolne pogoda zmienna nic mi się nie chce a już i tak dużo dziś zrobiłam [emoji1] nawet na rozmowie o pracę byłam ale mi się nie spodobało i nie będę zmieniać [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello :)

Szczerze to nie bardzo wiem co komu dokładnie odpisać. :/

Moka kurde te ceny są kosmiczne ale wierzymy w to że obędzie się bez in vitro :) co do polityki to brak słów. Nie rozumiem tego i jestem totalnie przeciwko tym nowym ustawom ehhh. Dla niektórych to jedyna szansa.
Karolka ogromne gratki :) sama już nie mogę się doczekać tego momentu.
Komunie.... matko jakie ceny teraz wszędzie. Dobrze ze ja mam jeszcze dużo czasu :)
Spark dobrze ze juz czujesz się lepiej. A pro po kołatania to u mnie to był jeden z objawów ciąży. Tylko u mnie nie były aż tak silne.
Moja teściowa też spoko ale chyba tylko dlatego że jesteśmy daleko i nie mamy okazji do sprzeczek.
Lanvin to już niedługo będą owocne dni :d
Mój mąż też zazdrosny i zawsze jakieś teksty czy mnie nikt nie podrywal.
Zgryzliwabasia cudne kapcioszki:) jeśli nie wierzysz w przesady , to nie przynosi pecha :)

U nas nudy. Dziecko me bawi się klockami jak nigdy. Ostatnio niczym jej zająć nie można.
Ehh trzeba obiad szykować:)



Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny cały czas was podczytuje ale niemam weny na pisanie.
@Karolka2106 super.
Ja się czuje koszmarnie mdłości mnie mecza przeokropnie nie mogę patrzeć na jedzenie.cały czas bym spala dziś w pracy tak mnie bolal brzuch jeszcze boje się w pracy powiedzieć o ciazy.6 maja mam wizytę jak będzie wszytko ok chyba wtedy powiem. Boje się reakcji no i moja mama zachwycona tez nie będzie chodzi o to ze się martwi czy damy rade ale bardzo cieszę się ze będzie drugie dzidzi reszta się sama ułoży
 
Hej dziewczyny cały czas was podczytuje ale niemam weny na pisanie.
@Karolka2106 super.
Ja się czuje koszmarnie mdłości mnie mecza przeokropnie nie mogę patrzeć na jedzenie.cały czas bym spala dziś w pracy tak mnie bolal brzuch jeszcze boje się w pracy powiedzieć o ciazy.6 maja mam wizytę jak będzie wszytko ok chyba wtedy powiem. Boje się reakcji no i moja mama zachwycona tez nie będzie chodzi o to ze się martwi czy damy rade ale bardzo cieszę się ze będzie drugie dzidzi reszta się sama ułoży
Zawsze komuś to nie będzie pasować ;) Ważne, że Wy szczęśliwi ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziś mam wizytę kontrolną u lekarza po operacji, w zasadzie jadę tylko po zaświadczenie, że mogę wrócić do pracy ale skoro już płacę na wizytę a @ się skończyła to sprawdzę czy zastrzyki już dają efekty i jakieś pęcherzyki zaczynają rosnąć.
 
Do góry